Siguldas kalnu maratons 2017

Sveicināti ASICS Siguldas kalnu maratonā 2016! Lai iepazītos ar nolikumu vai pieteiktu dalību, skat. izvēlnes zemāk:

 • ...
  mar300Info

   

  Vieta: Sigulda, Svētku laukums
  Datums: 1. oktobris, 2016
  Starta laiks: 10:00
  Rīko: RAID.lv / IK Adventure Company
  Tālrunis: +371 2962 4863
  E–pasts: info @ raid.lv

  Sigulda - tā ir Gaujas senleja ar stāviem slaloma kalniem, kuru nogāžu augstumu starpība sasniedz 80 metrus. Tās ir Gaujas Nacionālā parka takas, šur tur - trepes, iespaidīgi skati un tīra daba.
  Laipni lūdzam Siguldā!

   

  Jaunumi

  pazaudets05.10. Pie informācijas izvēlnēm (zaļā josla augšpusē) pievienota FOTO/VIDEO.

   Atrasts/pazaudēts...  Organizatoru noliktavā pēc maratona nonākušas sekojošas dalībnieku lietas:
  1) Camelback mugursoma ar sarkanu cimdu pāri
  2) sporta krekls un virsjaka (ar LMT simboliku)
  Par mantu atgūšanu zvanīt: 29624863.

   

  03.10. ASICS Siguldas kalnu maratons 2016 ir finišējis!
  Absolūtie maratona uzvarētāji – Viviana Kirilova (8:05:47) un Andis Rumbenieks (6:35:08).
  Bet suminām un patiesi apbrīnojam visus, kas izgāja uz starta un cīnījās ar Siguldas kalniem, neatkarīgi no rezultāta! Liels paldies tiesnešu un palīgu komandai, sacīkstes atbalstītājiem, Siguldas novada domei, mediķiem, pašvaldības policijai un visiem pārējiem, kas deva savu artavu ASICS Siguldas kalnu maratona 2016 norisē!

  30.09. Piedāvājam pirmsstarta biļetenu (PDF formātā), kurā apkopota būtiskākā informācija par reģistrāciju sacensību centrā, starta kārtību, laika kontroles sistēmu: pirmsstarta biļetens

  29.09. Sacensību centra shēma:

  karte_sac_centrs

  logo_utmb15023.09. SKM iekļauts atjaunotajā UTMB kvalifikācijas skrējienu listē.
  Gan 35 km, gan 70 km trases pirms nedēļas ir izgājušas ITRA (International Trail Running Association) sertifikāciju. Tāpat kā pērn, 35 km finišētāji saņems 2, bet 70 km finišētāji - 4 ITRA punktus. Daudzi pasaules sarežģītākie kalnu maratoni pieprasa noteiktu ITRA punktu skaitu, lai kvalificētos startam.

  15.09. Publicēta trases karte. Skat. sadaļā TRASE.
  Pievienots arī trases GPX fails lietošanai GPS navigācijas ierīcēs: skm2016_course_final

   

  Der zināt

  Siguldas kalnu maratons nav ierobežots ar klasiskā asfalta maratona kanoniem. Mums ir sava filozofija, kādam jābūt skrējienam, kas izaicina un pārbauda kā fizisko, tā psiholoģisko gatavību. Maratona trase tradicionāli ik gadu tiek mazliet mainīta, lai būtu interesantāk, savādāk.

  Visi maratona distances veicēji saņem ekskluzīvas kalēja Jāņa Bankas kaltas piemiņas medaļas.

  Latvijas čempionāts ultra garajos skrējienos 2016logo_ultra300

  SKM ir iekļauts Latvijas čempionātā (LČ) ultra garajos skrējienos, kas apvieno sacensības, kuru distances ir garākas par klasisko maratonu (42,195 km). LČ ieskaites punktus gūs visi 70 km distances finišētāji, neatkarīgi no tā, vai startējuši iepriekšējās LČ iekļautajās sacīkstēs. Tas ir jauns projekts, kas šogad notiek pirmo reizi. SKM ir čempionāta noslēdzošā sacīkste. Nolikums pieejams Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

  ITRA punkti dalībai Monblāna maratonā

  Kopš 2008. gada SKM maratona distance ir iekļauta pasaulslavenā Monblāna maratona (UTMB®) kvalifikācijas skrējienu listē, trase tiek sertificēta atbilstoši kalnu maratonu pasaules standartiem. No 2014. gada kalnu maratonu sertifikāciju pasaulē pārrauga International Trail Running Association (ITRA). 2015. gadā ieviesta jauna kalnu maratonu gradācijas sistēma, pēc kuras attiecīgo skrējienu finišētāji saņem kvalifikācijas punktus no 1 līdz 6 (iepriekš - 1-4).
  Sākotnēji SKM maratona distance bija aptuveni 55-57 km, un tās finišētāji saņēma 1 punktu, kas pēc jaunās sistēmas atbilst 3 punktiem. 2015  maratona trase tika pagarināta virs 70 km, tās finišētājiem saņemot jau 4 ITRA punktus. Minētie kvalifikācijas punkti ir būtiski skrējējiem, kas vēlas piedalīties pasaules vadošajos kalnu maratonos, kuros tiek pielaisti tikai dalībnieki ar noteiktu pieredzi, un ko vistiešākajā veidā apliecina savāktie kvalifikācijas punkti.

