Siguldas kalnu maratons 2017

Sveicināti ASICS Siguldas kalnu maratonā 2017! Lai iepazītos ar nolikumu vai pieteiktu dalību, skat. izvēlnes zemāk:

 • ...
  Info

   

  Vieta: Sigulda, Svētku laukums
  Datums: 30. septembris, 2017
  Starta laiks: 10:00
  Rīko: Biedrība Kalnkāpēju sporta centrs, sadarbībā ar IK Adventure Company
  Tālrunis: +371 2962 4863
  E–pasts: info @ raid.lv

  Sigulda - tā ir Gaujas senleja ar stāviem slaloma kalniem, kuru nogāžu augstumu starpība sasniedz 80 metrus. Tās ir Gaujas Nacionālā parka takas, šur tur - trepes, iespaidīgi skati un tīra daba.
  Siguldas kalnu maratons nav ierobežots ar klasiskā asfalta maratona kanoniem. Mums ir sava filozofija, kādam jābūt skrējienam, kas izaicina un pārbauda kā fizisko, tā psiholoģisko gatavību. Maratona trase tradicionāli ik gadu tiek mazliet mainīta, lai būtu interesantāk, savādāk.
  Laipni lūdzam Siguldā!

   

  Jaunumi

  Siguldas kalnu maratona 2018 norises datums – 6. oktobris!

  02.10. Sadaļā REZULTĀTI pievienoti detalizēti spliti no visiem distances laika kontrolpunktiem.

  30.09. ASICS Siguldas kalnu maratons 2017 – finišējis! Absolūtajā vērtējumā maratona galvenajā distancē – 80 km – uzvaras izcīnīja Artūrs Vadzis (7:55:02) un Anete Švilpe (8:43:14). Apsveicam! Paldies visiem dalībniekiem, atbalstītājiem, brīvprātīgo tiesnešu komandai un tiekamies 2018. gadā!

   

  28.09. Publicēts pirmsstarta biļetens ar būtisku informāciju, komentāriem par sacīkstes norisi: skm17_pirmsstarta_biletens

  Biļetenā lasi: kā notiks reģistrācija maratona dienā, kā darbojas laika kontroles čipi, dzeršanas punktu izvietojums, nelielas izmaiņas trasē, kontrollaiki un cita būtiska informācija. Ērti izdrukājamā PDF formātā: biļetens

  PS. Dzeršanas punktos būs nodrošinātas arī uzkodas, augļi.

  27.09. Iepriekšēja pieteikšanās ir slēgta! Beidzamā brīža pieteikumi – tikai uz vietas sacensību dienā, pie pirmsstarta reģistrācijas.

   

  21.09. Arī šogad tiks piešķirta tradicionālā Ziediņa kalna Karaļa un Karalienes balvas: sporta apavu pāris no ASICS (modelis pēc saņēmēja izvēles) pirmajam starp vīriem un pirmajai starp dāmām, kas pēc starta sasniegs Ziediņa kalna augšu un šķērsos Finiša līniju. Papildus noteikums: lai saņemtu balvu, jānoskrien arī pirms starta pieteiktā distance (vieta un laiks nav svarīgi).

  20.09. ITRA (International Trail Running Association) apstiprinājusi ASICS SKM 2017 trases vērtējumu, 80 km distancei piešķirot 4 punktus, bet 40 km – 2 punktus. Piebildīsim, ka šie punkti ir svarīgi visiem, kas vēlas startēt augstāka līmeņa kalnu/taku maratonos pasaulē, kur pie starta pielaiž tikai pieredzējušus, noteiktu punktu daudzumu savākušus dalībniekus.

  15.09. Publicēta trase. Skat. sadaļā TRASE.

  01.09. Trases plānošanas darbs ir pabeigts, tā iesniegta beigu apstiprināšanai pirms publicēšanas. Jaunums: pirmoreiz SKM vēsturē maratona distances (80+ km) kāpumu summa pārsniegs 3000 metrus! Trases konfigurācija mainīta no tradicionālajiem diviem apļiem uz trim. Tāpēc visi leģendārie Siguldas kāpumi šogad būs jāpievārē jau vismaz trīskārt. Un tā ir arī laba ziņa līdzjutējiem: būs vairāk ko redzēt sacīkstes centrā virs iespaidīgā Ziediņa kalna.

  07.07. Atklāta pamatinformācija un dalībnieku reģistrācija! Tuvojoties sacīkstei publicēsim detalizētāku informāciju par dažādiem sacīkstes norises aspektiem. Tāpēc sekojiet info mājaslapā, daudz aktualitāšu varēs atrast arī RAID.lv profilā Facebook.

  ...

  Visi maratona distances veicēji saņem ekskluzīvas kalēja Jāņa Bankas kaltas piemiņas medaļas.

  Latvijas kauss ultra garajos skrējienos un taku skrējienos

  SKM 80 km distance ir iekļauta Latvijas kausā (LK) ultra skriešanas distancēs, kas apvieno tādus skrējienus kā Rīga–Valmiera, Cēsis Eco Trail u.c. LK ieskaites punktus gūs visi 80 km distances finišētāji, neatkarīgi no tā, vai startējuši iepriekšējās LK iekļautajās sacīkstēs. Savukārt, SKM 14 km distance ir iekļauta Latvijas kausā taku skrējienos, kas apvieno trīs Stirnubuka seriāla posmus un vairākus citus taku skrējienus.

  Latvijas kausa ranga sacīkšu nolikumi pieejami Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

  ITRA punkti dalībai Monblāna maratonā

  Kopš 2008. gada SKM maratona distance ir iekļauta pasaulslavenā Monblāna maratona (UTMB®) kvalifikācijas skrējienu listē, trase tiek sertificēta atbilstoši kalnu maratonu pasaules standartiem. No 2014. gada kalnu maratonu sertifikāciju pasaulē pārrauga International Trail Running Association (ITRA). 2015. gadā ieviesta jauna kalnu maratonu gradācijas sistēma, pēc kuras attiecīgo skrējienu finišētāji saņem kvalifikācijas punktus no 1 līdz 6 (iepriekš - 1-4).
  Sākotnēji SKM maratona distance bija aptuveni 55-57 km, un tās finišētāji saņēma 1 punktu, kas pēc jaunās sistēmas atbilst 3 punktiem. 2015. gada maratona trase tika pagarināta virs 70 km, tās finišētājiem saņemot jau 4 ITRA punktus. Minētie kvalifikācijas punkti ir būtiski skrējējiem, kas vēlas piedalīties pasaules vadošajos kalnu maratonos, kuros tiek pielaisti tikai dalībnieki ar noteiktu pieredzi, un ko vistiešākajā veidā apliecina savāktie kvalifikācijas punkti.

 • ...
  Nolikums

   

  1. Distance

  1.1. Siguldas kalnu maratons 2017 (turpmāk - Sacīkste) notiek pa dažādas kvalitātes takām un celiņiem, apvidū ar reljefu, ar dažādiem dabiskiem un mākslīgiem šķēršļiem.

  1.2. Sacīkste notiek trīs distancēs – kalnu krosa (14 km), pusmaratona (40 km) un maratona (80 km). Precīzi distanču parametri:

  Distance Reālais garums Kāpuma metri Apļi Trases konfigurācija
  14 km - kalnu kross 14,0+ km virs 600 m 1 Mazais aplis (B)
  40 km - pusmaratons 40,0+ km virs 1700 m 2 Mazais + lielais aplis (B+A)
  80 km - maratons 80,0+ km virs 3000 m 3 Trīs lielie apļi (A+A+A)

  1.3. Distance ir marķēta ar sarkanbaltu lentu un virzienu norādēm. Būtiskos distances punktos izvietoti tiesneši.

  1.4. Rezultātu fiksēšana tiek veikta, izmantojot elektronisko laika kontroles sistēmu.

  2. Dalībnieki

  2.1. Pusmaratona un maratona distancē var piedalīties dalībnieki no 18 gadu vecuma, kalnu krosa distancē – no 16 gadiem.

  2.2. Katrs dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli, par ko reģistrējoties sacensību centrā pirms starta parakstās. Organizatori nodrošina mediķu klātbūtni sacīkstes laikā neatliekamās palīdzības sniegšanai. Sacīkstes laikā, konsultējoties ar mediķiem,  organizatoriem ir tiesības nepielaist pie starta vai noņemt no trases jebkuru dalībnieku, kura veselības stāvoklis izraisa šaubas par spēju veikt vai turpināt distanci.
  Apdrošināšana (veselības, nelaimes gadījumu) ir pašu dalībnieku ziņā.

  2.3. Dalībnieki katrā distancē dalās sieviešu un vīriešu klasēs, kā arī vecuma grupās:

  Vīrieši Sievietes Dzimšanas gads Piezīmes
  V16 S16 2000. – 2001. Var startēt tikai kalnu krosa (14 km) distancē.
  V18 S18 1997. – 1999.
  V21 S21 1978. – 1996.
  V40 S40 1968. – 1977.
  V50 S50 1958. – 1967.
  V60 S60 līdz 1957. gadam (ieskaitot)


  2.4. Reģistrējoties dalībnieks izvēlas ieskaites distanci. Šajā distancē viņš var cīnīties par balvām. Veicot citu distanci, rezultāts tiks fiksēts, taču ārpus konkursa (AK).

  3. Pieteikšanās

  3.1. Iepriekšēja pieteikšanās - līdz 2017. gada 27. septembrim. Pieteikuma anketa un dalības maksas informācija – Sacīkstes mājaslapas sadaļā REĢISTRĀCIJA. Ja nav pieejams internets, tālrunis pieteikumiem - 29624863.

