Siguldas kalnu maratons 2017

Sveicināti ASICS Siguldas kalnu maratonā 2017! Lai iepazītos ar nolikumu vai pieteiktu dalību, skat. izvēlnes zemāk:

 • ...
  Info

   

  Vieta: Sigulda, Svētku laukums
  Datums: 30. septembris, 2017
  Starta laiks: 10:00
  Rīko: Biedrība Kalnkāpēju sporta centrs, sadarbībā ar IK Adventure Company
  Tālrunis: +371 2962 4863
  E–pasts: info @ raid.lv

  Sigulda - tā ir Gaujas senleja ar stāviem slaloma kalniem, kuru nogāžu augstumu starpība sasniedz 80 metrus. Tās ir Gaujas Nacionālā parka takas, šur tur - trepes, iespaidīgi skati un tīra daba.
  Siguldas kalnu maratons nav ierobežots ar klasiskā asfalta maratona kanoniem. Mums ir sava filozofija, kādam jābūt skrējienam, kas izaicina un pārbauda kā fizisko, tā psiholoģisko gatavību. Maratona trase tradicionāli ik gadu tiek mazliet mainīta, lai būtu interesantāk, savādāk.
  Laipni lūdzam Siguldā!

   

  Jaunumi

  15.09. Publicēta trase. Skat. sadaļā TRASE.

  01.09. Trases plānošanas darbs ir pabeigts, tā iesniegta beigu apstiprināšanai pirms publicēšanas. Jaunums: pirmoreiz SKM vēsturē maratona distances (80+ km) kāpumu summa pārsniegs 3000 metrus! Trases konfigurācija mainīta no tradicionālajiem diviem apļiem uz trim. Tāpēc visi leģendārie Siguldas kāpumi šogad būs jāpievārē jau vismaz trīskārt. Un tā ir arī laba ziņa līdzjutējiem: būs vairāk ko redzēt sacīkstes centrā virs iespaidīgā Ziediņa kalna.

  07.07. Atklāta pamatinformācija un dalībnieku reģistrācija! Tuvojoties sacīkstei publicēsim detalizētāku informāciju par dažādiem sacīkstes norises aspektiem. Tāpēc sekojiet info mājaslapā, daudz aktualitāšu varēs atrast arī RAID.lv profilā Facebook.

  ...

  Visi maratona distances veicēji saņem ekskluzīvas kalēja Jāņa Bankas kaltas piemiņas medaļas.

  Latvijas kauss ultra garajos skrējienos un taku skrējienos

  SKM 80 km distance ir iekļauta Latvijas kausā (LK) ultra skriešanas distancēs, kas apvieno tādus skrējienus kā Rīga–Valmiera, Cēsis Eco Trail u.c. LK ieskaites punktus gūs visi 80 km distances finišētāji, neatkarīgi no tā, vai startējuši iepriekšējās LK iekļautajās sacīkstēs. Savukārt, SKM 14 km distance ir iekļauta Latvijas kausā taku skrējienos, kas apvieno trīs Stirnubuka seriāla posmus un vairākus citus taku skrējienus.

  Latvijas kausa ranga sacīkšu nolikumi pieejami Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

  ITRA punkti dalībai Monblāna maratonā

  Kopš 2008. gada SKM maratona distance ir iekļauta pasaulslavenā Monblāna maratona (UTMB®) kvalifikācijas skrējienu listē, trase tiek sertificēta atbilstoši kalnu maratonu pasaules standartiem. No 2014. gada kalnu maratonu sertifikāciju pasaulē pārrauga International Trail Running Association (ITRA). 2015. gadā ieviesta jauna kalnu maratonu gradācijas sistēma, pēc kuras attiecīgo skrējienu finišētāji saņem kvalifikācijas punktus no 1 līdz 6 (iepriekš - 1-4).
  Sākotnēji SKM maratona distance bija aptuveni 55-57 km, un tās finišētāji saņēma 1 punktu, kas pēc jaunās sistēmas atbilst 3 punktiem. 2015. gada maratona trase tika pagarināta virs 70 km, tās finišētājiem saņemot jau 4 ITRA punktus. Minētie kvalifikācijas punkti ir būtiski skrējējiem, kas vēlas piedalīties pasaules vadošajos kalnu maratonos, kuros tiek pielaisti tikai dalībnieki ar noteiktu pieredzi, un ko vistiešākajā veidā apliecina savāktie kvalifikācijas punkti.

 • ...
  Nolikums

   

  1. Distance

  1.1. Siguldas kalnu maratons 2017 (turpmāk - Sacīkste) notiek pa dažādas kvalitātes takām un celiņiem, apvidū ar reljefu, ar dažādiem dabiskiem un mākslīgiem šķēršļiem.