 • ...
  mar300Nolikums

   

  1. Distance

  1.1. Siguldas kalnu maratons 2016 (turpmāk - Sacīkste) notiek pa dažādas kvalitātes takām un celiņiem, apvidū ar reljefu, ar dažādiem dabiskiem un mākslīgiem šķēršļiem.

  1.2. Sacīkste notiek trīs distancēs – kalnu krosa (14 km), pusmaratona (35 km) un maratona (70 km). Precīzi distanču parametri:

  Distance Reālais garums Kāpuma metri Trases konfigurācija  
  14 km - kalnu kross 14,0 km 650 m Saīsināts aplis
  35 km - pusmaratons 35,1 km 1220 m Viens pilns aplis
  70 km - maratons 70,0 km 2360 m Divi pilni apļi

  1.3. Distance ir marķēta ar sarkanbaltu lentu un virzienu norādēm. Būtiskos distances punktos izvietoti tiesneši.

  1.4. Rezultātu fiksēšana tiek veikta, izmantojot elektronisko laika kontroles sistēmu.

  2. Dalībnieki

  2.1. Pusmaratona un maratona distancē var piedalīties dalībnieki no 18 gadu vecuma, kalnu krosa distancē – no 16 gadiem.

  2.2. Katrs dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli, par ko reģistrējoties sacensību centrā pirms starta parakstās. Organizatori nodrošina mediķu klātbūtni sacīkstes laikā neatliekamās palīdzības sniegšanai. Sacīkstes laikā, konsultējoties ar mediķiem,  organizatoriem ir tiesības nepielaist pie starta vai noņemt no trases jebkuru dalībnieku, kura veselības stāvoklis izraisa šaubas par spēju veikt vai turpināt distanci.
  Apdrošināšana (veselības, nelaimes gadījumu) ir pašu dalībnieku ziņā.

  2.3. Dalībnieki katrā distancē dalās sieviešu un vīriešu klasēs, kā arī vecuma grupās:

  Vīrieši Sievietes Dzimšanas gads Piezīmes
  V16 S16 1999. – 2000. Var startēt tikai kalnu krosa (14 km) distancē.
  V18 S18 1996. – 1998.
  V21 S21 1977. – 1995.
  V40 S40 1967. – 1976.
  V50 S50 1957. – 1966.
  V60 S60 līdz 1956. gadam (ieskaitot)


  2.4. Reģistrējoties dalībnieks izvēlas ieskaites distanci. Šajā distancē viņš var cīnīties par balvām. Veicot citu distanci, rezultāts tiks fiksēts, taču ārpus konkursa (AK).

  3. Pieteikšanās

  3.1. Iepriekšēja pieteikšanās - līdz 2016. gada 28. septembrim. Pieteikuma anketa un dalības maksas informācija – Sacīkstes mājaslapas sadaļā REĢISTRĀCIJA. Ja nav pieejams internets, tālrunis pieteikumiem - 29624863.

  3.2. Dalības maksā ietilpst: distances sagatavošana, tiesnešu darbs, laika kontroles čipa īre, numurs, uzkodas un dzērieni trasē un pēc finiša, balvu fonds, citi organizatoriski izdevumi.

  4. Starts

  4.1. Pirmsstarta reģistrācija notiek Sacīkstes centrā - Siguldas Svētku laukumā, 2016. gada 1. oktobrī no 7.00 līdz 9.30. Finišs atrodas turpat, bet starts tiek dots kādreizejās Ziediņa trases pakājē (nogāze Svētku laukuma Gaujas pusē).

  4.2. Dalībnieks saņem numuru, kuri jāpiesprauž priekšpusē (krūtis, kāja) un jānodrošina to skaidra redzamība visas Sacīkstes laikā.

  4.3. Dalībniekam tiek izsniegts laika kontroles čips, kas jānostiprina uz rokas atbilstoši pievienotajai instrukcijai.

  4.4. Plkst. 9.30 tiek atvērta starta zona. Ierodoties starta zonā, dalībniekam obligāti jāiziet cauri marķētam koridoram, kurā atrodas laika kontroles čipa pārbaudes stacija. Tiesnesis pie koridora ieejas pārbauda čipa stiprinājumu. Tālāk dalībnieks, noejot cieši garām pārbaudes stacijai, pārliecinās par čipa pareizu darbību: uz čipa jāiedegas gaismas diodei un jāseko skaņas signālam – pīkstienam.

  4.5. Starts tiek dots plkst. 10.00. Tas ir kopīgs visiem dalībniekiem. Starta shēma un sacensību centra izkārtojuma plāns tiek publicēti mājaslapā, pieejami Sacīkstes centrā.

  5. Sacīkstes gaita

  5.1. Dalībnieks pārvietojas pa marķēto distanci saviem spēkiem. Atrašanās ārpus marķētās distances tiek uzskatīta par izstāšanos.

  5.2. Sacīkstes norises kontrolei distancē izvietoti trases tiesneši un elektroniskās laika kontroles stacijas, kas veic ierakstus garām skrienošo dalībnieku čipos.

  5.3. Ja dalībnieks gūst traumu, kas liedz patstāvīgi nokļūt līdz finišam, jālūdz citiem dalībniekiem ziņot tuvākajam trases tiesnesim, kurš sazināsies ar sacensību centru, organizēs mediķu palīdzību un evakuāciju uz finišu.

  5.4. Skrējiena kontrollaiks kalnu krosa un pusmaratona distances veicējiem - 7 stundas.

  5.5. Skrējiena kontrollaiks maratona distances veicējiem - 12 stundas. Finišs tiek slēgts 22:00. Beidzamais aplis iespējams jau tumsā, tāpēc ieteicams pieres lukturis!

