Siguldas kalnu maratons 2018

Sveicināti Siguldas kalnu maratonā 2018! Lai iepazītos ar nolikumu vai pieteiktu dalību, skat. izvēlnes zemāk:

 • ...

  Info

   

  Vieta:Sigulda, Svētku laukums
  Datums:6. oktobris, 2018
  Starta laiks:10:00
  Rīko:Biedrība Kalnkāpēju sporta centrs
  Sadarbībā ar:Biedrība Ultrataka
  IK Adventure Company
  E–pasts:info @ raid.lv
  Tālrunis:+371 2962 4863

   

   

   

   

   

   

   

  Sigulda - tā ir Gaujas senleja ar stāviem slaloma kalniem, kuru nogāžu augstumu starpība sasniedz 80 metrus. Tās ir Gaujas Nacionālā parka takas, šur tur - trepes, iespaidīgi skati un tīra daba.
  Siguldas kalnu maratons nav ierobežots ar klasiskā asfalta maratona kanoniem. Mums ir sava filozofija, kādam jābūt skrējienam, kas izaicina un pārbauda kā fizisko, tā psiholoģisko gatavību. Maratona trase tradicionāli ik gadu tiek mazliet mainīta, lai būtu interesantāk, savādāk.
  Laipni lūdzam Siguldā!

   

  Jaunumi

  08.10. REZULTĀTU sadaļa papildināta ar dalībnieku splitu laikiem trases laika kontroles punktos.
  Tiešā saite faila lejupielādei: http://www.raid.lv/wp-content/uploads/2018/10/res_SKM18.xlsx

  06.10. Siguldas kalnu maratons 2018 finišējis. Uzvaru maratona galvenajā distancē – 70 km , kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts taku skriešanā, izcīnīja Andris Ronimoiss (6:18:31) un Anete Švilpe (7:23:12). Apsveicam!

  Sirsnīgs paldies visiem dalībniekiem, sacīkstes atbalstītājiem, līdzjutējiem, tiesnešu un brīvprātīgo palīgu komandai! 
  Tiekamies pēc gada,
  RAID.lv
  Foto: Mareks Gaļinovskis / FotoMan.lv

  04.10. Iepriekšēja reģistrācija – slēgta!
  Nokavējušie interesenti var pieteikties vēl sestdien Siguldā, sacensību centrā.

   

  03.10. Aicinām iepazīties ar pirmsstarta biļetenu: kā notiks reģistrācija maratona dienā, kā darbojas laika kontroles čipi, dzeršanas punktu izvietojums, kontrollaiki un cita būtiska informācija. Ērti izdrukājamā PDF formātā...
  Tiešā saite: http://www.raid.lv/wp-content/uploads/2018/10/biletens_pirmsstarta.pdf

   

   

  01.10. Šogad Siguldas kalnu maratonā daļa balvu fonda tiks izspēlēta loterijas veidā! Pirmajā aplī vienā no trases laika kontroles punktiem, kas dabā būs marķēts ar GARMIN simboliku, EUR 50 dāvanu karti no GARMIN saņems 50., 100., 150. utt. ar soli 50 cauri izskrējušais maratona dalībnieks, neatkarīgi no distances. 

  30.09. Arī šogad Siguldas kalnu maratonā tiks piešķirta tradicionālā Ziediņa kalna Karaļa un Karalienes balva: sporta apavu pāris no ASICS pirmajam starp vīriem un pirmajai starp dāmām, kas pēc starta sasniegs Ziediņa kalna augšu un šķērsos Finiša līniju. Papildus noteikums: lai saņemtu balvu, jānoskrien arī pirms starta pieteiktā distance (vieta un laiks nav svarīgi). Balvā – ASICS Gel GT-1000 7 ar Goretex membrānu, trail zoli un īpašu gumijas sastāvu ziemas apstākļiem.

  24.09. Saņemts apstiprinājums no ITRA (International Trail Running Association): SKM trases novērtētas, piešķirot 70 km distancei 3 ITRA punktus; 35 km distancei – 2 ITRA punktus.
  Vairāk par ITRA reitingu saitēs: 70 km un 35 km

  23.09. Publicēta trases konfigurācija. Skat. sadaļā TRASE.

  23.07. Atklāta pamatinformācija un dalībnieku reģistrācija! Tuvojoties sacīkstei publicēsim detalizētāku informāciju par dažādiem sacīkstes norises aspektiem. Tāpēc sekojiet info mājaslapā, daudz aktualitāšu varēs atrast arī RAID.lv profilā Facebook.

  ...

  Visi maratona distances veicēji saņem ekskluzīvas kalēja Jāņa Bankas kaltas piemiņas medaļas.

  Latvijas čempionāts taku skrējienos 2018

  SKM 70+ km distancē šogad vienlaikus notiks arī Latvijas čempionāts taku skriešanā (trail running). Labākie pašmāju atlēti bez tradicionālajām SKM kaltajām medaļām sadalīs arī papildus medaļu komplektus no Latvijas Vieglatlētikas savienības.

  ITRA punkti dalībai Monblāna maratonā

  Kopš 2008. gada SKM maratona distance ir iekļauta pasaulslavenā Monblāna maratona (UTMB®) kvalifikācijas skrējienu listē, trase tiek sertificēta atbilstoši kalnu maratonu pasaules standartiem. No 2014. gada kalnu maratonu sertifikāciju pasaulē pārrauga International Trail Running Association (ITRA). 2015. gadā ieviesta jauna kalnu maratonu gradācijas sistēma, pēc kuras attiecīgo skrējienu finišētāji saņem kvalifikācijas punktus no 1 līdz 6 (iepriekš - 1-4).
  Sākotnēji SKM maratona distance bija aptuveni 55-57 km, un tās finišētāji saņēma 1 punktu, kas pēc jaunās sistēmas atbilst 3 punktiem. 2015. gada maratona trase tika pagarināta virs 70 km, tās finišētājiem saņemot jau 4 ITRA punktus. Minētie kvalifikācijas punkti ir būtiski skrējējiem, kas vēlas piedalīties pasaules vadošajos kalnu maratonos, kuros tiek pielaisti tikai dalībnieki ar noteiktu pieredzi, un ko vistiešākajā veidā apliecina savāktie kvalifikācijas punkti.