  1.2. Sacīkste notiek trīs distancēs – kalnu krosa (14 km), pusmaratona (40 km) un maratona (80 km). Precīzi distanču parametri:

  Distance Reālais garums Kāpuma metri Apļi Trases konfigurācija
  14 km - kalnu kross 14,0+ km virs 600 m 1 Mazais aplis (B)
  40 km - pusmaratons 40,0+ km virs 1700 m 2 Mazais + lielais aplis (B+A)
  80 km - maratons 80,0+ km virs 3000 m 3 Trīs lielie apļi (A+A+A)

  1.3. Distance ir marķēta ar sarkanbaltu lentu un virzienu norādēm. Būtiskos distances punktos izvietoti tiesneši.

  1.4. Rezultātu fiksēšana tiek veikta, izmantojot elektronisko laika kontroles sistēmu.

  2. Dalībnieki

  2.1. Pusmaratona un maratona distancē var piedalīties dalībnieki no 18 gadu vecuma, kalnu krosa distancē – no 16 gadiem.

  2.2. Katrs dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli, par ko reģistrējoties sacensību centrā pirms starta parakstās. Organizatori nodrošina mediķu klātbūtni sacīkstes laikā neatliekamās palīdzības sniegšanai. Sacīkstes laikā, konsultējoties ar mediķiem,  organizatoriem ir tiesības nepielaist pie starta vai noņemt no trases jebkuru dalībnieku, kura veselības stāvoklis izraisa šaubas par spēju veikt vai turpināt distanci.
  Apdrošināšana (veselības, nelaimes gadījumu) ir pašu dalībnieku ziņā.

  2.3. Dalībnieki katrā distancē dalās sieviešu un vīriešu klasēs, kā arī vecuma grupās:

  Vīrieši Sievietes Dzimšanas gads Piezīmes
  V16 S16 2000. – 2001. Var startēt tikai kalnu krosa (14 km) distancē.
  V18 S18 1997. – 1999.
  V21 S21 1978. – 1996.
  V40 S40 1968. – 1977.
  V50 S50 1958. – 1967.
  V60 S60 līdz 1957. gadam (ieskaitot)


  2.4. Reģistrējoties dalībnieks izvēlas ieskaites distanci. Šajā distancē viņš var cīnīties par balvām. Veicot citu distanci, rezultāts tiks fiksēts, taču ārpus konkursa (AK).

  3. Pieteikšanās

  3.1. Iepriekšēja pieteikšanās - līdz 2017. gada 27. septembrim. Pieteikuma anketa un dalības maksas informācija – Sacīkstes mājaslapas sadaļā REĢISTRĀCIJA. Ja nav pieejams internets, tālrunis pieteikumiem - 29624863.

  3.2. Dalības maksā ietilpst: distances sagatavošana, tiesnešu darbs, laika kontroles čipa īre, numurs, uzkodas un dzērieni trasē un pēc finiša, balvu fonds, citi organizatoriski izdevumi.

  4. Starts

  4.1. Pirmsstarta reģistrācija notiek Sacīkstes centrā - Siguldas Svētku laukumā, 2017. gada 30. septembrī no 7.00 līdz 9.30. Finišs atrodas turpat, bet starts tiek dots kādreizejās Ziediņa trases pakājē (nogāze Svētku laukuma Gaujas pusē).

  4.2. Dalībnieks saņem numuru, kuri jāpiesprauž priekšpusē (krūtis, kāja) un jānodrošina to skaidra redzamība visas Sacīkstes laikā.

  4.3. Dalībniekam tiek izsniegts laika kontroles čips, kas jānostiprina uz rokas atbilstoši pievienotajai instrukcijai.

  4.4. Plkst. 9.30 tiek atvērta starta zona. Ierodoties starta zonā, dalībniekam obligāti jāiziet cauri marķētam koridoram, kurā atrodas laika kontroles čipa pārbaudes stacija. Tiesnesis pie koridora ieejas pārbauda čipa stiprinājumu. Tālāk dalībnieks, noejot cieši garām pārbaudes stacijai, pārliecinās par čipa pareizu darbību: uz čipa jāiedegas gaismas diodei un jāseko skaņas signālam – pīkstienam.

  4.5. Starts tiek dots plkst. 10.00. Tas ir kopīgs visiem dalībniekiem. Starta shēma un sacensību centra izkārtojuma plāns tiek publicēti mājaslapā, pieejami Sacīkstes centrā.

  5. Sacīkstes gaita

  5.1. Dalībnieks pārvietojas pa marķēto distanci saviem spēkiem. Atrašanās ārpus marķētās distances tiek uzskatīta par izstāšanos.

  5.2. Sacīkstes norises kontrolei distancē izvietoti trases tiesneši un elektroniskās laika kontroles stacijas, kas veic ierakstus garām skrienošo dalībnieku čipos.

  5.3. Ja dalībnieks gūst traumu, kas liedz patstāvīgi nokļūt līdz finišam, jālūdz citiem dalībniekiem ziņot tuvākajam trases tiesnesim, kurš sazināsies ar sacensību centru, organizēs mediķu palīdzību un evakuāciju uz finišu.

  5.4. Skrējiena kontrollaiks kalnu krosa un pusmaratona distances veicējiem - 8 stundas.

  5.5. Skrējiena kontrollaiks maratona distances veicējiem - 13 stundas. Finišs tiek slēgts 23:00. Beidzamais aplis iespējams jau tumsā, tāpēc ieteicams pieres lukturis!

  5.6. Tā kā maratona distanci veido trīs pilni apļi, 2. apļa veikšanai tiek noteikts kontrollaiks - 18:00. Dalībnieki, kas kavē šo kontrollaiku, 3. aplī netiek pielaisti.