  3.2. Dalības maksā ietilpst: distances sagatavošana, tiesnešu darbs, laika kontroles čipa īre, numurs, uzkodas un dzērieni trasē un pēc finiša, balvu fonds, citi organizatoriski izdevumi.

  4. Starts

  4.1. Pirmsstarta reģistrācija notiek Sacīkstes centrā - Siguldas Svētku laukumā, 2017. gada 30. septembrī no 7.00 līdz 9.30. Finišs atrodas turpat, bet starts tiek dots kādreizejās Ziediņa trases pakājē (nogāze Svētku laukuma Gaujas pusē).

  4.2. Dalībnieks saņem numuru, kuri jāpiesprauž priekšpusē (krūtis, kāja) un jānodrošina to skaidra redzamība visas Sacīkstes laikā.

  4.3. Dalībniekam tiek izsniegts laika kontroles čips, kas jānostiprina uz rokas atbilstoši pievienotajai instrukcijai.

  4.4. Plkst. 9.30 tiek atvērta starta zona. Ierodoties starta zonā, dalībniekam obligāti jāiziet cauri marķētam koridoram, kurā atrodas laika kontroles čipa pārbaudes stacija. Tiesnesis pie koridora ieejas pārbauda čipa stiprinājumu. Tālāk dalībnieks, noejot cieši garām pārbaudes stacijai, pārliecinās par čipa pareizu darbību: uz čipa jāiedegas gaismas diodei un jāseko skaņas signālam – pīkstienam.

  4.5. Starts tiek dots plkst. 10.00. Tas ir kopīgs visiem dalībniekiem. Starta shēma un sacensību centra izkārtojuma plāns tiek publicēti mājaslapā, pieejami Sacīkstes centrā.

  5. Sacīkstes gaita

  5.1. Dalībnieks pārvietojas pa marķēto distanci saviem spēkiem. Atrašanās ārpus marķētās distances tiek uzskatīta par izstāšanos.

  5.2. Sacīkstes norises kontrolei distancē izvietoti trases tiesneši un elektroniskās laika kontroles stacijas, kas veic ierakstus garām skrienošo dalībnieku čipos.

  5.3. Ja dalībnieks gūst traumu, kas liedz patstāvīgi nokļūt līdz finišam, jālūdz citiem dalībniekiem ziņot tuvākajam trases tiesnesim, kurš sazināsies ar sacensību centru, organizēs mediķu palīdzību un evakuāciju uz finišu.

  5.4. Skrējiena kontrollaiks kalnu krosa un pusmaratona distances veicējiem - 8 stundas.

  5.5. Skrējiena kontrollaiks maratona distances veicējiem - 13 stundas. Finišs tiek slēgts 23:00. Beidzamais aplis iespējams jau tumsā, tāpēc ieteicams pieres lukturis!

  5.6. Tā kā maratona distanci veido trīs pilni apļi, 2. apļa veikšanai tiek noteikts kontrollaiks - 18:00. Dalībnieki, kas kavē šo kontrollaiku, 3. aplī netiek pielaisti.

  5.7. Trasē ir pieejami dzērienu un uzkodu galdi ik pēc aptuveni 10 km. Sacensību centrā izvietotajā starpfinišā būs atsevišķa zona, kur dalībnieki var novietot savus dzērienus un maiņas inventāru.

  5.8. Dalībnieki trasē, ja vēlas, var izmantot trekinga un slēpošanas nūjas.

  6. Apbalvošana

  6.1. Kopējā balvu fonda vērtība - EUR 5000.

  6.2. Visi maratona distances veicēji saņem piemiņas medaļas.

  6.3. Balvas un diplomus saņem pirmo trīs vietu ieguvēji visās klasēs un grupās. Ja kādā ieskaites grupā ir mazāk par desmit dalībniekiem, apbalvota tiek tikai 1. vieta.

  6.4. Apbalvošanas notiek ne ātrāk kā 1 stundu pēc attiecīgās grupas pirmo triju dalībnieku finiša.

 • ...
  Reģistrācija

   

  Iepriekšēja reģistrācija – slēgta!

  Pietiekties vēl var uz vietas sacīkstes dienā.

   

  Dalības maksa

  Norādītā dalības maksas summa – no personas.

  Distance Iemaksājot līdz 8.09. Iemaksājot līdz 27.09. Starta dienā uz vietas
  Individuāls pieteikums
  14 km EUR 18 EUR 25 EUR 30
  40 km EUR 25 EUR 30 EUR 40
  80 km EUR 35 EUR 40 EUR 50
  Komandas pieteikums *
  14 km EUR 15 EUR 20 -
  40 km EUR 20 EUR 25 -
  80 km EUR 30 EUR 35 -
  Jaunieši **
  14 km EUR 10 EUR 15 -
  40 km EUR 15 EUR 20 -
  80 km EUR 25 EUR 30 -

  PIEZĪMES:
  *   - JAUNIEŠI – personas, kas dzimušas sākot no 1999. gada 1. janvāra.
  ** - KOMANDAS
  – piesakot vienā pieteikumā vismaz 5 dalībniekus, kas startē zem viena komandas (kluba) nosaukuma, un iemaksājot vienoti dalības maksu. Tiek atzītas kā formālas (piem., skrējēju vai orientēšanās klubi, uzņēmumi), tā neformālas apvienības (piem., ģimenes, draugu kopas).

  Siguldas novada ID kartes īpašniekiem, piesakoties individuāli, tiek piemērota 5 EUR atlaide
  jebkuras izvēlētās distances dalības maksai. Atlaide netiek piemērota, ja dalībnieks saņem jauniešiem vai komandu pieteikumiem piemēroto atlaidi. ID karte obligāti jāuzrāda sacīkstes dienā, saņemot starta paku.

  Konta rekvizīti
  Nosaukums: IK Adventure Company
  Reģ. Nr: 40002116651
  Adrese: 19-37 Dammes iela, Rīga, LV-1069
  Banka: Swedbank AS
  Kods: HABALV22
  Konta Nr: LV23HABA0551012398822

  Pārskaitot dalības maksu, norādiet "... (vārds, uzvārds vai komandas nosaukums) ... dalības maksa SKM 2017".
  Ja kādi papildus jautājumi, organizatoru tālrunis – 29624863.

 • ...
  Dalībnieki
   

  Zemāk - pieteiktie dalībnieki uz šo dienu! Ja kādu iemeslu dēļ iepriekš pieteikta dalībnieka vārds nav redzams atbilstošajā grupā (sajaukta distance, nepareizi norādīts dzimšanas gads u.c. kļūdas), sūtiet ziņu uz info @ raid.lv. Tāpat dodiet ziņu, ja vēlaties ieviest korekcijas pieteikumā.

   

   

   

   