  5.6. Tā kā maratona distanci veido divi pilni apļi, 1. apļa veikšanai tiek noteikts kontrollaiks - 15:30. Dalībnieki, kas kavē šo kontrollaiku, 2. aplī netiek pielaisti.

  5.7. Trasē ir pieejami dzērienu un uzkodu galdi ik pēc aptuveni 10 km. Sacensību centrā izvietotajā starpfinišā būs atsevišķa zona, kur dalībnieki var novietot savus dzērienus un maiņas inventāru.

  5.8. Dalībnieki trasē, ja vēlas, var izmantot trekinga un slēpošanas nūjas.

  6. Apbalvošana

  6.1. Kopējā balvu fonda vērtība - EUR 5000.

  6.2. Visi maratona distances veicēji saņem piemiņas medaļas.

  6.3. Balvas un diplomus saņem pirmo trīs vietu ieguvēji visās klasēs un grupās. Ja kādā ieskaites grupā ir mazāk par desmit dalībniekiem, apbalvota tiek tikai 1. vieta.

  6.4. Apbalvošanas notiek ne ātrāk kā 1 stundu pēc attiecīgās grupas pirmo triju dalībnieku finiša.

 • ...
  mar300Reģistrācija

   

  Lai reģistrētos dalībai skrējienā, aizpildiet anketu zemāk un veiciet dalības maksas iemaksu. Dalības maksas un konta info atrodami zem reģistrācijas formas.

  Dažas piezīmes reģistrācijas anketas aizpildīšanā... Lai pieteiktu uzreiz vairākus dalībniekus (komandu), izmantojiet pogu  Papildus dalībnieks . Pogu  Reģistrēt  spiediet tikai beigās, kad aizpildīti visu dalībnieku pieteikuma dati. Ailes E-pasts un Tālrunis ir obligāti aizpildāmas. Ailē Dzīvo norādiet tikai pilsētu, novadu vai pagastu. Klubu/komandu drīkst norādīt arī individuālo pieteikumu iesniedzēji.

  Ja vēlāk vēlēsieties labot vai papildināt sākotnēji reģistrētos datus, to var izdarīt sūtot ziņu uz e-pastu info @ raid.lv.

  Komandas, kas savus dalībniekus iepriekš apkopo Excel vai cita veida tabulās, var nepildīt reģistrācijas anketu, drīkst iesūtīt pieteikumu .xls vai citu tabulu formā uz e-pastu info @ raid.lv. Svarīgi, lai pieteikuma tabula saturētu tādas pašas ailes, kādas redzamas anketā zemāk (vārds un uzvārds - atsevišķās ailēs!).

  Reģistrācija

  Iepriekšēja pieteikšanās – slēgta. Jūs varat pieteikt savu dalību uz vietas sacensību centrā 1. oktobrī no 7:00 līdz 9:30.

  Dalības maksa

  Norādītā dalības maksas summa – no personas.

  Distance Iemaksājot līdz 9.09. Iemaksājot līdz 28.09. Starta dienā uz vietas
  Individuāls pieteikums
  14 km EUR 18 EUR 25 EUR 30
  35 km EUR 25 EUR 30 EUR 40
  70 km EUR 30 EUR 35 EUR 50
  Komandas pieteikums *
  14 km EUR 15 EUR 20 -
  35 km EUR 20 EUR 25 -
  70 km EUR 25 EUR 30 -
  Jaunieši **
  14 km EUR 10 EUR 15 -
  35 km EUR 15 EUR 20 -
  70 km EUR 20 EUR 25 -

  PIEZĪMES:
  *   - JAUNIEŠI- personas, kas dzimušas sākot no 1998. gada 1. janvāra.
  ** - KOMANDAS
  - piesakot vienā pieteikumā vismaz 5 dalībniekus, kas startē zem viena komandas (kluba) nosaukuma, un iemaksājot vienoti dalības maksu. Tiek atzītas kā formālas (piem., skrējēju vai orientēšanās klubi, uzņēmumi), tā neformālas apvienības (piem., ģimenes, draugu kopas).

  Konta rekvizīti
  Nosaukums: IK Adventure Company
  Reģ. Nr: 40002116651
  Adrese: 19-37 Dammes iela, Rīga, LV-1069
  Banka: Swedbank AS
  Kods: HABALV22
  Konta Nr: LV23HABA0551012398822

  Pārskaitot dalības maksu, norādiet "... (vārds, uzvārds vai komandas nosaukums) ... dalības maksa SKM 2016".
  Ja kādi papildus jautājumi, organizatoru tālrunis - 29624863.

 • ...
  mar300Dalībnieki
   

  Zemāk - pieteiktie dalībnieki uz šo dienu! Ja kādu iemeslu dēļ iepriekš pieteikta dalībnieka vārds nav redzams atbilstošajā grupā (sajaukta distance, nepareizi norādīts dzimšanas gads u.c. kļūdas), sūtiet ziņu uz info @ raid.lv. Tāpat dodiet ziņu, ja vēlaties ieviest korekcijas pieteikumā.