  5.7. Trasē ir pieejami dzērienu un uzkodu galdi ik pēc aptuveni 10 km. Sacensību centrā izvietotajā starpfinišā būs atsevišķa zona, kur dalībnieki var novietot savus dzērienus un maiņas inventāru.

  5.8. Dalībnieki trasē, ja vēlas, var izmantot trekinga un slēpošanas nūjas.

  6. Apbalvošana

  6.1. Kopējā balvu fonda vērtība - EUR 5000.

  6.2. Visi maratona distances veicēji saņem piemiņas medaļas.

  6.3. Balvas un diplomus saņem pirmo trīs vietu ieguvēji visās klasēs un grupās. Ja kādā ieskaites grupā ir mazāk par desmit dalībniekiem, apbalvota tiek tikai 1. vieta.

  6.4. Apbalvošanas notiek ne ātrāk kā 1 stundu pēc attiecīgās grupas pirmo triju dalībnieku finiša.

 • ...
  Reģistrācija

   

  Lai reģistrētos dalībai skrējienā, aizpildiet anketu zemāk un veiciet dalības maksas iemaksu. Dalības maksas un konta info atrodami zem reģistrācijas formas.

  Dažas piezīmes reģistrācijas anketas aizpildīšanā... Lai pieteiktu uzreiz vairākus dalībniekus (komandu), izmantojiet pogu  Papildus dalībnieks . Pogu  Reģistrēt  spiediet tikai beigās, kad aizpildīti visu dalībnieku pieteikuma dati. Ailes E-pasts un Tālrunis ir obligāti aizpildāmas. Ailē Dzīvo norādiet tikai pilsētu, novadu vai pagastu. Klubu/komandu drīkst norādīt arī individuālo pieteikumu iesniedzēji.

  Ja vēlāk vēlēsieties labot vai papildināt sākotnēji reģistrētos datus, to var izdarīt sūtot ziņu uz e-pastu info @ raid.lv.

  Komandas, kas savus dalībniekus iepriekš apkopo Excel vai cita veida tabulās, var nepildīt reģistrācijas anketu, drīkst iesūtīt pieteikumu .xls vai citu tabulu formā uz e-pastu info @ raid.lv. Svarīgi, lai pieteikuma tabula saturētu tādas pašas ailes, kādas redzamas anketā zemāk (vārds un uzvārds - atsevišķās ailēs!).

  Reģistrācijas anketa

   

  Dalības maksa

  Norādītā dalības maksas summa – no personas.

  Distance Iemaksājot līdz 8.09. Iemaksājot līdz 27.09. Starta dienā uz vietas
  Individuāls pieteikums
  14 km EUR 18 EUR 25 EUR 30
  40 km EUR 25 EUR 30 EUR 40
  80 km EUR 35 EUR 40 EUR 50
  Komandas pieteikums *
  14 km EUR 15 EUR 20 -
  40 km EUR 20 EUR 25 -
  80 km EUR 30 EUR 35 -
  Jaunieši **
  14 km EUR 10 EUR 15 -
  40 km EUR 15 EUR 20 -
  80 km EUR 25 EUR 30 -

  PIEZĪMES:
  *   - JAUNIEŠI – personas, kas dzimušas sākot no 1999. gada 1. janvāra.
  ** - KOMANDAS
  – piesakot vienā pieteikumā vismaz 5 dalībniekus, kas startē zem viena komandas (kluba) nosaukuma, un iemaksājot vienoti dalības maksu. Tiek atzītas kā formālas (piem., skrējēju vai orientēšanās klubi, uzņēmumi), tā neformālas apvienības (piem., ģimenes, draugu kopas).

  Siguldas novada ID kartes īpašniekiem, piesakoties individuāli, tiek piemērota 5 EUR atlaide
  jebkuras izvēlētās distances dalības maksai. Atlaide netiek piemērota, ja dalībnieks saņem jauniešiem vai komandu pieteikumiem piemēroto atlaidi. ID karte obligāti jāuzrāda sacīkstes dienā, saņemot starta paku.

  Konta rekvizīti
  Nosaukums: IK Adventure Company
  Reģ. Nr: 40002116651
  Adrese: 19-37 Dammes iela, Rīga, LV-1069
  Banka: Swedbank AS
  Kods: HABALV22
  Konta Nr: LV23HABA0551012398822

  Pārskaitot dalības maksu, norādiet "... (vārds, uzvārds vai komandas nosaukums) ... dalības maksa SKM 2017".
  Ja kādi papildus jautājumi, organizatoru tālrunis – 29624863.

 • ...
  Dalībnieki
   

  Zemāk - pieteiktie dalībnieki uz šo dienu! Ja kādu iemeslu dēļ iepriekš pieteikta dalībnieka vārds nav redzams atbilstošajā grupā (sajaukta distance, nepareizi norādīts dzimšanas gads u.c. kļūdas), sūtiet ziņu uz info @ raid.lv. Tāpat dodiet ziņu, ja vēlaties ieviest korekcijas pieteikumā.