  Arī 2018. gada trase tiks sertificēta ITRA reitingu sistēmā.

 • ...

  Nolikums

   

  1. Distance

  1.1. Siguldas kalnu maratons 2018 (turpmāk - Sacīkste) notiek pa dažādas kvalitātes takām un celiņiem, apvidū ar reljefu, ar dažādiem dabiskiem un mākslīgiem šķēršļiem.

  1.2. Sacīkste notiek trīs distancēs – kalnu krosa (15 km), pusmaratona (35 km) un maratona (70 km). Detalizēti distanču parametri:

  DistanceReālais garumsKāpuma metriApļiTrases konfigurācija
  15 km - kalnu kross15 km~ 600 m1skat. sadaļā TRASE
  35 km - pusmaratons35 km~ 1400 m2skat. sadaļā TRASE
  70 km - maratons70 km~ 2700 m4skat. sadaļā TRASE

  1.3. Distance ir marķēta ar sarkanbaltu lentu un virzienu norādēm. Būtiskos distances punktos izvietoti tiesneši.

  1.4. Rezultātu fiksēšana tiek veikta, izmantojot elektronisko laika kontroles sistēmu.

  1.5. Maratona (70 km) distance vienlaikus ir arī Latvijas čempionāts taku skrējienos 2018. 

  2. Dalībnieki

  2.1. Pusmaratona un maratona distancē var piedalīties dalībnieki no 18 gadu vecuma, kalnu krosa distancē – no 16 gadiem.

  2.2. Katrs dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli, par ko reģistrējoties sacensību centrā pirms starta parakstās. Organizatori nodrošina mediķu klātbūtni sacīkstes laikā neatliekamās palīdzības sniegšanai. Sacīkstes laikā, konsultējoties ar mediķiem,  organizatoriem ir tiesības nepielaist pie starta vai noņemt no trases jebkuru dalībnieku, kura veselības stāvoklis izraisa šaubas par spēju veikt vai turpināt distanci.
  Apdrošināšana (veselības, nelaimes gadījumu) ir pašu dalībnieku ziņā.

  2.3. Dalībnieki katrā distancē dalās sieviešu un vīriešu klasēs, kā arī vecuma grupās:

  VīriešiSievietesDzimšanas gadsPiezīmes
  V16S162001. – 2002.Var startēt tikai kalnu krosa (15 km) distancē.
  V18S181998. – 2000.
  V21S211979. – 1997.
  V40S401969. – 1978.
  V50S501959. – 1968.
  V60S60līdz 1958. gadam (ieskaitot)

  2.4. Reģistrējoties dalībnieks izvēlas ieskaites distanci. Šajā distancē viņš var cīnīties par balvām. Veicot citu distanci, rezultāts tiks fiksēts, taču ārpus konkursa (AK).

  2.5. Ja kādā grupā ir mazāk par trim dalībniekiem, esošie tiek pievienoti nākamajai vecuma grupai pēc sekojoša principa: S/V16 –> S/V18 –> S/V21 <– S/V40 <–S/V50 <–S/V60. 

  3. Pieteikšanās

  3.1. Iepriekšēja pieteikšanās - līdz 2018. gada 3. oktobrim. Pieteikuma anketa un dalības maksas informācija – Sacīkstes mājaslapas sadaļā REĢISTRĀCIJA. Ja nav pieejams internets, tālrunis pieteikumiem - 29624863.

  3.2. Dalības maksā ietilpst: distances sagatavošana, tiesnešu darbs, laika kontroles čipa īre, numurs, uzkodas un dzērieni trasē un pēc finiša, balvu fonds, citi organizatoriski izdevumi.

  4. Starts

  4.1. Pirmsstarta reģistrācija notiek Sacīkstes centrā - Siguldas Svētku laukumā, 2018. gada 6. oktobrī no 7.00 līdz 9.30. Finišs atrodas turpat, bet starts tiek dots no starta zonas, kas atrodas Ziediņa kalna pakājē (nogāze Svētku laukuma Gaujas pusē).

  4.2. Dalībnieks saņem numuru, kuri jāpiesprauž priekšpusē (krūtis, kāja) un jānodrošina to skaidra redzamība visas Sacīkstes laikā.

  4.3. Dalībniekam tiek izsniegts laika kontroles čips, kas jānostiprina uz rokas atbilstoši pievienotajai instrukcijai.

  4.4. Plkst. 9.30 – karoga pacelšanas ceremonija. Uzreiz pēc tās tiek atvērta starta zona. Ierodoties starta zonā, dalībniekam obligāti jāiziet cauri marķētam koridoram, kurā atrodas laika kontroles čipa pārbaudes stacija. Tiesnesis pie koridora ieejas pārbauda čipa stiprinājumu. Tālāk dalībnieks, noejot cieši garām pārbaudes stacijai, pārliecinās par čipa pareizu darbību: uz čipa jāiedegas gaismas diodei un jāseko skaņas signālam – pīkstienam.

  4.5. Starts tiek dots plkst. 10.00. Tas ir kopīgs visiem dalībniekiem. Starta shēma un sacensību centra izkārtojuma plāns tiek publicēti mājaslapā, pieejami Sacīkstes centrā.

  5. Sacīkstes gaita

  5.1. Dalībnieks pārvietojas pa marķēto distanci saviem spēkiem. Atrašanās ārpus marķētās distances tiek uzskatīta par izstāšanos.

  5.2. Sacīkstes norises kontrolei distancē izvietoti trases tiesneši un elektroniskās laika kontroles stacijas, kas veic ierakstus garām skrienošo dalībnieku čipos.

  5.3. Ja dalībnieks gūst traumu, kas liedz patstāvīgi nokļūt līdz finišam, jālūdz citiem dalībniekiem ziņot tuvākajam trases tiesnesim, kurš sazināsies ar sacensību centru, organizēs mediķu palīdzību un evakuāciju uz finišu.