   

   

   

   

  70 km, vīrieši

  70 km, sievietes

  35 km, vīrieši
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Kulpe Valdis 1975 LVA Rīga Izturība
  Šmits Edijs 1979 LVA Rīga Enkurs
  Bratka Raitis 1980 LVA Rīga VSK Noskrien
  Mālbergs Arnis 1981 LVA Rīga VSK Noskrien
  Tumavičius Marius 1981 LTU Jonava BK Maratonas
  Šmits Ilgvars 1986 LVA Ērģeme VSK
  Valatka Andrius 1974 LTU Prienai OK Šilas
  Berjozkins Aleksandrs 1988 LVA Rīga ZAB Rasa & Ešenvalds
  Raipalis Uldis 1986 LVA Rīga Gentlemen's Club
  Šleiners Ivars 1954 LVA Dundaga OK ZK
  Vēberis Intars 1979 LVA Rīga
  Pūce Ilmārs 1984 LVA Sigulda IemVUGD Sigulda
  Jaunzems Fidžeralds Dzintars Džons 1983 LVA Sigulda
  Pilskalns Kristaps 1984 LVA Rīga VSK Noskrien
  Sukonovs Roberts 1984 LVA Rīga Gentlemen's Club
  Kondratovičs Emīls 1987 LVA Rīga Virsotne/Marmot
  Ābelīte Arnis 1966 LVA Rīga Virsotne/Marmot
  Zariņš Nauris 1981 LVA Mārupe
  Lapiņš Raimonds 1969 LVA Rīga
  Sukackas Svajunas 1976 LTU Klaipeda Adventure Runners
  Ceckauskas Andrius 1978 LTU Klaipeda Adventure Runners
  Balunovs Edgars 1989 LVA Olaine AS "Olainfarm"
  Jateiko Tomas 1995 LTU RCN
  Aglinskas Tomas 1991 LTU RCN
  Deičmanis Mārtiņš 1986 LVA Rīga ūdenszāles
  Lukstaraups Mārtiņš 1986 LVA Rīga
  Sumčenko Māris 1980 LVA Rīga Velux/mySport
  Urtāns Jurģis 1983 LVA Jēkabpils novads VANAGI
  Krilovskis Alvis 1971 LVA Ikšķile Izturība
  Rubīns Elvis 1994 LVA Rīga VSK Noskrien
  Krutovs Sandis 1983 LVA Dreiliņi VSK Noskrien
  Pīlādzis Kaspars 1982 LVA Rīga Riga Adventure Team
  Trukšs Rinalds 1982 LVA Rīga Riga Adventure Team
  Kaušs Gatis 1983 LVA Rīga Riga Adventure Team
  Griezītis Ivars 1982 LVA Rīga Riga Adventure Team
  Šneiders Jānis 1985 LVA Rūjiena Riga Adventure Team
  Kosts Guntars 1985 LVA Rīga AdventureLab.lv
  Zeidmanis Andis 1985 LVA Jelgava AdventureLab.lv
  Jurēvics Gundars 1970 LVA Pūre Rūmenes muiža
  Šteinhards Valdis 1984 LVA Jelgava Pastafāri
  Kaufmanis Toms 1993 LVA Brenguļi Maratona klubs
  Priedīts Matīss 1991 LVA Saulkrasti Jaguārs
  Znotiņš Ingus 1985 LVA Jēkabpils OSK Sēlijas mežs
  Gailis Andis 1976 LVA Valmiera Valmieras velo vienība
  Nāgelis Jānis 1960 LVA Olaine Mona
  Strazdiņš Pēteris 1962 LVA Rīga Mona
  Lupkins Vents 1992 LVA Smiltene
  Čunka Valdis 1982 LVA Rīga Vichy
  Sardiko Māris 1991 LVA Inčukalns Vichy
  Kļaviņš Juris 1966 LVA Ozolnieki ZAJEC
  Lepiksons Alvis 1971 LVA Valmiera Auseklis IK
  Peisenieks Mārtiņš 1984 LVA Dubļala
  Kalniņš Jānis 1988 LVA Dubļala
  Jansons Māris 1987 LVA Sigulda OZONS
  Spalviņš Agris 1962 LVA Rauna TRXCēsis
  Mozulis Aivars 1972 LVA Milzkalnē Engures Sportam
  Lešinskis Edgars 1974 LVA Turaida
  Germovs Arvīds 1974 LVA Mārupe
  Mežulis Ansis 1971 LVA Jūrmala Jūrmalas skrējēju klubs
  Blumbergs Normunds 1970 LVA Saulkrasti
  Kūliņš Uģis 1972 LVA Saulkrasti Pastafāri
  Brammanis Dāvis 1993 LVA Cēsis
  Geide Oskars 1991 LVA Rīga
  Vidzis Jurģis 1985 LVA Rīga Ugunskoks
  Kručs Aigars 1975 LVA Rīga
  Grundštoks Gunārs 1983 LVA Rīga
  Dūdiņš Dzintars 1970 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Kokins Jānis 1992 LVA Limbaži
  Ločmelis Artis 1971 LVA Burkānciems Burkānciems & Co
  Hofmanis Nauris 1996 LVA Jelgava Remoss
  Egle Edgars 1982 LVA Ādaži
  Ķeiris Juris 1981 LVA Saldus
  Bricis Jēkabs 1990 LVA Rīga Bez Kompasa
  Vēsma Ģirts 1955 LVA Rīga
  Bergs Valdis 1981 LVA Rīga
  Zariņš Jānis 1988 LVA Jūrmala
  Zimackis Viesturs 1989 LVA Rīga
  Bratka Mārcis 1983 LVA
  Ozerovs Konstantīns 1985 LVA Medemciems esteria.lv
  Stukuls Kaspars 1979 LVA Kuldiga SK Katrina
  Miezis Arnis 1990 LVA Jūrmala
  Seipulis Andris 1984 LVA Meirāni
  Baķis Juris 1971 LVA Garkalnes novads
  Domarkas Aivaras 1979 LTU Siauliai
  Lizbovskis Lauris 1973 LVA Rīga ASICS Latvia
  Vilks Kaspars 1991 LVA Rīga Gandrs
  Zudrags Kaspars 1977 LVA Riga Latvijas Finieris
  Rozītis Dāvis 1991 LVA Amatas novads Veikals 42km
  Svilpe Klāvs 1985 LVA Kuldīga SDK
  Klepers Uldis 1980 LVA Smiltene OKZK