   

   

   

   

  80 km, vīrieši
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Rupainis Didzis 1990 LVA Drusti
  Heislers Harijs 1991 LVA Riga
  Leitāns Andris 1985 LVA Ozolnieki Piedzīvojuma Gars
  Barons Kristaps 1986 LVA Rīga
  Rozis Roberts 1971 LVA Rīga
  Unt Toomas 1975 EST Saue vald EUT
  Klepers Uldis 1980 LVA Smiltene Ziemeļkurzeme OK
  Jakovļevs Vitālijs 1982 LVA Cēsis www.endo.lv
  Kumpiņš Ainārs 1984 LVA Rīga VSK Noskrien / PaBaso.lv
  Jansons Niks 1994 LVA
  Perunovs Juris 1975 LVA Ventspils Zoorbagan
  Vetevoog Kaido 1973 EST Tallinn FB Jooksmine
  Rõuk Olle 1974 EST Keila EUT
  Jansons Niks 1994 LVA LHM
  Valk Priit 1974 EST Peetri alevik
  Šnepste Jānis 1974 LVA Rīga vsk noskrien/metroons
  Zimackis Viesturs 1989 LVA Rīga
  Baikovs Pavels 1986 LVA Riga Team Biegowy Szczecinek
  Suborins Viktors 1951 LVA Garciems Carnikavas sporta klubs
  Leja Andris 1970 LVA Talsi Ziemeļkurzeme OK
  Plaudis Mārtiņš 1993 LVA Sigulda VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Bāliņš Andris 1981 LVA Jelgava VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Lunts Armands 1969 LVA Rīga VSK Noskrien
  Maksims Artis 1996 LVA Alūksne Nacionālā aizsardzības akadēmija
  Kudrjaševs Mihails 1977 LVA Rīga Fizmati
  Limanāns Dainis 1983 LVA Biksti Rieksti / VSK Noskrien
  Ludriks Andris 1972 LVA Bauska Rieksti / VSK Noskrien
  Jēgers Mārcis 1982 LVA Rīga Psyhopath 13
  Pūcītis Artis 1981 LVA Ādaži
  Biders Toms 1991 LVA Saldus Legs Misérables
  Bērziņš Gints 1980 LVA Ikšķile Mana ģimene un draugi
  Vadzis Artūrs 1991 LVA Drusti
  Svarinskis Sandis 1973 LVA Jērcēni
  Bundzinieks Aigars 1965 LVA Vaive
  Andersons Renarts 1976 LVA Rīga Dīkdienis
  Čeksters Aigars 1981 LVA Inčukalns VSK Noskrien
  Drešmanis Andris 1972 LVA Rīga VSK Noskrien
  Līcītis Artis 1985 LVA Lielvārde VSK Noskrien
  Čonka Didzis 1969 LVA Iecava VSK Noskrien
  Kokorevičs Edgars 1987 LVA Valmiera VSK Noskrien
  Vītols Jānis 1961 LVA Rīga VSK Noskrien
  Adijāns Kaspars 1987 LVA Viļāni VSK Noskrien
  Ceriņš Kristaps 1982 LVA Priekuļu novads VSK Noskrien
  Zumbergs Miķelis 1982 LVA Dundaga VSK Noskrien
  Cimermanis Oskars 1985 LVA Smiltene VSK Noskrien
  Paeglis Tālis 1985 LVA Mazsalaca VSK Noskrien
  Pormeisters Uldis 1987 LVA Valka/Rīga VSK Noskrien
  Krievs Haralds 1975 LVA 🙂
  Bleiers Jānis 1974 LVA Rīga "Dīkdienis"
  Raits Didzis 1990 LVA Rīga
  Magone Kristaps 1992 LVA Cēsis
  Fokerots Gusts 1980 LVA Upeslejas Vientuļais vilks
  Pūcītis Gatis 1981 LVA Mārupe Riga Ironman Team
  Kalējs Aigars 1981 LVA Cēsis Virsotne/MARMOT
  Piirimae Paertel 1972 EST Tartu Prorunner
  Rēders Andris 1979 LVA Tīraine
  Brauns Didzis 1991 LVA Rīga
  Videmanis Māris 1979 LVA Ogre Mežsusuri
  Stepanovs Jevgeņijs 1987 LVA Rīga DzSK Lokomotīve
  Selivanovs Mihails 1971 LVA Riga LSC/ Jūrmala
  Pae Andres 1970 EST Tartu Suusahullud
  Kirtovskis Uldis 1962 LVA Salaspils Izturība
  Kulpe Valdis 1975 LVA Ikšķile Izturība
  Opolais Intars 1979 LVA Ikšķile Izturība
  Bremze Edgars 1974 LVA Ikšķile Izturība
  Ozoliņš Mārtiņš 1984 LVA Valmiera Riga Adventure Team
  Biktimirovs Konstantīns 1992 LVA Rīga VSK Noskrien
  Riekstiņš Artūrs 1983 LVA Riga Līdz galam
  Haritonovs Matīss 1988 LVA AMPSTÜKK
  Kanna Kristaps 1992 LVA Rīga ASK PATRIA
  Einasto Mart 1969 EST Nõo vald TÜASK
  Brahmanis Ainārs 1976 LVA Kuldīga sk Katrīna
  Spūlis Aivars 1979 LVA Izturība
  Gailis Emīls 1974 LVA Rīga SELONIA
  Brants Artūrs 1986 LVA Cēsis
  Ūdris Aigars 1959 LVA Rīga
  Ģērmanis Kaspars 1982 LVA Rīga ultrataka.lv
  Cīrulis Ainars 1958 LVA Marupe ultrataka.lv

