Atpakaļ… mežā!

RAID.lv ir atpakaļ pēc pāris mēnešiem, kas pavadīti off-line režīmā. Vecā servera aiziešana mūžībā rosināja paveikt jau sen briedušo mājaslapas pārbūves procesu. Te nu tā ir - mazliet askētiska un nedaudz zaļa (jo vasarīgs noskaņojums). Ir dažas tehniskas lietas, kas jāuzlabo, tuvākajā laikā tiks pievienotas vēl dažas informācijas sadaļas, bet citādi viss darbojas. Sacensību terminoloģijā - starpfinišs!

SAR 2015. Starpfinišs Pagrabkalnos. Foto: Jānis Incenbergs
SAR 2015. Starpfinišs Pagrabkalnos. Foto: Jānis Incenbergs

Vai zini - vecā RAID.lv mājaslapa saturēja aptuveni 3000 lappušu vienību?! Tajā skaitā bija arī vairāk nekā 60 mūsu rīkoto sacīkšu rezultātu, karšu arhīvs, fotogalerijas utt. Salīdzinājumam, jaunajā mājaslapā pagaidām vien pāris duči informācijas lappušu. Toties ir uzņemts virziens uz kaut ko funkcionālāku un mūsdienu interneta vides standartiem atbilstošāku. Šo to ir doma atjaunot no vecās mājaslapas, taču visi labi zin, ka reālu piepildījumu mājaslapai nevar dot neviens cits, kā pasākumu dalībnieki.

Tātad - atklājam jaunu RAID.lv piedzīvojumu sezonu! Zem izvēlnes SACĪKSTES atrodama informācija par visiem mūsu šī gada pasākumiem. Šobrīd publicēta pilna informācija par piedzīvojumu sacīksti Latvia Adventure RAID 2016, kas notiks jūlija sākumā Latgales pusē. Nākamais dienaskārtībā - ASICS Siguldas kalnu maratons 2016.

Tiekamies piedzīvojumos... mežā!
Tavs RAID.lv

mar300

1. oktobris
Lasīt vairāk...

bar30015.-16. oktobris
Lasīt vairāk...