  35 km, sievietes
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Zandersone Dana 1987 LVA Rīga VSK Noskrien
  Paegle Lolita 1991 LVA Mazsalaca VSK Noskrien
  Grizāne Agita 1978 LVA Rīga VSK Noskrien
  Dmitrijeva Jekaterina 1981 LVA Rīga VSK Noskrien
  Ozola Evita 1978 LVA Bauska VSK Noskrien
  Kokoreviča Līga 1987 LVA Jelgava VSK Noskrien
  Čonka Aija 1966 LVA Iecava VSK Noskrien
  Krūmiņliepa Karīna 1986 LVA Rīga VSK Noskrien
  Dzelme Lita 1969 LVA Rīga ultrataka.lv
  Štēbele Kristiāna 1990 LVA Cēsis
  Katlapa Linda 1976 LVA Sigulda Velux/mySport
  Lūsa Vieda 1989 LVA Cēsis SK Tērauds
  Hibšmane Evita 1990 LVA Jelgava SK Tērauds
  Briška Lauma 1983 LVA Rīga VSK Noskrien
  Fišere Daina 1968 LVA Salaspils Pastafāri
  Erta Anete 1993 LVA Rīga Kalnu lapsiņas
  Buša Velga 1957 LVA Rīga Mona
  Vītola Signija 1990 LVA Saulkrasti Vichy
  Dzirkale Zane 1983 LVA Ozolnieki ZAJEC
  Grauduma Ieva 1992 LVA Dubļala
  Nereta Inita 1971 LVA Jēkabpils Jēkabpils SC
  Eglīte Inguna 1964 LVA Liepa TRXCēsis
  Boldāne Linda 1992 LVA Rīga
  Grahovska Vita 1988 LVA Rīga
  Kokoreviča Inese 1984 LVA Valmiera KOKO Team
  Puķīte Irita 1974 LVA Saulkrasti Pastafāri
  Dzene Līna 1981 LVA Sigulda Taku Skrējējs
  Pauļuka Ieva 1981 LVA Rīga Ugunskoks
  Zvīdriņa Ilze 1983 LVA
  Jurševica Līga 1990 LVA Rīga instagram zakitis_bizotajs
  Bagucka Kristīne 1982 LVA Kuldīga SK Katrīna