  80 km, sievietes
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Zīriuse Inta 1987 LVA Salacgrīva VSK Noskrien
  Andrejeva Natalja 1979 LVA London
  Lukševica Antra 1981 LVA Rīga Vsk noskrien
  Treulande Natālija 1988 LVA Rīga VSK Noskrien
  Ziediņa Inga 1971 LVA Aizkraukle VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Arbidāne Sintija 1990 LVA Rīga Legs Misérables
  Kāpiņa Inga 1973 LVA Sigulda VSK Noskrien Vāveres
  Veipa Dace 1979 LVA Baltezers VSK Noskrien Vāveres
  Švilpe Anete 1993 LVA Rīga VSK Noskrien Vāveres
  Kirilova Viviana 1976 LVA Rīga VSK Noskrien Vāveres
  Čerņevska Lauma 1985 LVA Rīga VSK Noskrien Vāveres
  Aumeistere Ance 1986 LVA Laimaskoks
  Plūmane Gunda 1976 LVA Mazsalaca VSK Noskrien
  Līce Līga 1975 LVA Sigulda VSK Noskrien
  Karpenko Zane 1984 LVA Rīga VSK Noskrien
  Gotcaityte Monika 1991 LTU Vilnius
  Vībure Līga 1979 LVA Rīga
  Boldāne Linda 1992 LVA
  Kuļčihina Svetlana 1975 LVA Rīga
  Kārkliņa Ilva 1972 LVA Sigulda
  Ābola Alīda 1954 LVA Sigulda Ozons
  Vāce Sigita 1979 LVA Rīga ultrataka.lv
  Krastiņa Jolanta 1994 LVA Vecpiebalga ultrataka.lv

  40 km, vīrieši
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Caune Kristaps 1993 LVA Riga
  Nausėda Evaldas 1992 LTU Vilnius
  Berzinskas Aurimas 1980 LTU Siauliai Green Team
  Bricis Jēkabs 1990 LVA Rīga Bez kompasa
  Rojus Laimonas 1988 LTU Siauliai Green Team
  Velps Uldis 1971 LVA Smilltene VSK Noskrien
  Kaufmanis Toms 1993 LVA Beverīnas nov. Maratona klubs
  Bērziņš Toms 1985 LVA Valmiera Plastik
  Borisevics Jānis 1984 LVA Valmiera
  Barauskas Justinas 1989 LTU Vilnius Vilnius Running Tours
  Gailis Mārtiņš 1989 LVA Kocēnu novads Kocēnu novads
  Kūms Jānis 1988 LVA Rīga Inov-8 | OSveikals.lv
  Zariņš Nauris 1981 LVA Mārupe
  Ketlers Artūrs 1994 LVA Ogre VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Blumbergs Normunds 1970 LVA Saulkrasti
  Kļaviņš Uldis 1984 LVA Sigulda Rieksti / VSK Noskrien
  Rērihs Dzintars 1984 LVA Ropaži Rieksti / VSK Noskrien
  Saveļjevs Viktors 1984 LVA Alūksne Rieksti / VSK Noskrien
  Ozoliņš Raimons 1983 LVA Rīga Rieksti / VSK Noskrien
  Jaunzems Fidžeralds Dzintars Džons 1983 LVA Klātiene Siguldas Maratona klubs / Paduza & Apti
  Cibuļskis Aigars 1979 LVA Ropaži Legs Misérables
  Šteinbergs Kristaps 1989 LVA Rīga Legs Misérables
  Germovs Arvīds 1974 LVA Mārupe
  Urtāns Jurģis 1983 LVA Jēkabpils novads VANAGI
  Šmits Edijs 1979 LVA Rīga Enkurs
  Mirķis Jānis 1980 LVA Laimaskoks
  Ābelīte Arnis 1966 LVA Salaspils Virsotne/Marmot
  Vadzis Imants 1985 LVA Drusti
  Rubīns Elvis 1994 LVA Rīga VSK Noskrien
  Miķelsons Mārtiņš 1977 LVA Rīga VSK Noskrien
  Bērziņš Raitis 1986 LVA Valmiera VSK Noskrien
  Čunka Valdis 1982 LVA Rīga VSK Noskrien
  Čehovičs Kristaps 1987 LVA Ramata ES
  Domarkas Aivaras 1979 LTU Šiauliai
  Pļaviņš Nauris 1982 LVA AkmensDizains.lv
  Birnbaums Rūdolfs 1982 LVA Sigulda
  Stupiņš Deivids 1997 LVA Kuldīga Sk Katrīna
  Mežulis Ansis 1971 LVA Jūrmala Jūrmalas skrējēju klubs
  Vēsma Ģirts 1955 LVA Rīga Zengales Ziņas
  Vāvere Mārtiņš 1966 LVA Dzelzs vāveres
  Neļķe Didzis 1972 LVA Dzelzs vāveres
  Reinfelds Raivis 1987 LVA Talsi PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs
  Vēzītis Kaspars 1976 LVA Laimaskoks
  Brammanis Dāvis 1993 LVA Cēsis Rāmuļi
  Krusts Roberts 1976 LVA Vācu kalni OK "Purva Bridējs"
  Pīlādzis Kaspars 1982 LVA Rīga Riga Adventure Team
  Trukšs Rinalds 1982 LVA Nereta Riga Adventure Team
  Nāgelis Jānis 1960 LVA Olaine Mona
  Amsters Jānis 1988 LVA Jelgava
  Svilpe Klāvs 1985 LVA Kuldīga
  Lācis Kaspars LVA Sigulda
  Dūdiņš Dzintars 1970 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Reinholds Aivis 1972 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Kļaviņš Juris 1966 LVA Ozolnieki ZAJEC
  Pielēns-Pelēns Artūrs 1985 LVA Rīga Lattelecom
  Kronbergs Dainis 1976 LVA Tukums BlueOrange Bank
  Kronbergs Normunds 1990 LVA Tukums
  Vingris Kaspars 1981 LVA Carnikavas novads Virsotne/Marmot