  80 km, vīrieši
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Rupainis Didzis 1990 LVA Drusti
  Heislers Harijs 1991 LVA Riga
  Rozis Roberts 1971 LVA Rīga
  Unt Toomas 1975 EST Saue vald EUT
  Jakovļevs Vitālijs 1982 LVA Cēsis www.endo.lv
  Kumpiņš Ainārs 1984 LVA Rīga VSK Noskrien / PaBaso.lv
  Perunovs Juris 1975 LVA Ventspils Zoorbagan
  Vetevoog Kaido 1973 EST Tallinn FB Jooksmine
  Rõuk Olle 1974 EST Keila EUT
  Jansons Niks 1994 LVA LHM
  Valk Priit 1974 EST Peetri alevik
  Šnepste Jānis 1974 LVA Rīga vsk noskrien/metroons
  Zimackis Viesturs 1989 LVA Rīga
  Baikovs Pavels 1986 LVA Riga Team Biegowy Szczecinek
  Suborins Viktors 1951 LVA Garciems Carnikavas sporta klubs
  Leja Andris 1970 LVA Talsi Ziemeļkurzeme OK
  Plaudis Mārtiņš 1993 LVA Sigulda VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Bāliņš Andris 1981 LVA Jelgava VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Lunts Armands 1969 LVA Rīga VSK Noskrien
  Maksims Artis 1996 LVA Alūksne Nacionālā aizsardzības akadēmija
  Kudrjaševs Mihails 1977 LVA Rīga Fizmati
  Limanāns Dainis 1983 LVA Biksti Rieksti / VSK Noskrien
  Ludriks Andris 1972 LVA Bauska Rieksti / VSK Noskrien
  Jēgers Mārcis 1982 LVA Rīga Psyhopath 13
  Pūcītis Artis 1981 LVA Ādaži
  Biders Toms 1991 LVA Saldus Legs Misérables
  Bērziņš Gints 1980 LVA Ikšķile Mana ģimene un draugi
  Sprūds Andris 1982 LVA Rīga VSK Noskrien
  Vadzis Artūrs 1991 LVA Drusti
  Svarinskis Sandis 1973 LVA Jērcēni
  Bundzinieks Aigars 1965 LVA Vaive
  Andersons Renarts 1976 LVA Rīga Dīkdienis
  Čeksters Aigars 1981 LVA Inčukalns VSK Noskrien
  Drešmanis Andris 1972 LVA Rīga VSK Noskrien
  Čonka Didzis 1969 LVA Iecava VSK Noskrien
  Kokorevičs Edgars 1987 LVA Valmiera VSK Noskrien
  Vītols Jānis 1961 LVA Rīga VSK Noskrien
  Adijāns Kaspars 1987 LVA Viļāni VSK Noskrien
  Ceriņš Kristaps 1982 LVA Priekuļu novads VSK Noskrien
  Zumbergs Miķelis 1982 LVA Dundaga VSK Noskrien
  Cimermanis Oskars 1985 LVA Smiltene VSK Noskrien
  Paeglis Tālis 1985 LVA Mazsalaca VSK Noskrien
  Pormeisters Uldis 1987 LVA Valka/Rīga VSK Noskrien
  Krievs Haralds 1975 LVA 🙂
  Bleiers Jānis 1974 LVA Rīga "Dīkdienis"
  Raits Didzis 1990 LVA Rīga
  Magone Kristaps 1992 LVA Cēsis
  Fokerots Gusts 1980 LVA Upeslejas Vientuļais vilks
  Pūcītis Gatis 1981 LVA Mārupe Riga Ironman Team
  Kalējs Aigars 1981 LVA Cēsis Virsotne/MARMOT
  Piirimae Paertel 1972 EST Tartu Prorunner
  Rēders Andris 1979 LVA Tīraine
  Brauns Didzis 1991 LVA Rīga
  Videmanis Māris 1979 LVA Ogre Mežsusuri
  Stepanovs Jevgeņijs 1987 LVA Rīga DzSK Lokomotīve
  Selivanovs Mihails 1971 LVA Riga LSC/ Jūrmala
  Pae Andres 1970 EST Tartu Suusahullud
  Kirtovskis Uldis 1962 LVA Salaspils Izturība
  Kulpe Valdis 1975 LVA Ikšķile Izturība
  Opolais Intars 1979 LVA Ikšķile Izturība
  Bremze Edgars 1974 LVA Ikšķile Izturība
  Ozoliņš Mārtiņš 1984 LVA Valmiera Riga Adventure Team
  Biktimirovs Konstantīns 1992 LVA Rīga VSK Noskrien
  Riekstiņš Artūrs 1983 LVA Riga Līdz galam
  Haritonovs Matīss 1988 LVA AMPSTÜKK
  Kanna Kristaps 1992 LVA Rīga ASK PATRIA
  Einasto Mart 1969 EST Nõo vald TÜASK
  Brahmanis Ainārs 1976 LVA Kuldīga sk Katrīna
  Spūlis Aivars 1979 LVA Izturība
  Gailis Emīls 1974 LVA Rīga SELONIA
  Brants Artūrs 1986 LVA Cēsis
  Ūdris Aigars 1959 LVA Rīga
  Avotiņš Māris 1972 LVA Rīga ultrataka.lv
  Ģērmanis Kaspars 1982 LVA Rīga ultrataka.lv
  Kalniņš Ritvars 1974 LVA Valmiera Skrienam kopā
  Neijs Krišjānis 1981 LVA Jūrmala Pēdējās vietas pavēlnieki.
  Mirme Sander 1981 EST OK Võru
  Avots Arnis 1966 LVA Rīga
  Lupkins Vents 1992 LVA Smiltene
  Kondrotas Raimondas 1962 LTU Vilnius
  Kashirin Roman 1991 RUS Riga Tele2 SSC
  Dzenis Juris 1980 LVA Sigulda Siguldas novads
  Ārons Voldemārs 1993 LVA Liepāja Jensen Metal
  Važa Ernests 1990 LVA Smārde
  Gedvilas Gintaras 1961 LTU Vilnius LTU Trail Running People
  Grīviņš Pēteris 1985 LVA Rauna Surikati
  Zirnis Ilmārs 1958 LVA Jelgava SK Tērauds
  Šļars Armands 1985 LVA Rīga LTCS
  Pikšens Ivars 1970 LVA Cēsis
  Geste Andis 1984 LVA Jelgava VSK Noskrien
  Jakobi Hugo 1979 LVA Ozolnieki
  Jumiķis Ralfs 1994 LVA Sigulda

  80 km, sievietes
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Zīriuse Inta 1987 LVA Salacgrīva VSK Noskrien
  Andrejeva Natalja 1979 LVA London
  Lukševica Antra 1981 LVA Rīga Vsk noskrien
  Treulande Natālija 1988 LVA Rīga VSK Noskrien
  Ziediņa Inga 1971 LVA Aizkraukle VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Arbidāne Sintija 1990 LVA Rīga Legs Misérables
  Kāpiņa Inga 1973 LVA Sigulda VSK Noskrien Vāveres
  Veipa Dace 1979 LVA Baltezers VSK Noskrien Vāveres
  Švilpe Anete 1993 LVA Rīga VSK Noskrien Vāveres
  Kirilova Viviana 1976 LVA Rīga VSK Noskrien Vāveres
  Plūmane Gunda 1976 LVA Mazsalaca VSK Noskrien
  Līce Līga 1975 LVA Sigulda VSK Noskrien
  Karpenko Zane 1984 LVA Rīga VSK Noskrien
  Gotcaityte Monika 1991 LTU Vilnius
  Vībure Līga 1979 LVA Rīga
  Boldāne Linda 1992 LVA
  Kuļčihina Svetlana 1975 LVA Rīga
  Kārkliņa Ilva 1972 LVA Sigulda
  Ābola Alīda 1954 LVA Sigulda Ozons
  Vāce Sigita 1979 LVA Rīga ultrataka.lv
  Krastiņa Jolanta 1994 LVA Vecpiebalga ultrataka.lv
  Linē Aija 1973 LVA Rīga VSK Noskrien
  Broka Lelde 1986 LVA Rīga VSK Noskrien Vāveres
  Upmace-Grīviņa Ieva 1984 LVA Rauna Surikati
  Konakova Lydia 1986 RUS
  Priedīte Sandra 1980 LVA LūzerX

  40 km, vīrieši
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Caune Kristaps 1993 LVA Riga
  Nausėda Evaldas 1992 LTU Vilnius
  Berzinskas Aurimas 1980 LTU Siauliai Green Team
  Bricis Jēkabs 1990 LVA Rīga Bez kompasa
  Rojus Laimonas 1988 LTU Siauliai Green Team
  Velps Uldis 1971 LVA Smilltene VSK Noskrien
  Kaufmanis Toms 1993 LVA Beverīnas nov. Maratona klubs
  Cjuksa Deivids 1993 LVA LHM
  Barauskas Justinas 1989 LTU Vilnius Vilnius Running Tours
  Gailis Mārtiņš 1989 LVA Kocēnu novads Kocēnu novads
  Kūms Jānis 1988 LVA Rīga Inov-8 | OSveikals.lv
  Zariņš Nauris 1981 LVA Mārupe
  Ketlers Artūrs 1994 LVA Ogre VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Blumbergs Normunds 1970 LVA Saulkrasti
  Kļaviņš Uldis 1984 LVA Sigulda Rieksti / VSK Noskrien
  Rērihs Dzintars 1984 LVA Ropaži Rieksti / VSK Noskrien
  Saveļjevs Viktors 1984 LVA Alūksne Rieksti / VSK Noskrien
  Ozoliņš Raimons 1983 LVA Rīga Rieksti / VSK Noskrien
  Jaunzems Fidžeralds Dzintars Džons 1983 LVA Klātiene Siguldas Maratona klubs / Paduza & Apti
  Cibuļskis Aigars 1979 LVA Ropaži Legs Misérables
  Šteinbergs Kristaps 1989 LVA Rīga Legs Misérables
  Germovs Arvīds 1974 LVA Mārupe
  Urtāns Jurģis 1983 LVA Jēkabpils novads VANAGI
  Šmits Edijs 1979 LVA Rīga Enkurs
  Mirķis Jānis 1980 LVA Laimaskoks
  Ābelīte Arnis 1966 LVA Salaspils Virsotne/Marmot
  Vadzis Imants 1985 LVA Drusti
  Līcītis Artis 1985 LVA Lielvārde VSK Noskrien
  Rubīns Elvis 1994 LVA Rīga VSK Noskrien
  Miķelsons Mārtiņš 1977 LVA Rīga VSK Noskrien
  Bērziņš Raitis 1986 LVA Valmiera VSK Noskrien
  Čunka Valdis 1982 LVA Rīga VSK Noskrien
  Čehovičs Kristaps 1987 LVA Ramata ES
  Domarkas Aivaras 1979 LTU Šiauliai
  Pļaviņš Nauris 1982 LVA AkmensDizains.lv
  Birnbaums Rūdolfs 1982 LVA Sigulda
  Stupiņš Deivids 1997 LVA Kuldīga Sk Katrīna
  Mežulis Ansis 1971 LVA Jūrmala Jūrmalas skrējēju klubs
  Vēsma Ģirts 1955 LVA Rīga Zengales Ziņas
  Vāvere Mārtiņš 1966 LVA Dzelzs vāveres
  Neļķe Didzis 1972 LVA Dzelzs vāveres
  Reinfelds Raivis 1987 LVA Talsi PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs
  Vēzītis Kaspars 1976 LVA Laimaskoks
  Brammanis Dāvis 1993 LVA Cēsis Rāmuļi
  Krusts Roberts 1976 LVA Vācu kalni OK "Purva Bridējs"
  Pīlādzis Kaspars 1982 LVA Rīga Riga Adventure Team
  Trukšs Rinalds 1982 LVA Nereta Riga Adventure Team
  Nāgelis Jānis 1960 LVA Olaine Mona
  Amsters Jānis 1988 LVA Jelgava
  Svilpe Klāvs 1985 LVA Kuldīga
  Lācis Kaspars 1981 LVA Sigulda
  Dūdiņš Dzintars 1970 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Reinholds Aivis 1972 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Kļaviņš Juris 1966 LVA Ozolnieki ZAJEC
  Pielēns-Pelēns Artūrs 1985 LVA Rīga Lattelecom
  Kronbergs Dainis 1976 LVA Tukums BlueOrange Bank
  Kronbergs Normunds 1990 LVA Tukums
  Vingris Kaspars 1981 LVA Carnikavas novads Virsotne/Marmot
  Kūliņš Uģis 1972 LVA Saulkrasti
  Kļaviņš Aivars 1957 LVA Rīga
  Šmidlers Andulis 1967 LVA Salaspils, Rīga VSK Noskrien / LSC
  Putnāns Aivis 1984 LVA Milzkalne VSK Noskrien
  Spudys Remigijus 1977 LTU Šiauliai
  Fernandez Garcia Rafael 1989 ESP eFP Latvia
  Manuel Garcia Torrescusa Antonio 1975 ESP eFP Latvia
  Jesus Acado Subiran Pedro 1971 ESP eFP Latvia
  Gomez Jara Mariano 1986 ESP eFP Latvia
  Francisco Alonso Munoz Juan 1983 ESP eFP Latvia
  LaFramboise Jacob 1989 CAN eFP Latvia
  Forward Holden 1997 CAN eFP Latvia
  Fuellert Christopher 1987 CAN eFP Latvia
  Sūna Kristaps 1978 LVA Rīga