  5.4. Skrējiena kontrollaiks kalnu krosa un pusmaratona distances veicējiem - 8 stundas.

  5.5. Skrējiena kontrollaiks maratona distances veicējiem - 12,5 stundas. Finišs tiek slēgts 22:30. Beidzamais aplis iespējams jau tumsā, tāpēc ieteicams pieres lukturis!

  5.6. Tā kā maratona distanci veido četri apļi, 3. apļa veikšanai tiek noteikts kontrollaiks - 20:00. Dalībnieki, kas kavē šo kontrollaiku, 4. aplī netiek pielaisti.

  5.7. Trasē ir pieejami dzērienu un uzkodu galdi ik pēc aptuveni 7–10 km. Sacensību centrā izvietotajā starpfinišā būs atsevišķa zona, kur dalībnieki var novietot savus dzērienus un maiņas inventāru.

  5.8. Dalībnieki trasē, ja vēlas, var izmantot trekinga un slēpošanas nūjas.

  6. Apbalvošana

  6.1. Tradicionālās kaltās SKM medaļas saņem visi maratona ditances veicēji. 

  6.2. Balvas no sacīkstes atbalstītājiem saņem pirmo trīs vietu ieguvēji visās klasēs un grupās. Ja kādā ieskaites grupā ir mazāk par astoņiem dalībniekiem, apbalvota tiek tikai 1. vieta. 

  6.3. Latvijas čempionāta taku skrējienos 2018 medaļas un diplomi tiek pasniegti trim labākajiem Latvijas atlētiem vīriešu un sieviešu ieskaitē absolūtajā vērtējumā, t.i. nedalot vecuma grupās.

  6.4. Apbalvošanas notiek ne ātrāk kā 1 stundu pēc attiecīgās grupas pirmo triju dalībnieku finiša.

  7. Protesti

  6.1. Protestu var iesniegt tikai rakstiski, ne vēlāk kā 1 stundu pēc dalībnieka finiša laika. Iesniedzot protestu, jāiemaksā 30 EUR protesta nauda. Gadījumā, ja protests tiek apmierināts, nauda tiek atgriezta. 

 • ...

  Reģistrācija

   

  Lai pieteiktu dalību sacīkstei, lūdzu, aizpildiet reģistrācijas formu/anketu zemāk un veiciet dalības maksas iemaksu. Dalības maksas informācija un konta rekvizīti skatāmi zemāk, aiz anketas.

  Privātuma politika

  RAID.lv mājaslapas īpašnieks un uzturētājs ir IK Adventure Company. Uzņēmums neievāc nekādu mājaslapas apmeklētāju personīgo informāciju bez to piekrišanas.


  Piesakot dalību Siguldas kalnu maratonā, dalībnieks apzinās, ka:
  1) tas ir publisks pasākums, kurā tiks veikta nekontrolējama foto un video filmēšana ar sekojošu publicēšanu visdažādākajiem mērķiem – masu mediju publikācijām, soctīkliem, personīgām galerijām u.tml.
  2) organizatoriem ir nepieciešami atsevišķi dalībnieku personas dati, lai nodrošinātu maratona korektu norisi un iespēju kontaktēties ar dalībniekiem.
  Informācija, kas par apmeklētājiem tiek iegūta caur reģistrācijas veidlapu, piesakoties mūsu rīkotā pasākumā, tiek apstrādāta atbilstoši tās ieguves mērķim, piemēram, lai piešķirtu korektu starta grupu pēc vecuma un dzimuma vai lai nosūtītu pasākuma pirmsstarta biļetenu un citu svarīgu pasākuma informāciju caur elektronisko pastu u.tml. Pēc pasākuma norises visi dalībnieku personiskie dati tiek automātiski dzēsti 30 dienu laikā.
  IK Adventure Company ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai apmeklētāju personas datu aizsardzība tiktu nodrošināta atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.
  Ja Jums ir kādi papildus jautājumi, lūdzu, sūtiet e–pastu: info @ raid.lv.

  Pieteikuma forma

  Ar sarkanu izceltās – obligāti aizpildāmas formas ailes.
  Ailē Dzīvo var norādīt pilsētu vai novadu, ja vēlaties tikt asociēts ar to.
  Aili Klubs vai komanda var atstāt tukšu, ja nevēlaties publiski pārstāvēt kādu.
  Ja vēlaties pieteikt vairāk kā vienu dalībnieku, spiediet pogu Papildus dalībnieks. Visiem papildus dalībniekiem tiks automātiski piešķirts tas pats klubs/komanda, kas pirmajam.

   

   

  Dalības maksa

  Norādītā dalības maksas summa – no personas.

  DistanceIemaksājot līdz 10.09.Iemaksājot līdz 04.10.Starta dienā uz vietas
  Individuāls pieteikums
  15 kmEUR 20EUR 25EUR 30
  36 kmEUR 30EUR 35EUR 45
  70+ kmEUR 40EUR 45EUR 60
  Komandas pieteikums *
  15 kmEUR 18EUR 23-
  36 kmEUR 25EUR 30-
  70+ kmEUR 35EUR 40-
  Jaunieši **
  15 kmEUR 13EUR 18-
  36 kmEUR 20EUR 25-
  70+ kmEUR 30EUR 35-

  PIEZĪMES:
  *   - JAUNIEŠI – personas, kas dzimušas sākot no 2000. gada 1. janvāra.
  ** - KOMANDAS
  – piesakot vienā pieteikumā vismaz 5 dalībniekus, kas startē zem viena komandas (kluba) nosaukuma, un iemaksājot vienoti dalības maksu. Tiek atzītas kā formālas (piem., skrējēju vai orientēšanās klubi, uzņēmumi), tā neformālas apvienības (piem., ģimenes, draugu kopas).