  40 km, sievietes
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Banga Hodžajeva Dace 1981 LVA Rīga Core Fitness Latvia
  Jurševica Līga 1990 LVA Rīga zakitis_bizotajs
  Melberga Evija 1991 LVA Rīga VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Peteļina Margarita 1977 LVA Riga
  Urtāne Ērika 1983 LVA Jēkabpils novads VANAGI
  Lelle Liene 1988 LVA Laimaskoks
  Pauluka Ieva 1981 LVA Laimaskoks
  Pavāre Ilze 1985 LVA Rīga Laimaskoks
  Grizāne Agita 1978 LVA Rīga VSK Noskrien
  Čonka Aija 1966 LVA Iecava VSK Noskrien
  Abzalone Zanda 1974 LVA Sigulda Siguldas novads
  Veita Kristīne 1974 LVA Sigulda Siguldas novads
  Vovka Olga 1983 LVA Rīga
  Kokoreviča Inese 1984 LVA Valmiera Koko team
  Skrastiņa Anete 1988 LVA Rīga Laimaskoks
  Dziļuma Zane 1986 LVA Rīga Bumbierīšu kalni
  Baliko Nellija 1980 LVA Rīga Riga Adventure Team
  Ozola Baiba 1964 LVA Rīga Mona
  Dzirkale Zane 1983 LVA Ozolnieki ZAJEC
  Keir Kukk Kaidi 1994 EST AMPSTÜKK
  Radoviča Simona 1990 LVA Saldus
  Meikšāne Agnese 1980 LVA Rīga
  Katlapa Linda 1976 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Sedleniece Ilona 1975 LVA Rīga
  Konakova Lydia 1986 RUS