  40 km, sievietes
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Banga Hodžajeva Dace 1981 LVA Rīga Core Fitness Latvia
  Jurševica Līga 1990 LVA Rīga zakitis_bizotajs
  Melberga Evija 1991 LVA Rīga VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Peteļina Margarita 1977 LVA Riga
  Urtāne Ērika 1983 LVA Jēkabpils novads VANAGI
  Lelle Liene 1988 LVA Laimaskoks
  Pauluka Ieva 1981 LVA Laimaskoks
  Pavāre Ilze 1985 LVA Rīga Laimaskoks
  Grizāne Agita 1978 LVA Rīga VSK Noskrien
  Čonka Aija 1966 LVA Iecava VSK Noskrien
  Abzalone Zanda 1974 LVA Sigulda Siguldas novads
  Veita Kristīne 1974 LVA Sigulda Siguldas novads
  Kokoreviča Inese 1984 LVA Valmiera Koko team
  Skrastiņa Anete 1988 LVA Rīga Laimaskoks
  Dziļuma Zane 1986 LVA Rīga Bumbierīšu kalni
  Baliko Nellija 1980 LVA Rīga Riga Adventure Team
  Ozola Baiba 1964 LVA Rīga Mona
  Dzirkale Zane 1983 LVA Ozolnieki ZAJEC
  Keir Kukk Kaidi 1994 EST AMPSTÜKK
  Radoviča Simona 1990 LVA Saldus
  Meikšāne Agnese 1980 LVA Rīga
  Sedleniece Ilona 1975 LVA Rīga
  Štrikere Linda 1967 LVA Rīga Laimaskoks
  Krieviņa Ilze 1978 LVA Rīga VSK Noskrien
  Berķe Līga 1981 LVA Rīgā BKUS/BSF
  Ivanova Jolanta 1987 LVA Piņķi

  14 km, vīrieši
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Kaušs Gatis 1983 LVA Rīga Riga Adventure Team
  Damroze Māris 1983 LVA Olaines nov. Damroze Family
  Ulmanis Intars 1982 LVA Valmiera VSK Noskrien
  Verdenhofs Atis 1985 LVA Salaspils Enkurs
  Damroze Oskars 1994 LVA Rīga Damroze Family
  Mušperts Gvido 1977 LVA Rīga
  Danilovs Romans 1992 LVA Riga
  Bērziņš Toms 1985 LVA Valmiera Plastik
  Hodžajevs Anrijs 1982 LVA Rīga Core fitness Latvia
  Šēns Karlis 1994 LVA LHM
  Ārinieks Edgars 1993 LVA LHM
  Galdiņš Uldis 1976 LVA Sigulda LabaDaba
  Popovas Jevgenijus 1987 LTU Vilnius Vilnius Running Tours
  Kulakov Nikolay 1974 RUS Moscow
  Iļčenko Juris 1990 LVA Saldus VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Ziediņš Sandis 1994 LVA Aizkraukle VSK Noskrien / SK Dzērvene
  Apsītis Oskars 1977 LVA Rīga 2 KOKI
  Indāns Mareks 1972 LVA Ogre Ogre OK/SC
  Vītiņš Jānis 1979 LVA Rīga Rieksti / VSK Noskrien
  Broks Kristaps 1988 LVA Madona Rieksti / VSK Noskrien
  Veics Ervīns 1973 LVA Rīga
  Kvālis Emīls 1995 LVA Mārupe Mārupes Dunkani
  Vēveris Jānis 1985 LVA Rīga
  Svarinskis Jēkabs 2001 LVA Garkalne
  Zakabluks Pāvels 1976 LVA Laimaskoks
  Mirķis Toms 2007 LVA Laimaskoks
  Kaucis Raitis 1982 LVA Rīga Laimaskoks
  Jermaks Teo 2010 LVA Jūrmala Laimaskoks
  Jermaks Hugo 2009 LVA Jūrmala Laimaskoks
  Rencis Edgars 1982 LVA Valmiera, Rīga VSK Noskrien
  Inka Uģis 1976 LVA Rīga VSK Noskrien
  Cipulis Emīls 1995 LVA AS Olainfarm
  Melnis Andris 1990 LVA AS Olainfarm
  Balunovs Edgars 1989 LVA AS Olainfarm
  Bruners Kristaps 1999 LVA Sigulda Siguldas novads
  Mežiels Jānis 1990 LVA Koknese ASK PATRIA
  Banders Jānis 1979 LVA Jelgava
  Jermacans Ainārs 1979 LVA AkmensDizains.lv
  Jurkāns Jurġis 1982 LVA AkmensDizains.lv
  Putniņš Uldis 1979 LVA ogk.lv
  Ķemeris Artis 1985 LVA Aizputes pag.
  Mozulis Eduards 1998 LVA Milzkalne Engures Sportam
  Mozulis Aivars 1972 LVA Milzkalne Engures Sportam
  Apinis Mārtiņš 1989 LVA Valmiera Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme
  Vidzis Jurģis 1985 LVA Rīga Laimaskoks
  Lūsis Oskars 1986 LVA Laimaskoks
  Evertovskis Juris 1988 LVA Rīga Glaive.pro
  Evertovskis Kārlis 1990 LVA Rīga Glaive.pro
  Nikels Jānis 1989 LVA Rīga Glaive.pro
  Zalcmanis Emīls 1988 LVA Dobelnieki
  Katlaps Uldis 1993 LVA Ineši Inešu leģendas
  Zondaks Miķelis 1990 LVA Rīga Bumbierīšu kalni
  Stukuls Jurģis 1990 LVA Rīga Bumbierīšu kalni
  Simsons Mārtiņš 1991 LVA Rīga Bumbierīšu kalni
  Rācenis Jurģis 1982 LVA Aloja Noskrien
  Lērme Ints 1975 LVA Valmiera Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme
  Bremze Normunds 1967 LVA Rīga Izturība
  Strazdiņš Pēteris 1962 LVA Rīga Mona
  Strazdiņš Patriks 1992 LVA Rīga Mona
  Strazdiņš Henrijs 1996 LVA Rīga Mona
  Legzdiņš Krists 1988 LVA Riga Pats Sev Čempions
  Ronis Raimonds 1989 LVA Riga Pats Sev Čempions
  Kazainis Viesturs 1960 LVA Ilzene Pats Sev Čempions
  Priede Mārtiņš 1986 LVA AMPSTÜKK
  Hofmanis Nauris 1996 LVA Jelgava REMOSS
  Petrovs Jevgenijs 1974 LVA Daugavpils Ok Stiga
  Staņa Kristiāns 2001 LVA Rīga SK Briksnis
  Ceriņš Kristaps 1989 LVA Cēsis labimeistari.lv / VSK NOSKRIEN
  Drozds Alvis 1995 LVA Cēsis labimeistari.lv / VSK NOSKRIEN
  Kalniņš Gints 1975 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Lešinskis Edgars 1974 LVA Turaida Siguldas Maratona klubs
  Kārkliņš Kaspars 1972 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Labsvīrs Jānis 1975 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Staņa Gustavs 2004 LVA Rīga Auseklis IK
  Dazarts Māris 1985 LVA Kuldīga
  Lukjanovičs Edgars 1980 LVA Rīga Dion.lv
  Gaņģītis Gatis 1982 LVA Vecbebri ultrataka.lv
  Andersons Tomass 1996 LVA Ozolnieki Alnis OK-JNSC
  Leikarts Arnis 1972 LVA Ozolnieki
  Lukevics Gustavs 1999 LVA Rīga P L E P
  Segliņš Krišjānis 1994 LVA Riga
  Jakovičs Juris 1971 LVA Cēsis ATEA
  Ezeriņš Rinalds 1982 LVA Sigulda Siguldas saldējums
  Kārkliņš Daniels 1994 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Spaliņš Dainis 1959 LVA Lejasciems
  Starcevs Gatis 1988 LVA Rīga
  Rudzītis Mārtiņš 1986 LVA Sigulda
  Kešāns Aldis 1992 LVA Rīga
  Zunda Antis 1961 LVA Gulbene
  Elksnis Ainārs 1982 LVA Rīga
  Ansabergs Jānis 1985 LVA Sērene
  Borisevičs Jānis 1984 LVA Valmiera
  Skabeikis Saulis 1982 LVA Mārupe Asics
  Laiva Oto 2001 LVA Sigulda Siguldas sporta skola
  Fecers Edgars 2000 LVA Jūrmala Sportland
  Heinsbergs Kristaps 1993 LVA Jūrmala Sportland
  Lazarev Dmitry 1972 LVA Rīga
  Kņazevs Aleksandrs 1979 LVA Jūrmala
  Ziediņš Egīls 2001 LVA Langstiņi
  Apenītis Sandis 1990 LVA Sigulda For Fun / #VismaActive
  Čerņavskis Andris 1969 LVA
  Dzelme Gints 1972 LVA Riga
  Lopes Martins Daniel 1993 PRT Riga
  Lafleur Jean-Marc 1976 CAN eFP Latvia
  Boulay Patrick 1991 CAN eFP Latvia
  Cerri Ervis 1987 ALB eFP Latvia
  Lazdāns Emīls 2004 LVA