  Siguldas novada ID kartes īpašniekiem, piesakoties individuāli, tiek piemērota 5 EUR atlaide
  jebkuras izvēlētās distances dalības maksai. Atlaide netiek piemērota, ja dalībnieks saņem jauniešiem vai komandu pieteikumiem piemēroto atlaidi. ID karte obligāti jāuzrāda sacīkstes dienā, saņemot starta paku.

  Konta rekvizīti

  Nosaukums:IK Adventure Company
  Reģ. Nr:40002116651
  Adrese:19-37 Dammes iela, Rīga, LV-1069
  Banka:Swedbank AS
  Kods:HABALV22
  Konta Nr:LV23HABA0551012398822

  Pārskaitot dalības maksu, norādiet "... (vārds, uzvārds vai komandas nosaukums) ... dalības maksa SKM 2018".
  Ja kādi papildus jautājumi, organizatoru tālrunis – 29624863.

 • ...

  Dalībnieki
   

  Zemāk - pieteiktie dalībnieki uz šo dienu! Ja kādu iemeslu dēļ iepriekš pieteikta dalībnieka vārds nav redzams atbilstošajā grupā (sajaukta distance, nepareizi norādīts dzimšanas gads u.c. kļūdas), sūtiet ziņu uz info @ raid.lv. Tāpat dodiet ziņu, ja vēlaties ieviest korekcijas pieteikumā.

   

   

   

   

  70+ km, vīrieši

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Caune Kristaps LVA Gulbene
  Haritonovs Matīss LVA Rīga LifeThroughTrails
  Raits Didzis LVA Rīga
  Jakovļevs Vitālijs LVA Cēsis www.endo.lv
  Reinfelds Raivis LVA Talsi Talsu Pakalnu Sporta Klubs
  Važa Ernests LVA Smārde
  Limanāns Dainis LVA Biksti RIEKSTI
  Riekstiņš Artūrs LVA VSK Noskrien IRAnete Līdz galam
  Vietnieks Miķelis LVA Cēsis VSK Noskrien
  Andersons Renarts LVA Vecdaugava Dīkdienis
  Hansueli Mötteli CHE Turbenthal SSC Turbenthal
  Priščepovs Deniss LVA Rīga ZOORBAGAN
  Trofimenko Igors LVA
  Raipalis Uldis LVA Rīga Gentlemen's Club / Džokera Vergi
  Peļņa Guntis LVA Rēzekne SK Magnen
  Sūna Kristaps LVA Rīga DNA
  Bleiers Jānis LVA Rīga Dīkdienis
  Gailis Emīls LVA Rīga Selonija
  Grīviņš Pēteris LVA Rauna Surikati
  Silgals Kalvis LVA Rīga Surikati
  Šnepste Jānis LVA Rīga VSK Noskrien
  Zvīdriņš Mārtiņš LVA Rīga Baltais Kalns
  Pūgulis Jānis LVA Rīga Baltais Kalns
  Magone Kristaps LVA Pārgaujas novads OK MERIDIĀNS
  Zimackis Viesturs LVA Rīga
  Pūcītis Gatis LVA Mārupe Riga Ironman Team
  Rozis Roberts LVA Rīga
  Biders Toms LVA Saldus Legs Miserables
  Cibuļskis Aigars LVA Ropaži Legs Miserables
  Leja Andris LVA Talsi Ziemeļkurzeme OK
  Lunts Armands LVA Rīga VSK Noskrien
  Līcis Jānis LVA Rīga
  Allers Mārtiņš LVA Jūrmala
  Drešmanis Andris LVA Riga VSK Noskrien
  Krievs Haralds LVA 🙂
  Ronimoiss Andris LVA Rīga RIEKSTI
  Glušņevs Didzis LVA Biksti RIEKSTI
  Kveders Gatis LVA Rīga RIEKSTI
  Ozoliņš Raimonds LVA Rīga RIEKSTI
  Sukonovs Roberts LVA Rīga RIEKSTI
  Biktimirovs Konstantīns LVA Rīga  VSK Noskrien
  Lejasmeiers Gints LVA Liepāja  VSK Noskrien
  Rubīns Elvis LVA Rīga  VSK Noskrien
  Adijāns Kaspars LVA Viļāni  VSK Noskrien
  Sprūds Andris LVA Rīga  VSK Noskrien
  Bāliņš Andris LVA Jelgava  VSK Noskrien
  Štrehers Rolands LVA Liepāja  VSK Noskrien
  Vītols Jānis LVA Riga VSK Noskrien
  Kalējs Aigars LVA Cēsis Virsotne/MARMOT
  Vingris Kaspars LVA Carnikava Virsotne/MARMOT
  Aļeksejevs Denis LVA Rīga 🙂
  Rupainis Didzis LVA Drusti
  Vadzis Imants LVA Drusti
  Vadzis Artūrs LVA Drusti
  Vadzis Mārtiņš LVA Drusti
  Laizāns Kaspars LVA Rīga Čika un Banijs
  Malzubris Gints LVA
  Urtāns Jurģis LVA Jēkabpils novads Es un Ērika
  Cimermanis Oskars LVA Smiltene Riga Ironman Team
  Jasāns Alberts LVA Rūjiena Riga Adventure Team
  Ozoliņš Mārtiņš LVA Valmiera Riga Adventure Team
  Bremze Edgars LVA Ikšķile Izturība
  Spūlis Aivars LVA Ogre Izturība
  Opolais Intars LVA Ikšķile Izturība
  Kulpe Valdis LVA Ikšķile Izturība
  Kirtovskis Uldis LVA Salaspils Izturība
  Broks Kristaps LVA Madona RIEKSTI
  Jēgers Mārcis LVA Rīga Jēgeru klans / Psyhopath 13
  Kumpiņš Ainārs LVA Rīga VSK Noskrien
  Galaks Viktors LVA Rīga BeMoreAlive
  Baikovs Pāvels LVA Rīga BeMoreAlive
  Rudinskis Ivo LVA Rīga Saldus boksa klubs
  Pūcītis Artis LVA Ādaži SSK Bebra
  Fokerots Gusts LVA Upeslejas
  Lupkins Vents LVA Smiltene
  Kokorevičs Edgars LVA Valmiera Happy Feet
  Ceriņš Kristaps LVA Mārsnēni Happy Feet
  Peičs Edgars LVA Sigulda Siguldas Maratona Klubs
  Kudrjaševs Mihails LVA Rīga Fizmati
  Stepančuks Andžejs LVA Cēsis Noskrien Cēsis
  Černovs  Roberts LVA Rīga Latvijas Finieris
  Avotiņš Māris LVA Rīga
  Avots Arnis LVA Rīga Avots
  Plaudis Mārtiņš LVA Sigulda VSK Noskrien
  Heislers Harijs LVA Rīga
  Lucāns Nikolajs LVA Jūrmala ultrataka.lv
  Cīrulis Ainārs LVA Rīga ultrataka.lv
  Geste Andis LVA Jelgava ultrataka.lv
  Ģērmanis Kaspars LVA Rīga ultrataka.lv
  Vecvagaris Matīss LVA Liepāja ultrataka.lv
  Dzenis Juris LVA Sigulda Siguldas novads
  Vilnis Edijs LVA Jūrmala VSK Noskrien
  Ūdris Aigars LVA Rīga B&B
  Andersons Jānis LVA Rīga Vivere
  Ošiņš Gints LVA Baldone SK Kenijas brieži
  Ribušs Ilgvars LVA Rīga VSK IRAnete Līdz galam
  Brauns Didzis LVA
  Prants Heiki EST Võru Võru Suusaklubi
  Ozoliņš Reinis LVA Nereta ASK Patria
  Jumiķis Ralfs LVA
  Bartuševics Oskars LVA Jelgava
  Šmidlers Andulis LVA Salaspils / Rīga VSK Noskrien
  Maksims Artis LVA Alūksne
  Lapiņš Edgars LVA Rīga Accenture Latvia
  Petuhovs Vitālijs LVA SSK "Bebra"
  Kanaviņš Ainis LVA SSK "Bebra"
  Skorovs Reinis LVA Rīga VSK Noskrien
  Kashirin Roman LVA Rīga BeMoreAlive
  Kanna Kristaps LVA Rīga ASK PATRIA
  Kronis Kristaps LVA London
  Beks Aigars LVA Rīga
  Kranga Antons LVA Rīga
  Kuzmins Sergejs LVA Rēzekne SK MAGNEN
  Bundzinieks Aigars LVA Vaive
  Bergmanis Andris LVA Sigulda