  14 km, vīrieši
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Kaušs Gatis 1983 LVA Rīga Riga Adventure Team
  Ulmanis Intars 1982 LVA Valmiera VSK Noskrien
  Priedīts Matīss 1991 LVA Saulkrasti
  Verdenhofs Atis 1985 LVA Salaspils Enkurs
  Lukevics Gustavs 1998 LVA Rīga PLEP
  Damroze Oskars 1994 LVA Rīga Damroze Family
  Mušperts Gvido 1977 LVA Rīga
  Danilovs Romans 1992 LVA Riga
  Hodžajevs Anrijs 1982 LVA Rīga Core fitness Latvia
  Birze Āris 1989 LVA Ja LHM
  Cjuksa Deivids 1993 LVA LHM
  Šēns Karlis 1994 LVA LHM
  Ārinieks Edgars 1993 LVA LHM
  Katkovskis Aivars 1993 LVA LHM
  Galdiņš Uldis 1976 LVA Sigulda LabaDaba
  Popovas Jevgenijus 1987 LTU Vilnius Vilnius Running Tours
  Berzins Gints 1980 LVA Ikskile Mana ģimene un draugi
  Kulakov Nikolay 1974 RUS Moscow
  Iļčenko Juris 1990 LVA Saldus VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Ziediņš Sandis 1994 LVA Aizkraukle VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Apsītis Oskars 1977 LVA Rīga 2 KOKI
  Indāns Mareks 1972 LVA Ogre Ogre OK/SC
  Vītiņš Jānis 1979 LVA Rīga Rieksti / VSK Noskrien
  Broks Kristaps 1988 LVA Madona Rieksti / VSK Noskrien
  Veics Ervīns 1973 LVA Rīga
  Mejers Valters 2000 LVA Limbaži
  Kvālis Emīls 1995 LVA Mārupe Mārupes Dunkani
  Vēveris Jānis 1985 LVA Rīga
  Svarinskis Jēkabs 2001 LVA Garkalne
  Nikiforovs Rihards 1986 LVA Rīga
  Mirķis Toms 2007 LVA Laimaskoks
  Kaucis Raitis 1982 LVA Rīga Laimaskoks
  Jermaks Teo 2010 LVA Jūrmala Laimaskoks
  Jermaks Hugo 2009 LVA Jūrmala Laimaskoks
  Rencis Edgars 1982 LVA Valmiera, Rīga VSK Noskrien
  Inka Uģis 1976 LVA Rīga VSK Noskrien
  Melvers Frenks 1995 LVA Rīga
  Cipulis Emīls 1995 LVA AS Olainfarm
  Melnis Andris 1990 LVA AS Olainfarm
  Balunovs Edgars 1989 LVA AS Olainfarm
  Bruners Kristaps 1999 LVA Sigulda Siguldas novads
  Mežiels Jānis 1990 LVA Koknese ASK PATRIA
  Banders Jānis 1979 LVA Jelgava
  Jermacans Ainārs 1979 LVA AkmensDizains.lv
  Jurkāns Jurġis 1982 LVA AkmensDizains.lv
  Putniņš Uldis 1979 LVA ogk.lv
  Ķemeris Artis 1985 LVA Aizputes pag.
  Mozulis Eduards 1998 LVA Milzkalne Engures Sportam
  Mozulis Aivars 1972 LVA Milzkalne Engures Sportam
  Apinis Mārtiņš 1989 LVA Valmiera Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme
  Zariņš Augusts 1986 LVA Rīga Laimaskoks
  Vidzis Jurģis 1985 LVA Rīga Laimaskoks
  Lūsis Oskars 1986 LVA Laimaskoks
  Evertovskis Juris 1988 LVA Rīga Glaive.pro
  Evertovskis Kārlis 1990 LVA Rīga Glaive.pro
  Nikels Jānis 1989 LVA Rīga Glaive.pro
  Zalcmanis Emīls 1988 LVA Dobelnieki
  Katlaps Uldis 1993 LVA Ineši Inešu leģendas
  Zondaks Miķelis 1990 LVA Rīga Bumbierīšu kalni
  Stukuls Jurģis 1990 LVA Rīga Bumbierīšu kalni
  Simsons Mārtiņš 1991 LVA Rīga Bumbierīšu kalni
  Rācenis Jurģis 1982 LVA Aloja Noskrien
  Lērme Ints 1975 LVA Valmiera Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme
  Bremze Normunds 1967 LVA Rīga Izturība
  Strazdiņš Pēteris 1962 LVA Rīga Mona
  Strazdiņš Patriks 1992 LVA Rīga Mona
  Strazdiņš Henrijs 1996 LVA Rīga Mona
  Legzdiņš Krists 1988 LVA Riga Pats Sev Čempions
  Ronis Raimonds 1989 LVA Riga Pats Sev Čempions
  Kazainis Viesturs 1960 LVA Ilzene Pats Sev Čempions
  Priede Mārtiņš 1986 LVA AMPSTÜKK
  Eglītis Ivars 1976 LVA Kocēnu novads
  Drozds Alvis 1995 LVA Cesis VSK Noskrien
  Hofmanis Nauris 1996 LVA Jelgava REMOSS
  Riekstiņš Kristiāns 1980 LVA Rīga Riekstžoklis
  Petrovs Jevgenijs 1974 LVA Daugavpils Ok Stiga
  Staņa Kristiāns 2001 LVA Rīga SK Briksnis
  Ceriņš Kristaps 1989 LVA Cēsis labimeistari.lv / VSK NOSKRIEN
  Drozds Alvis 1995 LVA Cēsis labimeistari.lv / VSK NOSKRIEN
  Kalniņš Gints 1975 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Lešinskis Edgars 1974 LVA Turaida Siguldas Maratona klubs
  Kārkliņš Kaspars 1972 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Labsvīrs Jānis 1975 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Staņa Gustavs 2004 LVA Rīga Auseklis IK
  Gornavs Ansis 1976 LVA Sigulda SK Sigulda
  Dazarts Māris 1985 LVA Kuldīga
  Lukjanovičs Edgars 1980 LVA Rīga Dion.lv
  Gaņģītis Gatis 1982 LVA Vecbebri ultrataka.lv