  14 km, sievietes
  Uzvārds Vārds Dzim. gads Valsts Dzīvo Klubs / Komanda
  Pažusa Anete 1992 LVA Rīga
  Lesiņa Krista 1989 LVA Rīga
  Neimane Elīna 1988 LVA Valmiera
  Rutkovska Simona 1996 LVA Rīga SimoonskiTV
  Mušperte Liene 1979 LVA Rīga
  Audere Silva 1990 LVA Priekuļi
  Mudrova Liene 1989 LVA Auce
  Kalnāre Jana 1984 LVA Rīga
  Kovaleva Marina 1977 RUS Moscow
  Heidemann Patricia 1994 DEU Riga -
  Vate Inga 1967 LVA Milzkalne
  Vate Evija 1990 LVA Tukums
  Trapp Selina 1993 DEU Riga
  Žumbure Elza 1991 LVA Rīga Legs Misérables
  Germova Rigonda 1976 LVA Mārupe
  Pupure Jolanta 1983 LVA
  Rēriha Inese 1986 LVA Ropaži VSK Noskrien Vāveres
  Pušpure Rasma 1990 LVA Rīga
  Balanasa Kristīne 1978 LVA Sigulda
  Eriņa Maruta 1992 LVA Madona
  Aumeistere Ance 1986 LVA Laimaskoks
  Vilka Laura 1981 LVA Laimaskoks
  Buhalova Veronika 1987 LVA Mārupe
  Reinholde Inese 1983 LVA Jūrmala Laimaskoks
  Krieva Iveta 1976 LVA 🙂
  Melne Ilga 1996 LVA AS Olainfarm
  Galdiņa Zane 1984 LVA Rīga Smiling runner
  Bērziņa Jana 1969 LVA Rīga
  Trektere Līva 1996 LVA
  Boldāne Ilze 1966 LVA Gulbene
  Viļumsone Ilona 1973 LVA AkmensDizains.lv
  Ozoliņa Ieva 1987 LVA AkmensDizains.lv
  Pļaviņa Inga 1982 LVA AkmensDizains.lv
  Putniņa Kristīne 1979 LVA ogk.lv
  Tītmane Dace 1972 LVA Rīga
  Leitlande Ligita 1970 LVA Jelgava Zengales Ziņas
  Laure Inese 1988 LVA Rīga Laimaskoks
  Baumane Liene 1982 LVA Rīga Laimaskoks
  Jansone Anna 1989 LVA Rīga Glaive.pro
  Puise-Puiše Liena 1990 LVA Rīga Glaive.pro
  Vilka Dagne 1988 LVA Rīga Laimaskoks
  Katlapa Agnese 1991 LVA Ineši
  Katlapa Elīza 1998 LVA Ineši Inešu leģendas
  Timma Zane 1988 LVA Rīga Bumbierīšu kalni
  Osīte Agnese 1994 LVA Rīga Bumbierīšu kalni
  Veličko Laura 1985 LVA Rīga Pats Sev Čempions
  Saulīte Rita 1977 LVA Valmiera Riga Adventure Team
  Žukovska Santa 1990 LVA Rīga
  Kazaine Santa 1990 LVA Ilzene Pats Sev Čempions
  Līdumniece Līga 1988 LVA AMPSTÜKK
  Muižniece Madara 1990 LVA AMPSTÜKK
  Zeltīte Ieva 1977 LVA Rīga Laimaskoks
  Pētersone Laura 1982 LVA Kocēnu novads VSK Noskrien
  Sekace Kristīne 1980 LVA Kustību telpa
  Puze Jana 1987 LVA Rīga VSK Noskrien
  Apsēna Kristīne 1997 LVA Rīga REMOSS
  Mauliņa Ieva 1976 LVA Rīga SK Briksnis
  Tālmane Ilze 1977 LVA Rīga MARATONA KLUBS
  Mamaja Lauma 1985 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Beitika Baiba 1978 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Labsvīra Liene 1982 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Katlapa Linda 1976 LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs
  Ūdre Zaiga 1958 LVA Rīga
  Līce Linda 1989 LVA Sigulda Sk Sigulda
  Rezgale Arta 1986 LVA Ventspils SK Sigulda
  Velviča Elīna 1987 LVA Rīga
  Barzilova Marina 1980 LVA Riga Dion.lv
  Bombina Inga 1980 LVA Babīte
  Meiere Dagnija 1994 LVA Riga
  Berķe Kristīne 2002 LVA Rīga IK Auseklis
  Zvīdriņa Ilze 1983 LVA Babītes novads
  Puķīte Laura 1996 LVA Siguldas Maratona klubs
  Lazdāne Taiga 2002 LVA Ādaži
  Goba Sanita 1978 LVA Šveice TV Hüsingen
  Treilone Agnese 1989 LVA Rīgā
  Jurcenko Violeta 1990 LVA
  Lorence Agate 1986 LVA

 • ...
  Trase

   

  Sacīkste notiek trīs distancēs – kalnu krosa (14 km), pusmaratona (40 km) un maratona (80 km).

  Trase veidota 26,7 km gara apļa formā (pilnais aplis – A), kurā ir divi saīsinājumi, veidojot īsāku –13,9 km apli (mazais aplis – B).

  80 km distancē jāveic trīs pilni lielie apļi (A+A+A).

  40 km dalībnieki veic mazo + pilno apli (B+A).

  14 km dalībnieki veic tikai mazo apli (B), vienlaicīgi ar 40 km skrējējiem.

  Trases karte

  Interaktīva, izdrukājama trases karte skatāma GPSies.com karšu vietnē, saites – zemāk. Turpat iespējams ielādēt GPS trekus dažādos formātos. Pieejamas arī aplikācijas gan Android, gan iPhone mobilajām ierīcēm.

  A – pilains aplis, 26,7 km. Interactīva karte šeit.

  B – mazais aplis, 13,9 km. Interactīva karte šeit.

  Piezīme. Karšu dzinējs optimizējot GPS treku, samazina tā punktu skaitu. Rezultātā gan distances garums, gan augstuma metri uzrādās mazliet mazāki nekā ir realitātē.

 • ...
  Rezultāti

   

  Finiša protokols

  Skat. zemāk tabulā.

  Pilni finiša protokoli pa grupām katrā distancē, spliti visos distances laika kontroles punktos skatāmi pielikumā: res_skm2017_full
  Formāts - Excel (.xls), interesējošo tabulu var ieslēgt loga apakšmalā.

   