  70+ km, sievietes

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Krieviņa Ilze LVA Rīga
  Dziļuma Zane LVA Rīga
  Upmace-Grīviņa Ieva LVA Rauna Surikati
  Sedleniece Ilona LVA
  Baliko Nellija LVA Rīga
  Leja Iveta LVA Liepāja Skrienam Liepājā/VSK Noskrien
  Kuļčihina Svetlana LVA Rīga
  Aumeistere Ance LVA Rīga LAIMASKOKS
  Apsalone Madara LVA Rīga  VSK Noskrien
  Sprūde Guna LVA Rīga  VSK Noskrien
  Kāpiņa Inga LVA Sigulda VSK Noskrien Vāveres
  Švilpe Anete LVA Rīga Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres
  Veipa Dace LVA Baltezers VSK Noskrien Vāveres
  Kirilova Viviana LVA Rīga VSK Noskrien Vāveres
  Jurķe Daina LVA Rīga Gentlemens Club / Supervaroņi
  Treulande Natālija LVA Rīga VSK Noskrien
  Vanaga Žanna LVA Cēsis VSK Noskrien/NoskrienCēsis
  Straume Ildze LVA Dzilnuciems VSK Noskrien / Vivobarefoot
  Linde Dace LVA
  Vāce Sigita LVA Rīga ultrataka.lv
  Krastiņa Jolanta LVA Vecpiebalga ultrataka.lv
  Boldāne Linda LVA Gulbene ultrataka.lv/Inov-8/Grauda spēks
  Puķīte Irita LVA Saulkrasti ultrataka.lv
  Zīriuse Inta LVA Salacgrīva VSK Noskrien / Salacgrīvas novads
  Kārkliņa Ilva LVA Sigulda