  14 km, sievietes
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Pažusa Anete 1992 LVA Rīga
  Lesiņa Krista 1989 LVA Rīga
  Neimane Elīna 1988 LVA Valmiera
  Damroze Darja 1986 LVA Olaines nov. Damroze Family
  Rutkovska Simona 1996 LVA Rīga SimoonskiTV
  Mušperte Liene 1979 LVA Rīga
  Audere Silva 1990 LVA Priekuļi
  Mudrova Liene 1989 LVA Auce
  Kalnāre Jana 1984 LVA Rīga
  Kovaleva Marina 1977 RUS Moscow
  Heidemann Patricia 1994 DEU Riga -
  Vate Inga 1967 LVA Milzkalne
  Vate Evija 1990 LVA Tukums
  Trapp Selina 1993 DEU Riga
  Žumbure Elza 1991 LVA Rīga Legs Misérables
  Germova Rigonda 1976 LVA Mārupe
  Pupure Jolanta 1983 LVA
  Rēriha Inese 1986 LVA Ropaži VSK Noskrien Vāveres
  Pušpure Rasma 1990 LVA Rīga
  Balanasa Kristīne 1978 LVA Sigulda
  Eriņa Maruta 1992 LVA Madona
  Vilka Laura 1981 LVA Laimaskoks
  Mirķe Evija 1980 LVA Laimaskoks
  Buhalova Veronika 1987 LVA Mārupe
  Reinholde Inese 1983 LVA Jūrmala Laimaskoks
  Krieva Iveta 1976 LVA 🙂
  Melne Ilga 1996 LVA AS Olainfarm
  Galdiņa Zane 1984 LVA Rīga Smiling runner
  Bērziņa Jana 1969 LVA Rīga
  Trektere Līva 1996 LVA
  Boldāne Ilze 1966 LVA Gulbene
  Viļumsone Ilona 1973 LVA AkmensDizains.lv
  Ozoliņa Ieva 1987 LVA AkmensDizains.lv
  Pļaviņa Inga 1982 LVA AkmensDizains.lv
  Putniņa Kristīne 1979 LVA ogk.lv
  Tītmane Dace 1972 LVA Rīga
  Leitlande Ligita 1970 LVA Jelgava Zengales Ziņas
  Baumane Liene 1982 LVA Rīga Laimaskoks
  Jansone Anna 1989 LVA Rīga Glaive.pro
  Puise-Puiše Liena 1990 LVA Rīga Glaive.pro
  Vilka Dagne 1988 LVA Rīga Laimaskoks
  Katlapa Agnese 1991 LVA Ineši
  Katlapa Elīza 1998 LVA Ineši Inešu leģendas
  Timma Zane 1988 LVA Rīga Bumbierīšu kalni
  Osīte Agnese 1994 LVA Rīga Bumbierīšu kalni
  Veličko Laura 1985 LVA Rīga Pats Sev Čempions
  Saulīte Rita 1977 LVA Valmiera Riga Adventure Team
  Žukovska Santa 1990 LVA Rīga
  Kazaine Santa 1990 LVA Ilzene Pats Sev Čempions
  Līdumniece Līga 1988 LVA AMPSTÜKK
  Muižniece Madara 1990 LVA AMPSTÜKK
  Zeltīte Ieva 1977 LVA Rīga Laimaskoks
  Pētersone Laura 1982 LVA Kocēnu novads VSK Noskrien
  Sekace Kristīne 1980 LVA Kustību telpa
  Puze Jana 1987 LVA Rīga VSK Noskrien
  Apsēna Kristīne 1997 LVA Rīga REMOSS
  Mauliņa Ieva 1976 LVA Rīga SK Briksnis
  Tālmane Ilze 1977 LVA Rīga MARATONA KLUBS
  Mamaja Lauma 1985 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Beitika Baiba 1978 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Labsvīra Liene 1982 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Ūdre Zaiga 1958 LVA Rīga
  Līce Linda 1989 LVA Sigulda Sk Sigulda
  Rūja Kristīne 1976 LVA Sigulda SK Sigulda
  Rezgale Arta 1986 LVA Ventspils SK Sigulda
  Velviča Elīna 1987 LVA Rīga

 • ...
  Trase

   

  Sacīkste notiek trīs distancēs – kalnu krosa (14 km), pusmaratona (40 km) un maratona (80 km).

  Trase veidota 26,7 km gara apļa formā (pilnais aplis – A), kurā ir divi saīsinājumi, veidojot īsāku –13,9 km apli (mazais aplis – B).

  80 km distancē jāveic trīs pilni lielie apļi (A+A+A).

  40 km dalībnieki veic mazo + pilno apli (B+A).

  14 km dalībnieki veic tikai mazo apli (B), vienlaicīgi ar 40 km skrējējiem.

  Trases karte

  Interaktīva, izdrukājama trases karte skatāma GPSies.com karšu vietnē, saites – zemāk. Turpat iespējams ielādēt GPS trekus dažādos formātos. Pieejamas arī aplikācijas gan Android, gan iPhone mobilajām ierīcēm.

  A – pilains aplis, 26,7 km. Interactīva karte šeit.

  B – mazais aplis, 13,9 km. Interactīva karte šeit.

  Piezīme. Karšu dzinējs optimizējot GPS treku, samazina tā punktu skaitu. Rezultātā gan distances garums, gan augstuma metri uzrādās mazliet mazāki nekā ir realitātē.

 • ...
  Rezultāti

   

  Tiks publicēti pēc sacīkstes!

   

   

  ... SKM 2016

  Pilni finiša protokoli pa grupām katrā distancē (xls): rez_skm2016_all

  Absolūtais rangs maratonā – 70 km, ITRA standarts (xls): res_mar16_70km_itra

  Absolūtais rangs pusmaratonā – 35 km, ITRA standarts (xls): res_mar16_35km_itra

   

 • ...
  Foto / Video

   

  Piedāvājam ieskatu foto un video, kas pieejami Internetā pēc 2016. gada sacīkstes.

  Foto

  Albums no Ralfa Jumiķa: https://photos.google.com/share/AF1QipPGwBOqDFr0jlnhMTnZmO_0TyYfkzQlUU9NN7ZSywtySWP91JiW7cJiC-Hr19Z3qw?key=VG5TaDBfWG5leW5vWW9CVjhpVkFvT29feTRyNTdR

  Žurnāla Taku Skrējējs fotogalerija FB: https://www.facebook.com/TakuSkrejejs/photos/?tab=album&album_id=1246381078739610

  Video

  Lielisks videostāsts, ko uzņēmis Arnis Kuzmanis: https://www.facebook.com/Arnis.Kuzmanis/videos/1183900095009189/

  Finišē Līga Līce (70 km, 3. vieta starp dāmām), video autors Mareks Gaļinovskis: https://www.facebook.com/mareks.galinovskis/videos/10207735355597896/

  10 minūtes pirms starta... video autors Mareks Gaļinovskis: https://www.facebook.com/mareks.galinovskis/videos/10207732517886955/

Ģenerāl-
sponsors

atb_asics200_blue

sadarbībā ar

Sacīksti
atbalsta

atb_sigulda_aizrauj150

atb_idz120

atb_dion150_black

atb_bandana150

atb_garmin200

atb_sigdiz150