  80 km

  Rank Name Surname Nat Nr Time Age group Group rank
  1 Artūrs Vadzis LVA 8039 7:55:02 V21 1
  2 Dainis Limanāns LVA 8027 8:06:37 V21 2
  3 Matīss Haritonovs LVA 8084 8:20:37 V21 3
  4 Jevgeņijs Stepanovs LVA 8072 8:23:07 V21 4
  5 Oskars Cimermanis LVA 8053 8:35:15 V21 5
  6 Kristaps Magone LVA 8062 8:42:26 V21 6
  7 Anete Švilpe LVA 8036 8:43:14 S21 1
  8 Ainārs Kumpiņš LVA 8008 8:47:20 V21 7
  9 Miķelis Zumbergs LVA 8052 8:50:08 V21 8
  10 Toomas Unt EST 8005 9:04:16 V40 1
  11 Paertel Piirimae EST 8067 9:07:11 V40 2
  12 Gatis Pūcītis LVA 8065 9:10:34 V21 9
  13 Jānis Šnepste LVA 8015 9:15:36 V40 3
  14 Sander Mirme EST 8098 9:17:20 V21 10
  15 Vents Lupkins LVA 8101 9:22:13 V21 11
  16 Kaspars Adijāns LVA 8049 9:23:51 V21 12
  17 Linda Boldāne LVA 8064 9:24:11 S21 2
  18 Konstantīns Biktimirovs LVA 8082 9:29:55 V21 13
  19 Edgars Bremze LVA 8079 9:35:04 V40 4
  20 Andris Sprūds LVA 8038 9:36:39 V21 14
  21 Andris Ludriks LVA 8028 9:41:15 V40 5
  22 Artis Pūcītis LVA 8030 9:44:56 V21 15
  23 Aigars Kalējs LVA 8066 9:48:08 V21 16
  24 Viviana Kirilova LVA 8037 9:53:29 S40 1
  25 Jolanta Krastiņa LVA 8095 9:59:24 S21 3
  26 Raimondas Kondrotas LTU 8102 10:19:18 V50 1
  27 Kristaps Ceriņš LVA 8050 10:21:50 V21 17
  28 Edgars Kokorevičs LVA 8046 10:21:51 V21 18
  29 Mārtiņš Plaudis LVA 8021 10:23:05 V21 19
  30 Kristaps Kanna LVA 8085 10:24:47 V21 20
  31 Andris Drešmanis LVA 8044 10:25:41 V40 6
  32 Voldemārs Ārons LVA 8105 10:33:19 V21 21
  33 Intars Opolais LVA 8078 10:35:10 V21 22
  34 Andris Leja LVA 8020 10:37:00 V40 7
  35 Andris Bāliņš LVA 8022 10:37:49 V21 23
  36 Hugo Jakobi LVA 8117 10:44:14 V21 24
  37 Mihails Selivanovs LVA 8073 10:45:41 V40 8
  38 Aigars Bundzinieks LVA 8041 10:49:30 V50 2
  39 Emīls Gailis LVA 8089 10:57:07 V40 9
  40 Juris Perunovs LVA 8009 11:00:40 V40 10
  41 Roberts Jumiķis LVA 8080 11:00:45 V21 25
  42 Uldis Pormeisters LVA 8055 11:01:45 V21 26
  43 Jānis Vītols LVA 8048 11:02:03 V50 3
  44 Ainārs Brahmanis LVA 8087 11:04:36 V40 11
  45 Gusts Fokerots LVA 8063 11:06:17 V21 27
  46 Mihails Kudrjaševs LVA 8026 11:06:58 V40 12
  47 Gints Bērziņš LVA 8033 11:12:05 V21 28
  48 Kaspars Ģērmanis LVA 8093 11:19:00 V21 29
  49 Pēteris Grīviņš LVA 8110 11:24:15 V21 30
  50 Ieva Upmace-Grīviņa LVA 8109 11:24:15 S21 4
  51 Andis Geste LVA 8116 11:27:15 V21 31
  52 Renarts Andersons LVA 8042 11:27:18 V40 13
  53 Mārtiņš Ozoliņš LVA 8081 11:30:54 V21 32
  54 Dace Veipa LVA 8035 11:31:21 S21 5
  55 Artūrs Brants LVA 8090 11:34:01 V21 33
  56 Inga Kāpiņa LVA 8034 11:36:25 S40 2
  57 Līga Līce LVA 8051 11:36:36 S40 3
  58 Armands Lunts LVA 8024 11:45:02 V40 14
  59 Uldis Kirtovskis LVA 8076 11:46:24 V50 4
  60 Gintaras Gedvilas LTU 8108 11:50:22 V50 5
  61 Andres Pae EST 8074 11:51:00 V40 15
  62 Roman Kashirin RUS 8103 11:53:48 V21 34
  63 Pavels Baikovs LVA 8017 11:53:48 V21 35
  64 Zane Karpenko LVA 8056 12:02:59 S21 6
  65 Ilva Kārkliņa LVA 8075 12:06:49 S40 4
  66 Aivars Spūlis LVA 8088 12:06:50 V21 36
  67 Artūrs Riekstiņš LVA 8083 12:07:32 V21 37
  68 Aija Linē LVA 8100 12:14:44 S40 5
  69 Arnis Avots LVA 8099 12:15:20 V50 6
  70 Didzis Raits LVA 8059 12:15:21 V21 38
  71 Harijs Heislers LVA 8003 12:20:35 V21 39
  72 Māris Videmanis LVA 8071 12:27:38 V21 40
  73 Ivars Pikšens LVA 8115 12:27:38 V40 16
  74 Svetlana Kuļčihina LVA 8070 12:38:28 S40 6
  75 Matīss Vecvagaris LVA 8120 12:45:09 V21 41
  76 Sigita Vāce LVA 8092 12:45:10 S21 7
  77 Lelde Broka LVA 8106 12:48:59 S21 8
  78 Juris Dzenis LVA 8104 12:50:01 V21 42
  79 Jānis Bleiers LVA 8058 12:50:02 V40 17
  80 Roberts Rozis LVA 8004 13:00:24 V40 18
  81 Inta Zīriuse LVA 8002 13:21:29 S21 9
  82 Aigars Ūdris LVA 8091 13:37:48 V50 7
  83 Vitālijs Jakovļevs LVA 8007 14:00:37 V21 43
  DNF Natalja Andrejeva LVA 8006 - S21 DNF
  DNF Māris Avotiņš LVA 8094 - V40 DNF
  DNF Toms Biders LVA 8031 - V21 DNF
  DNF Didzis Brauns LVA 8069 - V21 DNF
  DNF Didzis Čonka LVA 8045 - V40 DNF
  DNF Mart Einasto EST 8086 - V40 DNF
  DNF Monika Gotcaityte LTU 8060 - S21 DNF
  DNF Niks Jansons LVA 8012 - V21 DNF
  DNF Mārcis Jēgers LVA 8029 - V21 DNF
  DNF Ralfs Jumiķis LVA 8118 - V21 DNF
  DNF Ritvars Kalniņš LVA 8096 - V40 DNF
  DNF Lydia Konakova RUS 8112 - S21 DNF
  DNF Haralds Krievs LVA 8057 - V40 DNF
  DNF Antra Lukševica LVA 8014 - S21 DNF
  DNF Artis Maksims LVA 8025 - V21 DNF
  DNF Valdis Ņilovs LVA 8119 - V40 DNF
  DNF Tālis Paeglis LVA 8054 - V21 DNF
  DNF Gunda Plūmane LVA 8047 - S40 DNF
  DNF Sandra Priedīte LVA 8113 - S21 DNF
  DNF Andris Rēders LVA 8068 - V21 DNF
  DNF Olle Rõuk EST 8011 - V40 DNF
  DNF Armands Šļars LVA 8114 - V21 DNF
  DNF Viktors Suborins LVA 8018 - V60 DNF
  DNF Sandis Svarinskis LVA 8040 - V40 DNF
  DNF Natālija Treulande LVA 8019 - S21 DNF
  DNF Priit Valk EST 8013 - V40 DNF
  DNF Ernests Važa LVA 8107 - V21 DNF
  DNF Līga Vībure LVA 8061 - S21 DNF
  DNF Inga Ziediņa LVA 8023 - S40 DNF
  DNF Viesturs Zimackis LVA 8016 - V21 DNF
  DNF Ilmārs Zirnis LVA 8111 - V50 DNF
  40 km