  36 km, vīrieši

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Blumbergs Normunds LVA Saulkrasti
  Velps Uldis LVA Smiltene VSK Noskrien
  Freibergs Andis LVA Ķegums
  Āboltiņš Elmārs LVA Rīga a ko darīt, ja nav?!
  Pastors Andris LVA
  Augustiņš Edgars LVA Saldus BVR
  Kaminskis Edgars LVA
  Boginskis Sergejs LVA Rīga
  Kirilko Nauris LVA Kandava/Rīga
  Logins Guntars LVA Egļuciems guntarslogins.com
  Graube Artūrs LVA Piņķi Surikati
  Krastiņš Krists LVA Cēsis Surikati
  Bērziņš Gints LVA AkmensDizains.lv
  Kuzmanis Arnis LVA AkmensDizains.lv
  Germovs Arvīds LVA Mārupe
  Pupurs Andrejs LVA Rīga
  Šteinbergs Kristaps LVA Rīga Legs Miserables
  Ķeķers Matīss LVA Legs Miserables
  Kļaviņš Juris LVA Ozolnieki ZAJEC
  Kaufmanis Toms LVA Beverīnas novads Maratona klubs
  Hofmanis Nauris LVA Jelgava REMOSS
  Noviks Agris LVA Rīga
  Mirķis Jānis LVA Rīga LAIMASKOKS
  Vēzītis Kaspars LVA Rīga LAIMASKOKS
  Bergs Valdis LVA
  Kronbergs Dainis LVA Tukums Tukums
  Lācis Kaspars LVA Sigulda
  Poliņš Dāvis LVA Gulbene /Rīga  VSK Noskrien
  Mālbergs Arnis LVA Līči  VSK Noskrien
  Akmans Guntars LVA Ozolnieki  VSK Noskrien
  Ābelīte Arnis LVA Salaspils Virsotne/MARMOT
  Kondratovičs Uldis LVA Rīga Virsotne/MARMOT
  Viļums Kārlis LVA Riga
  Žideļūns Jānis LVA Riga IK Auseklis
  Mogiļins Maksims LVA Rīga 2DbL
  Strods Sentis LVA Jelgava
  Kaušs Gatis LVA Rīga Riga Adventure Team
  Dzelme Gints LVA Rīga Riga Adventure Team
  Poļanskis Sergejs LVA Rīga Riga Adventure Team
  Dobulis Artis LVA Ikšķile Izturība
  Rudkovskis Vitalijs LVA Rīga BeMoreAlive
  Motta Mauro ITA Rīga BeMoreAlive
  Kronbergs Normunds LVA Tukums Tukums
  Kadiķis Artūrs LVA Sigulda
  Nāgelis Jānis LVA Olaine Mona
  Mušperts Gvido LVA Rīga
  Šķudītis Aivars LVA Rīga Latvijas Finieris
  Kūliņš Uģis LVA Saulkrasti ultrataka.lv
  Dupats Jānis LVA Garkalne ultrataka.lv
  Bruners Kristaps LVA Sigulda Siguldas novads
  Dūdiņš Dzintars LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs/Mansardi
  Radziņš Jānis LVA Saldus VSK noskrien
  Kūms Jānis LVA Isostar | Inov-8 | Suunto team Latvia
  Bacys Modestas LTU Maurten
  Kundziņš Āris LVA Rīga EsiAktivs.lv / Grauda Spēks
  Smiltnieks Olafs LVA AS Olainfarm
  Jasliņš Reinis LVA
  Jansons Māris LVA Sigulda OZONS
  Urtāns Markus LVA Jēkabpils novads Es un Ērika
  Rozentāls Valdis LVA Rīga
  Jegorovs Igors LVA Sigulda
  Brakovskis Vilnis LVA Ādaži Vecie ērmi/Wood ART
  Mežulis Ansis LVA Jūrmalas skrējēju klubs
  Priedītis Kārlis LVA Rīga LūzerX
  Treijs Roberts LVA Sigulda Noskienziemu.lv
  Vārpiņš Kaspars LVA Rīga Individuāli
  Post Rene EST Tallinn
  Jagža Arnis LVA Liepāja CF Liepāja
  Stenclavs Andžejs LVA Garkalne, Suži #kineticsskrien
  Radovičs Ivars LVA Saldus Atlēti
  Andersons Tomass LVA Ozolnieki OK Alnis-JNSC
  Duberis Jānis LVA SSK "Bebra"
  Skudra Raimonds LVA SSK "Bebra"
  Ņebogatihs Vjačeslavs LVA Ādaži GARMIN
  Zēmelis Ritvars LVA
  Poikāns Aivis LVA IK Auseklis
  Poikāns Ansis LVA IK Auseklis
  Cimermanis Edgars LVA Smiltene Riga Ironman Team
  Zirnis Māris LVA Rīga
  Šutovs Igors LVA Suunto Latvia
  Jakovels Gints LVA Rīga EMPOWERED to WIN

  36 km, sievietes

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Banga Hodžajeva Dace LVA Rīga Core fitness Latvia
  Zvīdriņa Ilze LVA Rīga
  Jurševica Līga LVA Rīga Latvijas Universitāte
  Nalivaiko Gunta LVA Smārde
  Lakstiņa-Lakstīgala Paula LVA Rīga Baltais Kalns
  Pupure Jolanta LVA Rīga
  Jokuma Elīna LVA Rīga Legs Miserables
  Spundiņa Antra LVA Rīga  VSK Noskrien
  Grauduma Ieva LVA Rīga  VSK Noskrien
  Kokoreviča Liga LVA  VSK Noskrien
  Rogāle Aija LVA Krustpils novads KROKUS
  Žukovska Santa LVA Rēzekne
  Katlapa Agnese LVA Ineši
  Urtāne Ērika LVA Jēkabpils novads Es un Ērika
  Berķe Līga LVA Rīga Riga Adventure Team
  Baikova Olesja LVA Rīga BeMoreAlive
  Kokoreviča Inese LVA Valmiera Happy Feet
  Dzirkale Zane LVA Ozolnieki ZAJEC
  Lukševica Antra LVA Rīga Scenic Trail International Trail Running Team/VSK Noskrien
  Grāvīte Rasa LVA Jūrmala Legs Miserables
  Baļčūne Iveta LVA Rīga OK Kāpa
  Zvīdriņa Dace LVA Baltais Kalns
  Priedīte Sandra LVA Rīga LūzerX
  Allere Liene LVA Saldus/Kocēni Saldus boksa klubs
  Petakova Samanta LVA
  Gailīte Ingūna LVA SSK "Bebra"
  Muižniece Indra LVA
  Saulīte Anita LVA