  14 km, vīrieši
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Hofmanis Arturs 1970 LVA Jūrmala hofmann triathlon team
  Verdenhofs Atis 1985 LVA Stopiņu novads Enkurs
  Štulbergs Gatis 1992 LVA Ogre VSK Noskrien Rieksti
  Kuģenieks Edgars 1986 LVA Rīga VSK Noskrien Rieksti
  Lūsis Toms 1989 LVA Rīga
  Liepa Pēteris 1994 LVA Valmiera Meža virzienā
  Seiksts Renārs 1980 LVA Rīga Rīgas satiksme
  Apsītis Oskars 1980 LVA Rīga Rīgas satiksme
  Melngailis Arvils 1997 LVA Rīga
  Lācis Kaspars 1981 LVA Rīga
  Leimanis Rūdolfs 1987 LVA Ventspils
  Vārpiņš Kaspars 1982 LVA Rīga
  Jansons Kaspars 1976 LVA Rīga OK Auseklis
  Kalniņš Toms 1980 LVA Rīga
  Kangers Rolands 1982 LVA Rīga
  Ziediņš Sandis 1994 LVA Aizkraukle VSK Noskrien
  Lazda Jānis 1982 LVA Rīga
  Broks Kristaps 1988 LVA Rīga VSK Noskrien Rieksti
  Veics Ervīns 1973 LVA Rīga
  Bērziņš Andris 1977 LVA Rīga
  Jakovels Gints 1982 LVA Rīga VSK Noskrien
  Andersons Edgars 1978 LVA Rāmava
  Pēterkops Dāvis 1988 LVA Ķengarags Pārogre
  Levans Mairis 1967 LVA Ape Yuasa
  Kizenbahs Edijs 1967 LVA Rīga Yuasa
  Arbidāns Didzis 1984 LVA Rīga Yuasa
  Baltais Vidis 1973 LVA Berģi Yuasa
  Bērziņš Elgars 1994 LVA Rīga Yuasa
  Viļkins Māris 1982 LVA AS "Olainfarm"
  Berķis Valdis 1990 LVA AS "Olainfarm"
  Kaldre Imants 1985 LVA Rīga
  Semaško Jaroslav 2000 LTU RCN
  Stašys Dovydas 1991 LTU RCN
  Veits Viesturs 1999 LVA Sigulda Velux/mySport
  Zondaks Miķelis 1990 LVA Rīga Autolevi.lv un Bumbierīši
  Simsons Mārtiņš 1991 LVA Rīga Autolevi.lv un Bumbierīši
  Ozols Krišjānis 1990 LVA Rīga Autolevi.lv un Bumbierīši
  Katlaps Uldis 1993 LVA Ineši OK Meridiāns
  Putniņš Uldis 1979 LVA Rīga ogk.lv
  Neļķe Didzis 1972 LVA
  Uļģis Dāvis 1990 LVA Ikšķile Izturība
  Zirnis Ilmārs 1958 LVA Jelgava VSK Noskrien
  Čehovičs Kristaps 1987 LVA Ramata
  Inka Uģis 1976 LVA Rīga VSK Noskrien
  Eglis Kristaps 1989 LVA Jelgava AdventureLab.lv
  Stoļaronoks Mārtiņš 1985 LVA Jūrmala AdventureLab.lv
  Matusevičs Toms 1992 LVA Jelgava AdventureLab.lv
  Kabels Artūrs 1986 LVA Kandava Rūmenes muiža
  Gaņģītis Gatis 1982 LVA Kuldīga Pastafāri
  Kanders Dainis 1977 LVA Rīga Pastafāri
  Volbergs Māris 1984 LVA Jūrmala Pastafāri
  Smiltnieks Olafs 1974 LVA Rīga SILVANOLS
  Balodis Aivars 1986 LVA Baloži
  Strazdiņš Henrijs 1996 LVA Rīga Mona
  Ziedonis Matīss 1998 LVA Rīga
  Vilciņš Ralfs 1970 LVA Rīga Pastafāri
  Rudzroga Edgars 1986 LVA Rīga
  Lauva Gvido 1984 LVA Rīga
  Zalāns Dāvids 1988 LVA Dubļala
  Šūlmeisters Arnis 1970 LVA Cēsis TRXCēsis
  Mozulis Eduards 1998 LVA Milzkalnē Engures Sportam
  Gudens Normunds 1974 LVA
  Nerugals Viktors 1983 LVA Rīga StrongPoint
  Reinholds Aivis 1972 LVA Sigulda
  Rukkalns Juris 1956 LVA Ragana Ragana
  Dazarts Māris 1985 LVA Kuldīga VSK Noskrien
  Mirķis Jānis 1980 LVA Rīga Ugunskoks
  Mirķis Toms 2007 LVA Rīga Ugunskoks
  Jermaks Teo 2010 LVA Ugunskoks
  Jermaks Hugo 2009 LVA Ugunskoks
  Jermaks Krišjānis 1983 LVA Ugunskoks
  Kārkliņš Daniels 1994 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Kārkliņš Kaspars 1972 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Kvālis Emīls 1995 LVA Mārupe Mārupes Dunkani
  Bruners Kristaps 1999 LVA Sigulda Siguldas novada Dome
  Indāns Mareks 1972 LVA Ogre Ogre OK
  Šķipars Arno 1979 LVA
  Kleinbergs Uldis 1987 LVA Sigulda Ko Te Notiek?
  Ančs Raivis 1974 LVA Gulbene Kalnplēsis
  Pūcītis Gatis 1981 LVA Mārupe Kalnplēsis
  Čerņavskis Andris 1969 LVA
  Orlovs Aleksis 1974 LVA Rīga
  Kasparāns Ingars 1973 LVA Ropaži
  Ozoliņš Mārtiņš 1981 LVA Rīga Individuāli
  Bukins Jānis 1983 LVA Sigulda A2
  Leveika Edijs 1989 LVA Rīga
  Karols Mārtiņš 1990 LVA Rīga
  Starcevs Gatis 1988 LVA Sigulda
  Čursins Konstantins 1982 LVA Riga Maritime Sport Community
  Zdanevičs Antons 1982 LVA Riga Maritime Sport Community
  Soldatenko Denis 1973 LVA Riga Maritime Sport Community
  Zālītis Guntis 1967 LVA Rīga Latvijas Vieglatlētikas savienība
  Kalniņš Gints 1972 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Siliņš Aigars 1972 LVA Kadaga
  Supe Jānis 1951 LVA Tirza
  Jurgels Arnis 1989 LVA Rīga
  Jansons Artūrs 1983 LVA Kapsēde Maratona Klubs
  Berķis Gatis 1981 LVA Rīga Pulsometrs.lv
  Smirnovs Sergejs 1984 LVA Riga
  Grigalinovičs Krišjānis 1983 LVA Carnikava Carnikavas sporta centrs
  Bar Guy Sabo 1991 ISR ASICS Latvia
  Gudriķis Egnārs 1977 LVA Rīga ASICS Latvia
  Osis Jānis 1983 LVA Rīga Gandrs
  Tarando Mārtiņš 1991 LVA Rīga Gandrs
  Rancevs Armands 1991 LVA Rīga Gandrs
  Rubenis Juris 1970 LVA Rīga
  Rubenis Pauls 2000 LVA Rīga
  Gailis Mārtiņš 1989 LVA Kocēnu novads Kocēnu sporta klubs
  Žihars Kārlis 1971 LVA Mārupe
  Berķis Māris 1984 LVA Rīga pulsometrs.lv
  Požarnovs Lauris 1988 LVA Baldone
  Krūmiņš Atis 1981 LVA adidas adventure team
  Zvirgzds Kristaps 1995 LVA Tīnūži
  Viļums Kārlis 1992 LVA Rīga