  Rank Name Surname Nat Nr Time Age group Group rank
  1 Uldis Kļaviņš LVA 4019 3:31:54 V21 1
  2 Jānis Kūms LVA 4013 3:48:55 V21 2
  3 Raivis Reinfelds LVA 4055 4:01:46 V21 3
  4 Viktors Saveļjevs LVA 4021 4:11:24 V21 4
  5 Ansis Mežulis LVA 4049 4:19:38 V40 1
  6 Kristaps Čehovičs LVA 4043 4:23:35 V21 5
  7 Rinalds Trukšs LVA 4063 4:25:57 V21 6
  8 Dace Banga Hodžajeva LVA 4008 4:26:53 S21 1
  9 Uldis Žimants LVA 4069 4:44:23 V21 7
  10 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds LVA 4023 4:47:02 V21 8
  11 Kristaps Caune LVA 4001 4:47:10 V21 9
  12 Mārtiņš Miķelsons LVA 4039 4:49:58 V40 2
  13 Kaspars Vingris LVA 4080 4:50:52 V21 10
  14 Arvīds Germovs LVA 4026 4:51:26 V40 3
  15 Kristaps Sūna LVA 4098 4:52:14 V21 11
  16 Deivids Cjukša LVA 4009 4:54:52 V21 12
  17 Arnis Ābelīte LVA 4034 4:55:19 V50 1
  18 Elvis Rubīns LVA 4038 4:58:29 V21 13
  19 Rūdolfs Birnbaums LVA 4048 5:01:35 V21 14
  20 Mārtiņš Gailis LVA 4012 5:03:16 V21 15
  21 Jolanta Ivanova LVA 4089 5:05:25 S21 2
  22 Antonio Manuel Garcia Torrescusa ESP 4091 5:06:20 V40 4
  23 Pedro Jesus Acado Subiran ESP 4092 5:06:32 V40 5
  24 Dzintars Rērihs LVA 4020 5:08:17 V21 16
  25 Deivids Stupiņš LVA 4050 5:10:06 V18 1
  26 Valdis Kulpe LVA 4103 5:13:36 V40 6
  27 Kaspars Lācis LVA 4072 5:13:53 V21 17
  28 Ģirts Vēsma LVA 4051 5:14:46 V60 1
  29 Artis Līcītis LVA 4042 5:15:59 V21 17
  30 Kaspars Pīlādzis LVA 4061 5:16:34 V21 18
  31 Edijs Šmits LVA 4029 5:17:24 V21 19
  32 Valdis Čunka LVA 4041 5:18:03 V21 20
  33 Zane Dzirkale LVA 4067 5:26:17 S21 3
  34 Raitis Bērziņš LVA 4040 5:27:14 V21 21
  35 Imants Vadzis LVA 4035 5:28:36 V21 22
  36 Aivis Reinholds LVA 4074 5:29:26 V40 7
  37 Aigars Cibuļskis LVA 4024 5:30:35 V21 24
  38 Evija Melberga LVA 4016 5:31:24 S21 4
  39 Toms Kaufmanis LVA 4007 5:31:55 V21 25
  40 Dainis Kronbergs LVA 4077 5:33:00 V40 8
  41 Artūrs Ketlers LVA 4015 5:34:48 V21 26
  42 Juan Francisco Alonso Munoz ESP 4094 5:35:29 V21 27
  43 Rafael Fernandez Garcia ESP 4090 5:35:30 V21 28
  44 Aivaras Domarkas LTU 4046 5:35:35 V21 29
  45 Aurimas Berzinskas LTU 4003 5:36:06 V21 30
  46 Laimonas Rojus LTU 4005 5:36:07 V21 31
  47 Margarita Peteļina LVA 4017 5:36:12 S40 1
  48 Mariano Gomez Jara ESP 4093 5:41:28 V21 32
  49 Inese Kokoreviča LVA 4052 5:42:35 S21 5
  50 Dzintars Dūdiņš LVA 4073 5:42:56 V40 9
  51 Zane Dziļuma LVA 4058 5:43:25 S21 6
  52 Mārtiņš Ozoliņš LVA 4102 5:45:02 V21 33
  53 Nellija Baliko LVA 4062 5:46:39 S21 7
  54 Klāvs Svilpe LVA 4068 5:48:47 V21 34
  55 Uldis Velps LVA 4006 5:50:02 V40 10
  56 Līga Jurševica LVA 4010 5:50:04 S21 8
  57 Dāvis Brammanis LVA 4059 5:50:53 V21 35
  58 Uģis Kūliņš LVA 4081 5:55:49 V40 11
  59 Jānis Nāgelis LVA 4064 5:55:59 V50 2
  60 Remigijus Spudys LTU 4087 5:56:58 V40 12
  61 Tomass Andersons LVA 4101 6:00:19 V21 36
  62 Nauris Zariņš LVA 4014 6:06:21 V21 37
  63 Zanda Abzalone LVA 4044 6:07:06 S40 2
  64 Ilze Krieviņa LVA 4084 6:17:18 S21 9
  65 Kristaps Šteinbergs LVA 4025 6:18:43 V21 38
  66 Baiba Ozola LVA 4065 6:20:04 S50 1
  67 Holden Forward CAN 4096 6:20:07 V18 2
  68 Kaspars Vēzītis LVA 4057 6:20:58 V40 13
  69 Simona Radoviča LVA 4070 6:23:51 S21 10
  70 Kristīne Veita LVA 4045 6:24:26 S40 3
  71 Erlens Grunckis LVA 4104 6:32:59 V40 14
  72 Ilona Sedleniece LVA 4079 6:36:32 S40 4
  73 Aivars Kļaviņš LVA 4083 6:36:53 V60 2
  74 Arnis Kuzmanis LVA 1186 6:37:03 V40 15
  75 Didzis Neļķe LVA 4054 6:41:23 V40 16
  76 Juris Kļaviņš LVA 4075 6:44:24 V50 3
  77 Ērika Urtāne LVA 4028 6:53:07 S21 11
  78 Jurģis Urtāns LVA 4027 6:53:08 V21 39
  79 Normunds Kronbergs LVA 4078 7:02:28 V21 40
  80 Jacob LaFramboise CAN 4095 7:04:08 V21 41
  81 Jānis Mirķis LVA 4032 7:09:09 V21 42
  82 Normunds Blumbergs LVA 4018 7:13:49 V40 17
  83 Agnese Meikšāne LVA 4071 7:15:05 S21 12
  84 Christopher Fuellert CAN 4097 7:21:57 V21 43
  85 Liene Lelle LVA 4030 7:26:40 S21 13
  86 Aija Čonka LVA 4037 7:26:40 S50 2
  87 Roberts Krusts LVA 4060 7:27:06 V40 18
  88 Didzis Dejus LVA 4105 7:44:36 V21 44
  89 Jānis Amsters LVA 4066 7:47:18 V21 45
  90 Ieva Pauluka LVA 4031 7:47:18 S21 14
  91 Nauris Hofmanis LVA 4099 7:52:12 V21 46
  92 Kristīne Apsēna LVA 4100 7:52:14 S18 1
  93 Linda Štrikere LVA 4082 8:36:08 S50 3
  94 Ilze Pavāre LVA 4033 9:28:10 S21 15
  DSQ Līga Berķe LVA 4088 5:29:12 S21 DSQ
  DSQ Anete Skrastiņa LVA 4056 10:09:48 S21 DSQ
  DNF Nauris Pļaviņš LVA 4047 - V21 DNF
  DNF Aivis Putnāns LVA 4086 - V21 DNF
  14 km