  15 km, vīrieši

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Ulmanis Intars LVA Valmiera VSK Noskrien / Spriganie plāksteri
  Muravskis Vladimirs LVA Rīga
  Paegle Edgars LVA Rīga
  Brauns Ivars LVA Sigulda SK Lynxdojo
  Sukackas Svajunas LTU Klaipeda Trail Kursiu Nerija
  Ķerus Indulis LVA Rīga
  Stupiņš Deivids LVA Kuldīga SK Katrīna
  Jansons Kaspars LVA Rīga IK Auseklis
  Indāns Mareks LVA Ogre Ogre OK
  Banga Aldis LVA Rīga Ogre OK
  Topecs Artūrs LVA Rīga Surikati
  Seilis Oskars LVA Rīga Surikati
  Zukulis Sandis LVA Rīga Surikati
  Apenītis Sandis LVA AkmensDizains.lv
  Jarohovičs Gatis LVA AkmensDizains.lv
  Jermacāns Ainārs LVA AkmensDizains.lv
  Grēvis Andrejs LVA AkmensDizains.lv
  Rudzītis Mārtiņš LVA AkmensDizains.lv
  Starcevs Gatis LVA AkmensDizains.lv
  Savickis Igors LVA Riga ALFIS/LIEBHERR
  Fiļipovs Gļebs LVA Ogre
  Purenkovs Mārtiņš LVA Rīga Legs Miserables
  Loginovs Deniss LVA Rīga
  Apsītis Oskars LVA Sigulda
  Zalāns Dāvids LVA Rīga Hemingvejs & Selindžers
  Šteins Edgars LVA Rīga Hemingvejs & Selindžers
  Lešinskis Edgars LVA Turaida
  Mirķis Toms LVA Rīga LAIMASKOKS
  Goško Ģirts LVA Rīga Piedzīvojumu meklētāji
  Inka Uģis LVA Jaunpiebalga  VSK Noskrien
  Sluga Arnis LVA Kalnciems Virsotne/MARMOT
  Blūmiņš Artūrs LVA Sigulda Virsotne/MARMOT
  Zuļģis Kalvis LVA
  Ziediņš Egīls LVA Langstiņi
  Ziediņš Sandis LVA Aizkraukle Maratona klubs
  Renerts Valdis LVA Salas novads Krokus
  Grodnis Juris LVA Krustpils KROKUS
  Putniņš Uldis LVA
  Vītiņš Jānis LVA Rīga VSK Noskrien / RIEKSTI
  Labsvīrs Jānis LVA Sigulda
  Ķemers Jānis LVA Baloži Riga Adventure Team
  Misters Juris LVA Rīga Riga Adventure Team
  Rozentals Edgars LVA Garciems AMDARAM
  Kipp Frederik DEU
  Nīmanis Reinis LVA Ogre Ogre OK
  Deičmanis Ivo LVA Sigulda Siguldas Maratona Klubs
  Spalviņš Agris LVA Mārsnēni Happy Feet
  Rudzītis Pēteris LVA Matīši VestNest
  Bormanis Mairis LVA Smiltene VestNest
  Bravlanskis Matīss LVA Rīga Latvijas Finieris
  Līdums Sandris LVA Rīga Latvijas Finieris
  Bikse Edgars LVA Rīga Latvijas Finieris
  Kronbergs Vairis LVA Sigulda Siguldas maldoņi
  Ezeriņš Rinalds LVA Sigulda Siguldas saldējums
  Klotiņš Armands LVA
  Popov Andrey RUS Moscow
  Zolotuhins Arnolds LVA
  Čerņavskis Andris LVA Rīga
  Ozoliņš Jānis LVA Rīga Ozo S&C
  Grāvelis Lauris LVA Rīga BAFF Sports Team
  Bergs Māris LVA Riga
  Staņa Gustavs LVA Rīga Auseklis IK
  Staņa Kristiāns LVA Rīga Auseklis IK
  Balunovs Edgars LVA AS Olainfarm
  Melnis Andris LVA AS Olainfarm
  Valatka Andrius LTU Prienai OK Šilas
  Danče Nauris LVA
  Buko Daniels LVA Līvāni
  Zvirgzds Kristaps LVA
  Ezeriņš Edgars LVA
  Krauklis Mārtiņš LVA Rīga
  Bricis Jēkabs LVA Rīga Bez kompasa
  Tarlap Tarmo EST Porter Racing
  Jeļisejevs Daniels LVA Rīga LūzerX
  Lazdāns Emīls LVA Ādaži IK Auseklis
  Vasiļjevs Konstantīns LVA Rīga Dion SportLab
  Repša Lauris LVA Rīga
  Paluhins Maksims LVA
  Jemeljanovs Aleksandrs LVA
  Zanders Uģis LVA Baldone
  Zībergs Andris LVA Limbažu novads CepuCepu
  Tkačuks Vasilijs LVA Rīga
  Sardiko Māris LVA Inčukalns Team Kažemāka/Train2WinLv
  Uzulnieks Janis LVA Rīga
  Iesalnieks Augusts LVA
  Kvālis Emīls LVA Rīga
  Skabeiķis Saulis LVA Mārupe Asics
  Didrihsons Toms LVA
  Brauns Guntars LVA Upesciems
  Dzenis Miks LVA Rīga OZO S&C
  Ļisicins Dmitrijs LVA Rīga GARMIN
  Kārkliņš Kaspars LVA Turaida Siguldas Maratona klubs
  Seipulis Andris LVA Lubānas novads Jaunā Spriedze
  Ķelderis Deivis LVA Rīga
  Ķelderis Toms LVA Rīga
  Rubenis Pauls LVA Rīga VW Komerctransports - Veloprofs.lv
  Māsēns Jānis LVA Mārupe
  Bērziņš Toms LVA Valmiera
  Žeibe Artūrs LVA Ropaži Run 4 Fun / 10K club
  Bogdanovs Jānis LVA Valmiera
  Ždanevics Antons LVA Svetlana'sBirthdayRun
  Čursins Konstantins LVA Svetlana'sBirthdayRun