  14 km, sievietes
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Kaģe Anda 1988 LVA Beverīnas novads
  Vasko Anastasija 1989 LVA Jaunmārupe -
  Mergina Kristīne 1983 LVA Valmiera -
  Pavlova Gita 1988 LVA Tārgale
  Līce Linda 1989 LVA Sigulda SK Sigulda
  Rone Linda 1984 LVA Rīga VSK Noskrien
  Neija Gunta 1985 LVA Rīga VSK Noskrien
  Kalniņa Linda 1984 LVA Rīga
  Egle Elīna 1983 LVA Rīga
  Olte Vija 1990 LVA Vecpiebalga
  Spundiņa Antra 1986 LVA Rīga VSK Noskrien
  Šilova Olga 1983 LVA Rīga
  Igumnova Inna 1982 LVA Rīga
  Jēkabsone Gunta 1972 LVA Mārupes novads
  Koidu Iluta 1986 LVA Salacgrīva Virsotne/Marmot
  Ābelīte Madara 1990 LVA Rīga Virsotne/Marmot
  Pukste Ilvija 1984 LVA Rīga
  Galdiņa Zane 1984 LVA Rīga VSK Noskrien
  Lapa Solveiga 1972 LVA Jūrmala ultrataka.lv
  Skangale Sindija 1987 LVA Rīga ultrataka.lv
  Baltā Madara 1998 LVA Berģi Yuasa
  Eriņa Maruta 1992 LVA Madona
  Melne Ilga 1996 LVA Rīga AS "Olainfarm"
  Dobrovoļska Austra 1989 LVA AS "Olainfarm"
  Beināre Agnese 1981 LVA AS "Olainfarm"
  Cielava Anda 1995 LVA Rīga AS "Olainfarm"
  Bērziņa Rudīte 1952 LVA Olaine AS "Olainfarm"
  Ruperte Lija 1961 LVA Olaine AS "Olainfarm"
  Rence Alina 1985 LVA Rīga VSK Noskrien Vāveres
  Graudiņa Ina 1983 LVA Jelgava VSK Noskrien Vāveres
  Broka Lelde 1986 LVA Madona VSK Noskrien Vāveres
  Jaudzeme Ieva 1973 LVA Turaida
  Raga Luīze 1989 LVA Jūrmala
  Ceriņa Karīna 1978 LVA Ādaži ASI Ski-box
  Jaunsproģe Linda 1980 LVA Rīga ASI Ski-box
  Dziļuma Zane 1986 LVA Rīga Autolevi.lv un Bumbierīši
  Katlāpe Lelde 1991 LVA Rīga Autolevi.lv un Bumbierīši
  Priede Arnita 1991 LVA Rīga Autolevi.lv un Bumbierīši
  Osīte Agnese 1994 LVA Rīga Autolevi.lv un Bumbierīši
  Paegle Anete 1991 LVA Rīga
  Dembovska Inese 1986 LVA Rīga SK Tērauds
  Vancāne Laura 1987 LVA Ķekava SK Tērauds
  Urtāne Ērika 1983 LVA Jēkabpils novads VANAGI
  Kaļagina Jana 1984 LVA Rīga VSK Noskrien
  Buhalova Veronika 1987 LVA Mārupe VSK Noskrien
  Cimermane Valda 1956 LVA Smiltene VSK Noskrien
  Mistere Marta 1982 LVA Rīga Riga Adventure Team
  Saulīte Rita 1977 LVA Valmiera Riga Adventure Team
  Roģe Laila 1988 LVA Rīga AdventureLab.lv
  Mikulova Olga 1986 LVA Riga VSK Noskrien
  Daugaviete Līga 1977 LVA Carnikava Pastafāri
  Putniņa Kristīne 1979 LVA ogk.lv
  Bērziņa Jana 1969 LVA Rīga
  Trektere Līva 1996 LVA Rīga
  Štalte Indra 1960 LVA Talsi
  Brūna Rasa 1988 LVA
  Fuksa Madara 1987 LVA Rīga
  Vilciņa Inese 1977 LVA Rīga Pastafāri
  Erzama Mārīte 1973 LVA Aizkraukle Pastafāri
  Tītmane Dace 1972 LVA Rīga Vichy
  Zālīte Elita 1967 LVA Smiltene TRXCēsis
  Buža Ilze 1993 LVA Cēsis TRXCēsis
  Germova Rigonda 1976 LVA Mārupe
  Spalva Dace 1985 LVA Kocenu novads
  Gaiziņa Ieviņa 1972 LVA Jelgava VSK Noskrien
  Peteļina Margarita 1977 LVA Rīga
  Reinholde Inese 1983 LVA Ugunskoks
  Vilka Laura 1981 LVA Rīga Ugunskoks
  Līce Linda 1989 LVA Sigulda SK Sigulda
  Lesiņa Krista 1989 LVA Rīga
  Beitika Baiba 1978 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Zavicka Ilze 1967 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Liepniece Ieva 1991 LVA Rīga AdventureLab.lv
  Ceriņa Marta 1997 LVA Limbaži
  Blūmiņa Gunta 1989 LVA Sigulda Virsotne/Marmot
  Ūdre Zaiga 1958 LVA Rīga B&B
  Karašniece Ieva 1982 LVA Rīga
  Bensone Ilvija 1989 LVA Jelgava
  Birnbauma Līga 1972 LVA Rīga
  Elmere Evija 1996 LVA Rīga Mārupes Dunkani
  Rjabuha Anastasija 1985 LVA Rīga
  Kandele Aija 1979 LVA Piņķi Kalnplēsis
  Ozola Inese 1982 LVA Baloži Kalnplēsis
  Zariņa Ilona 1982 LVA Rīga Kalnplēsis
  Savanoviča Svetlana 1975 LVA Rīga Maritime Sport Comunity
  Katlapa Agnese 1991 LVA Ineši Ineši
  Katlapa Elīza 1998 LVA Ineši Ineši
  Lorence Agate 1986 LVA Rīga Valmieras Velo Vienība
  Lormane Ilze 1986 LVA Tukums
  Levica Sintija 1988 LVA Gaujiena Alūksne-Ape OK
  Liepa Laura 1986 LVA Sigulda
  Sidorova Natalia 1990 LVA Riga Maritime Sport Community
  Šeremetjeva-Grudule Marina 1982 LVA Riga Maritime Sport Community
  Bieze Ilze 1970 LVA Iecava VSK Noskrien
  Trapp Selina Denise 1993 DEU
  Heidemann Patricia 1994 DEU Riga
  Berķe Kristīne 2002 LVA Rīga Pulsometrs.lv
  Vīksniņa Inga 1978 LVA Rīga
  Šitca Fanija 1967 LVA Sigulda
  Černobrovaja Jekaterina 1979 LVA Rīga ASICS Latvia
  Baraka Elza 2001 LVA Rīga Gandrs
  Veličko Laura 1985 LVA Rīga
  Ulmane Santa 1992 LVA Rīga Kalnu lapsiņas
  Alberinga Vilma 1999 LVA Valmiera ZVOC
  Bertāne Ilze 1987 LVA Rīga