  Rank Name Surname Nat Nr Time Age group Group rank
  1 Jānis Vītiņš LVA 1032 1:14:36 V21 1
  2 Kristaps Broks LVA 1033 1:14:36 V21 2
  3 Kaspars Kārkliņš LVA 1132 1:16:15 V40 1
  4 Antis Zunda LVA 1164 1:16:19 V50 1
  5 Jānis Mežiels LVA 1065 1:16:37 V21 3
  6 Uldis Katlaps LVA 1093 1:17:57 V21 4
  7 Sandis Ziediņš LVA 1028 1:19:09 V21 5
  8 Jānis Ansabergs LVA 1163 1:20:34 V21 6
  9 Uģis Inka LVA 1055 1:21:29 V40 2
  10 Ainārs Elksnis LVA 1162 1:21:33 V21 7
  11 Gustavs Staņa LVA 1136 1:21:41 V16 1
  12 Jānis Banders LVA 1066 1:23:12 V21 8
  13 Artis Ķemeris LVA 1075 1:23:39 V21 9
  14 Edgars Rencis LVA 1054 1:23:45 V21 10
  15 Normunds Bremze LVA 1102 1:23:48 V50 2
  16 Jurģis Stukuls LVA 1097 1:24:16 V21 11
  17 Raimonds Arājs LVA 1190 1:25:00 V21 12
  18 Emīls Kvālis LVA 1038 1:26:17 V21 13
  19 Kristiāns Staņa LVA 1124 1:27:21 V16 2
  19 Mārtiņš Vadzis LVA 1194 1:26:53 V21 14
  21 Kristaps Heinsbergs LVA 1170 1:27:25 V21 15
  21 Ieva Mauliņa LVA 1123 1:27:49 S40 1
  23 Anrijs Hodžajevs LVA 1016 1:27:58 V21 16
  23 Ervīns Veics LVA 1034 1:28:25 V40 3
  24 Edgars Lešinskis LVA 1131 1:29:05 V40 4
  25 Linda Katlapa LVA 1135 1:29:24 S40 2
  27 Juris Iļčenko LVA 1027 1:29:46 V21 17
  28 Daniel Lopes Martins PRT 1180 1:30:00 V21 18
  29 Edgars Balunovs LVA 1060 1:30:23 V21 19
  30 Sandis Apenītis LVA 1177 1:30:44 V21 20
  31 Oto Laiva LVA 1169 1:32:06 V16 3
  31 Toms Bērziņš LVA 1015 1:32:01 V21 21
  32 Oskars Apsītis LVA 1029 1:33:13 V40 5
  33 Edgars Fecers LVA 1171 1:33:19 V16 4
  34 Laura Pētersone LVA 1117 1:33:23 S21 1
  35 Juris Jakovičs LVA 1151 1:33:32 V40 6
  37 Ingus Bunkovskis LVA 1192 1:33:50 V21 22
  37 Dainis Spaliņš LVA 1157 1:33:55 V50 3
  38 Kristaps Bruners LVA 1064 1:34:27 V18 1
  40 Evija Vate LVA 1026 1:35:11 S21 2
  40 Gatis Kaušs LVA 1002 1:34:49 V21 23
  42 Gatis Jarohovičs LVA 1193 1:35:15 V21 24
  42 Raimonds Janševskis LVA 1145 1:35:21 V40 7
  44 Māris Damroze LVA 1005 1:35:46 V21 25
  45 Patrick Boulay CAN 1182 1:36:02 V21 26
  46 Kārlis Evertovskis LVA 1086 1:36:03 V21 27
  46 Mareks Indāns LVA 1031 1:37:06 V40 8
  48 Konstantīns Vasiļjevs LVA 1188 1:37:08 V21 28
  49 Edgars Lukjanovičs LVA 1142 1:37:42 V21 29
  50 Kristaps Ceriņš LVA 1126 1:38:01 V21 30
  51 Atis Verdenhofs LVA 1007 1:38:21 V21 31
  52 Rinalds Ezeriņš LVA 1153 1:38:21 V21 32
  53 Māris Dazarts LVA 1140 1:39:47 V21 33
  53 Kārlis Žihars LVA 1121 1:40:12 V40 9
  55 Greg Martin CAN 1187 1:40:24 V21 34
  56 Inga Bombina LVA 1146 1:40:45 S21 3
  56 Patriks Strazdiņš LVA 1106 1:40:35 V21 35
  57 Pāvels Mazurs LVA 1189 1:40:56 V40 10
  59 Edgars Ārinieks LVA 1018 1:41:58 V21 36
  59 Viesturs Kazainis LVA 1112 1:42:04 V50 4
  61 Sanita Goba LVA 1166 1:42:36 S21 4
  61 Alvis Drozds LVA 1127 1:42:06 V21 37
  62 Emīls Lazdāns LVA 1184 1:43:12 V16 5
  64 Ervis Cerri ALB 1183 1:43:28 V21 38
  65 Saulis Skabeikis LVA 1168 1:43:48 V21 39
  65 Ilze Boldāne LVA 1067 1:44:12 S50 1
  67 Oskars Damroze LVA 1009 1:45:29 V21 40
  68 Aleksandrs Kņazevs LVA 1172 1:45:42 V21 41
  69 Eduards Mozulis LVA 1078 1:47:05 V18 2
  69 Emīls Zalcmanis LVA 1092 1:46:45 V21 42
  71 Līga Līdumniece LVA 1114 1:47:58 S21 5
  71 Mārtiņš Apinis LVA 1080 1:47:44 V21 43
  72 Ints Lērme LVA 1101 1:48:02 V40 11
  73 Rigonda Germova LVA 1036 1:48:42 S40 3
  74 Uldis Galdiņš LVA 1019 1:48:47 V40 12
  75 Jean-Marc Lafleur CAN 1181 1:48:49 V40 13
  76 Egīls Ziediņš LVA 1175 1:48:55 V16 6
  77 Madara Muižniece LVA 1115 1:49:06 S21 6
  78 Alīda Ābola LVA 1185 1:49:16 S60 1
  79 Zane Galdiņa LVA 1061 1:49:57 S21 7
  81 Veronika Buhalova LVA 1049 1:50:02 S21 8
  81 Romans Danilovs LVA 1012 1:49:57 V21 44
  82 Aivars Mozulis LVA 1077 1:50:16 V40 14
  83 Ieva Ozoliņa LVA 1071 1:50:48 S21 9
  84 Taiga Lazdāne LVA 1161 1:50:48 S16 1
  85 Gustavs Lukevics LVA 1148 1:50:51 V18 3
  86 Jana Puze LVA 1119 1:50:53 S21 10
  88 Santa Kazaine LVA 1108 1:52:25 S21 11
  88 Jānis Borisevičs LVA 1165 1:51:17 V21 45
  90 Andris Melnis LVA 1058 1:52:34 V21 46
  90 Andris Čerņavskis LVA 1178 1:52:35 V40 15
  92 Līva Trektere LVA 1063 1:52:51 S21 12
  92 Ainārs Jermacans LVA 1070 1:52:40 V21 47
  93 Madara Strēle LVA 1111 1:53:23 S21 13
  94 Agnese Treilone LVA 1167 1:53:55 S21 14
  96 Inese Rēriha LVA 1039 1:54:18 S21 15
  96 Jānis Vēveris LVA 1040 1:54:08 V21 48
  97 Jānis Labsvīrs LVA 1133 1:55:29 V40 16
  98 Liene Labsvīra LVA 1134 1:55:29 S21 16
  99 Kristīne Sekace LVA 1118 1:55:51 S21 17
  100 Liene Mudrova LVA 1014 1:56:22 S21 18
  101 Santa Žukovska LVA 1104 1:56:25 S21 19
  103 Gatis Gaņģītis LVA 1143 1:56:28 V21 49
  103 Ilona Viļumsone LVA 1068 1:56:32 S40 4
  105 Zane Timma LVA 1096 1:57:00 S21 20
  105 Miķelis Zondaks LVA 1095 1:57:00 V21 50
  106 Pēteris Strazdiņš LVA 1105 1:57:45 V50 5
  107 Gvido Mušperts LVA 1010 1:58:41 V40 17
  108 Liene Mušperte LVA 1011 1:58:42 S21 21
  109 Selina Trapp DEU 1030 1:58:55 S21 22
  110 Kristīne Balanasa LVA 1042 1:59:16 S21 23
  111 Rasma Pušpure LVA 1041 1:59:57 S21 24
  113 Intars Ulmanis LVA 1006 2:00:07 V21 51
  114 Jānis Stirāns LVA 1191 2:00:32 V21 52
  114 Ligita Leitlande LVA 1079 2:01:35 S40 5
  116 Markuss Gaļinovskis LVA 1120 2:02:45 V16 7
  116 Jānis Nikels LVA 1088 2:02:18 V21 53
  117 Lauma Mamaja LVA 1130 2:03:02 S21 25
  118 Jana Bērziņa LVA 1062 2:03:11 S40 6
  119 Patricia Heidemann DEU 1024 2:03:16 S21 26
  120 Toms Mirķis LVA 1048 2:03:28 V16 8
  121 Ilga Melne LVA 1059 2:03:28 S21 27
  123 Ance Aumeistere LVA 1045 2:03:30 S21 28
  123 Emīls Cipulis LVA 1057 2:03:29 V21 54
  124 Inga Vate LVA 1025 2:04:18 S50 2
  125 Agnese Katlapa LVA 1091 2:04:27 S21 29
  127 Raitis Kaucis LVA 1050 2:06:39 V21 55
  128 Kristīne Berķe LVA 1152 2:08:12 S16 2
  128 Karlis Šēns LVA 1017 2:06:52 V21 56
  129 Baiba Beitika LVA 1128 2:08:24 S21 30
  130 Gints Dzelme LVA 1179 2:08:39 V40 18
  131 Liena Puise-Puiše LVA 1089 2:08:41 S21 31
  132 Anete Pažusa LVA 1001 2:08:44 S21 32
  134 Elīza Katlapa LVA 1094 2:08:56 S18 1
  134 Mārtiņš Simsons LVA 1099 2:08:55 V21 57
  135 Dace Tītmane LVA 1076 2:08:57 S40 7
  136 Ilona Kārkliņa LVA 1155 2:09:10 S40 8
  137 Rita Saulīte LVA 1103 2:09:18 S40 9
  138 Jana Kalnāre LVA 1020 2:09:38 S21 33
  140 Elza Žumbure LVA 1035 2:10:52 S21 34
  140 Juris Evertovskis LVA 1085 2:10:03 V21 58
  142 Agnese Osīte LVA 1098 2:13:26 S21 35
  142 Jurģis Vidzis LVA 1082 2:11:22 V21 59
  143 Simona Rutkovska LVA 1008 2:13:33 S21 36
  145 Mārtiņš Rudzītis LVA 1159 2:15:43 V21 60
  145 Arnis Leikarts LVA 1147 2:16:10 V40 19
  147 Jānis Baumanis LVA 1084 2:16:43 V21 61
  148 Gatis Starcevs LVA 1158 2:18:01 V21 62
  149 Ilze Zvīdriņa LVA 1154 2:21:24 S21 37
  149 Jurġis Jurkāns LVA 1069 2:21:01 V21 63
  150 Laura Vilka LVA 1046 2:21:59 S21 38
  151 Jēkabs Svarinskis LVA 1044 2:22:23 V16 9
  152 Arta Rezgale LVA 1139 2:23:08 S21 39
  153 Elīna Velviča LVA 1141 2:26:29 S21 40
  154 Dagnija Meiere LVA 1149 2:29:32 S21 41
  155 Dagne Vilka LVA 1090 2:30:09 S21 42
  157 Anna Jansone LVA 1087 2:32:25 S21 43
  157 Krišjānis Segliņš LVA 1150 2:30:29 V21 64
  158 Iveta Krieva LVA 1056 2:45:16 S40 10
  159 Silva Audere LVA 1013 2:45:53 S21 44
  160 Ieva Zeltīte LVA 1116 3:04:05 S40 11
  161 Agate Lorence LVA 1176 3:16:40 S21 45
  162 Lolita Soste LVA 1156 3:31:41 S40 12
  163 Zaiga Ūdre LVA 1137 3:39:07 S50 3
  DSQ Elīna Neimane LVA 1004 1:38:49 S21 DSQ
  DSQ Henrijs Strazdiņš LVA 1107 1:38:04 V21 DSQ
  DNF Maruta Eriņa LVA 1043 - S21 DNF
  DNF Inga Pļaviņa LVA 1072 - S21 DNF

   

  ... SKM 2016

  Pilni finiša protokoli pa grupām katrā distancē (xls): rez_skm2016_all

  Absolūtais rangs maratonā – 70 km, ITRA standarts (xls): res_mar16_70km_itra

  Absolūtais rangs pusmaratonā – 35 km, ITRA standarts (xls): res_mar16_35km_itra

   

 • ...
  Foto / Video

   

  Piedāvājam ieskatu foto un video, kas pieejami Internetā pēc 2016. gada sacīkstes.

  Foto

  Albums no Ralfa Jumiķa: https://photos.google.com/share/AF1QipPGwBOqDFr0jlnhMTnZmO_0TyYfkzQlUU9NN7ZSywtySWP91JiW7cJiC-Hr19Z3qw?key=VG5TaDBfWG5leW5vWW9CVjhpVkFvT29feTRyNTdR

  Žurnāla Taku Skrējējs fotogalerija FB: https://www.facebook.com/TakuSkrejejs/photos/?tab=album&album_id=1246381078739610

  Video

  Lielisks videostāsts, ko uzņēmis Arnis Kuzmanis: https://www.facebook.com/Arnis.Kuzmanis/videos/1183900095009189/

  Finišē Līga Līce (70 km, 3. vieta starp dāmām), video autors Mareks Gaļinovskis: https://www.facebook.com/mareks.galinovskis/videos/10207735355597896/

  10 minūtes pirms starta... video autors Mareks Gaļinovskis: https://www.facebook.com/mareks.galinovskis/videos/10207732517886955/

Ģenerāl-
sponsors

atb_asics200_blue

sadarbībā ar

Sacīksti
atbalsta

atb_sigulda_aizrauj150

atb_idz120

atb_dion150_black

atb_bandana150

atb_garmin200

atb_sigdiz150