  15 km, sievietes

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Lagzdiņa Margita LVA
  Balanasa Kristīne LVA Sigulda Virsotne/MARMOT
  Lesiņa Krista LVA
  Kaģe Anda LVA Beverīnas novads
  Leitlande Ligita LVA Jelgava Zemgales Ziņas
  Lazdiņa Aiga LVA Rīga Surikati
  Liepa Laura LVA AkmensDizains.lv
  Germova Rigonda LVA Mārupe
  Žumbure Elza LVA Rīga Legs Miserables
  Gudrīte-Šipenko Linda LVA Rīga Legs Miserables
  Sika Solvita LVA Ikšķile
  Ozola Sintija LVA Beverīnas novads ZVOC
  Apsēna Kristīne LVA Rīga REMOSS
  Baumane Liene LVA Rīga LAIMASKOKS
  Pauļuka Ieva LVA Rīga LAIMASKOKS
  Laure Inese LVA Rīga LAIMASKOKS
  Vilka Dagne LVA Rīga LAIMASKOKS
  Birnbauma Līga LVA Rīga
  Damroze Darja LVA Rīga  VSK Noskrien
  Rudzīte Sintija LVA Ozolnieki  VSK Noskrien
  Ābelīte Danute LVA Rīga Virsotne/MARMOT
  Blūmiņa Gunta LVA Sigulda Virsotne/MARMOT
  Berķe Kristīne LVA IK Auseklis
  Berķe Laura LVA IK Auseklis
  Luriņa Mārīte LVA Rīga Didzis ir super!
  Putniņa Kristīne LVA
  Labsvīra Liene LVA Sigulda
  Ķemere Zane LVA Baloži Riga Adventure Team
  Mistere Marta LVA Rīga Riga Adventure Team
  Saulīte Rita LVA Talsi Riga Adventure Team
  Dobule Ieva LVA Ikšķile Izturība
  Rutkovska Madara LVA Garciems AMDARAM
  Vilka Laura LVA Rīga
  Hartmane Krista LVA Sigulda Siguldas Maratona Klubs
  Briška Lauma LVA Mārsnēni Happy Feet
  Tītmane Dace LVA
  Karamiševa Kristīne LVA Sigulda Siguldas Maratona Klubs
  Sekace Kristīne LVA Rīga Kustību telpa
  Dambe Dace LVA Rēzekne SK Magnen
  Janova Karīna LVA Sigulda Siguldas Takas
  Levica Sintija LVA Grundzāle
  Eigenfelde Ina LVA Sigulda Siguldas Maratona klubs/Mansardi
  Brunere Kristīne LVA Sigulda
  Trektere Līva LVA vnk skrn
  Bērziņa Jana LVA vnk skrn
  Lāce Mairita LVA Rīga
  Tilta-Kūma Zane LVA ZVOC
  Margeviča Inese LVA Saldus VSK Noskrien
  Abzalone Zanda LVA Sigulda
  Maloļetņikova Olga LVA Rīga Adidas Runners | Riga
  Pometko Lāsma LVA Cēsis Noskrien Cēsis
  Mauliņa Ieva LVA Rīga Briksnis SK
  Snipke Ance LVA Rīga
  Melne Ilga LVA AS Olainfarm
  Banga Sarmīte LVA Cēsis Bangas privatprakse
  Kisle Laura LVA Rīga
  Brakovska Brenda LVA Ādaži Vecie ērmi/Wood ART
  Voitkeviča Karīna LVA Rīga
  Tarlap Lizette EST Porter Racing
  Līsmane Laine LVA Baltezers
  Stankuna Laura LVA Rīga Legs Miserables
  Irbe Ilze LVA
  Sinka Linda LVA Rīga
  Kazaine Iveta LVA
  Čursina Svetlana LVA Svetlana'sBirthdayRun

 • ...

  Trase

   

  Sacīkste notiek trīs distancēs – kalnu krosa (15 km), pusmaratona (35+ km) un maratona (70+ km).

  Trases konfigurācija skatāma GPSies.com karšu vietnē, saites – zemāk. Turpat iespējams ielādēt GPS trekus dažādos formātos. Pieejamas arī aplikācijas gan Android, gan iPhone mobilajām ierīcēm.

  A – mazais aplis, 15,0 km. Interaktīva karte šeit.

  B – lielais aplis, 20,3 km. Interaktīva karte šeit.

   

  Lielais aplis sakrīt ar mazo, vienīgā atšķirība - lielajam pievienota papildus 5+ km cilpa (Krimuldas galā).
  Trases apļu veikšanas secība pa distancēm:

  15 km:      A
  35+ km:   A + B
  70+ km:   A + B + B + A

  Piezīme. Karšu dzinējs optimizējot GPS treku, samazina tā punktu skaitu. Rezultātā gan distances garums, gan augstuma metri uzrādās mazliet mazāki nekā ir realitātē.

  Trases karte ar GPX lejupielādes opciju tāpat pieejama ITRA uzturētajā Trace de Trail vietnē: 70 km un 35 km

   

 • ...

  Rezultāti

   

  Finiša protokols

  Pilni finiša protokoli un spliti katrā distancē (xlsx): res_skm2018_full

  Pārslēgties starp lapām var tabulas loga kreisajā pusē apakšā.

   

   

   

   

  SKM 2017

  Pilni finiša protokoli katrā distancē (xls): res_skm2017_full

   

  SKM 2016

  Pilni finiša protokoli pa grupām katrā distancē (xls): rez_skm2016_all

  Absolūtais rangs maratonā – 70 km, ITRA standarts (xls): res_mar16_70km_itra

  Absolūtais rangs pusmaratonā – 35 km, ITRA standarts (xls): res_mar16_35km_itra

 • ...

  Foto / Video

   

  Piedāvājam ieskatu foto un video, kas pieejami Internetā no beidzamo gadu Siguldas kalnu maratoniem.

  Foto

  2017. Maratona uzvarētājas Anetes Švilpes blogs: https://aneteskrien.wordpress...

  2017. Galerija no skriešanas fotomeistara Kārļa Pakārkļa: http://skriesim.lv/gallery...

  2017. Apraksts ar foto/video LSM.lv, autors - Matīss Vecvagars: https://www.lsm.lv/raksts...

  2016. Albums no Ralfa Jumiķa: https://photos.google.com/share...

  2016. Žurnāla Taku Skrējējs fotogalerija FB: https://www.facebook.com/TakuSkrejejs...

  Video

  2016. Lielisks videostāsts, ko uzņēmis Arnis Kuzmanis: https://www.facebook.com/Arnis.Kuzmanis...

  2016. Finišē Līga Līce (70 km, 3. vieta starp dāmām), video autors Mareks Gaļinovskis: https://www.facebook.com/mareks.galinovskis...

  2016. 10 minūtes pirms starta... video autors Mareks Gaļinovskis: https://www.facebook.com/mareks.galinovskis...

Sacīksti
atbalsta
atb_sigulda_aizrauj150
atb_dion150_black
atb_asics200_blue

atb_idz120

atb_sigdiz150