 • ...
  mar300Trase

   

  Sacīkste notiek trīs distancēs – kalnu krosa (14 km), pusmaratona (35 km) un maratona (70 km).

  Sacensību centrs atrodas FINIŠA zonā! Sīkāka infomācija par ierašanos, auto novietošanu un pirmsstarta reģistrāciju sacensību centrā tiks publicēta 27. septembrī.

  Starts tiek dots kādreizejās Ziediņa trases pakājē (nogāze Svētku laukuma Gaujas pusē).

  Trase ir veidota 35 km gara apļa formā. 70 km veicēji skrien divus pilnus apļus. Bultas norāda kustības virzienu.

  Trasē ir 3 saīsinājuma vietas, kas paredzētas 14 km distancei. Kartē šīs vietas atzīmētas kā punkti X, Y un Z. Zaļās bultas norāda 14 km distances virzienu pilnā šajās vietās.

  Trase tiek marķēta ar sarkanbaltām lentām, kas piesietas pie kokiem, stabiem un citiem objektiem trases malā ar aptuveni 30-50 m intervāliem. Papildus norādes ar bultām tiek izvietotas sarežģītos pagriezienos, trases saīsinājumu vietās. Sacīkstes norises kontrolei distancē izvietoti trases tiesneši un elektroniskās laika kontroles stacijas, kas veic ierakstus garām skrienošo dalībnieku čipos.

  W - dzeršanas punkti trasē (water). Pirmajā punktā tiek servēti tikai dzērieni 35 un 70 km dalībniekiem. Otrajā un trešajā punktā tiek servētas arī uzkodas. Otro dzeršanas punktu 35 un 70 km veicēji viena apļa ietvaros apmeklē divreiz, pirms un pēc apļa cilpas C3.

  Trases GPX fails lietošanai GPS navigācijas ierīcēs: skm2016_course_final

  Sacīkstes trase
  Sacīkstes trase
 • ...
  mar300Rezultāti

   

  Pilni finiša protokoli pa grupām katrā distancē (xls): rez_skm2016_all

  Absolūtais rangs maratonā – 70 km, ITRA standarts (xls): res_mar16_70km_itra

  Absolūtais rangs pusmaratonā – 35 km, ITRA standarts (xls): res_mar16_35km_itra

   

 • ...
  mar300Foto / Video

   

  Saites uz foto un video, kas pieejami Internetā pēc sacīkstes.

  Foto

  Jāņa Andersona uzņemta fotogalerija (pieejama līdz 01.12.2016.): https://failiem.lv/u/9pa4yftw

  Albums no Ralfa Jumiķa: https://photos.google.com/share/AF1QipPGwBOqDFr0jlnhMTnZmO_0TyYfkzQlUU9NN7ZSywtySWP91JiW7cJiC-Hr19Z3qw?key=VG5TaDBfWG5leW5vWW9CVjhpVkFvT29feTRyNTdR

  Žurnāla Taku Skrējējs fotogalerija FB: https://www.facebook.com/TakuSkrejejs/photos/?tab=album&album_id=1246381078739610

  Video

  Lielisks videostāsts, ko uzņēmis Arnis Kuzmanis: https://www.facebook.com/Arnis.Kuzmanis/videos/1183900095009189/

  Finišē Līga Līce (70 km, 3. vieta starp dāmām), video autors Mareks Gaļinovskis: https://www.facebook.com/mareks.galinovskis/videos/10207735355597896/

  10 minūtes pirms starta... video autors Mareks Gaļinovskis: https://www.facebook.com/mareks.galinovskis/videos/10207732517886955/

Ģenerāl-
sponsors

atb_asics200_bluesadarbībā ar

logo_maratons200

Sacīksti
atbalsta

atb_sigulda_aizrauj150

atb_gandrs200

atb_idz120

atb_dion150_black

atb_bandana150
atb_garmin200
atb_sigdiz150

atb_ts200

atb_janaseta120