Siguldas kalnu maratons 2019

Sveicināti Siguldas kalnu maratonā 2019! Lai iepazītos ar nolikumu vai pieteiktu dalību, skat. izvēlnes zemāk:

 • ...

  Info

   

  Vieta:Sigulda, Svētku laukums
  Datums:28. septembris, 2019
  Starta laiks:10:00
  Rīko:Biedrība Kalnkāpēju sporta centrs
  Sadarbībā ar:Biedrība Ultrataka
  IK Adventure Company
  E–pasts:info @ raid.lv
  Tālrunis:+371 2962 4863

   

   

   

   

   

   

   

  Sigulda - tā ir Gaujas senleja ar stāviem slaloma kalniem, kuru nogāžu augstumu starpība sasniedz 80 metrus. Tās ir Gaujas Nacionālā parka takas, šur tur - trepes, iespaidīgi skati un tīra daba.
  Siguldas kalnu maratons nav ierobežots ar klasiskā asfalta maratona kanoniem. Mums ir sava filozofija, kādam jābūt skrējienam, kas izaicina un pārbauda kā fizisko, tā psiholoģisko gatavību. Maratona trase tradicionāli ik gadu tiek mazliet mainīta, lai būtu interesantāk, savādāk.
  Laipni lūdzam Siguldā!

  Jaunumi

  30.09. Sadaļā REZULTĀTI publicēti pilni finiša protokoli pa grupām, spliti laika ņemšanas punktos.

  28.09. Sacīkste noslēgusies. Absolūtie uzvarētāji 70 km distancē - Ainārs Kumpiņš un Irita Puķīte. Apsveicam! Turklāt Irita kļuvusi par pirmo trīskārtējo uzvarētāju starp dāmām, uz augstākā pakāpiena kāpjot 2014., 2015. un 2019. gadā.
  Rezultāti skatāmi sadaļā REZULTĀTI.

   

  26.09. Piedāvājam ieskatu dažās pirmsstarta norisēs un sacīkstes gaitā –
  pirmsstarta biļetens lasāms un izdrukājams šeit!

   

   

  12.09. Sadaļā TRASE var iepazīties ar SKM 2019 trases plānojumu.
  Piezīmes:
  1) saistībā ar Peldu ielas remontdarbiem Siguldā, iespējamas nelielas korekcijas beidzamā brīdī.
  2) treniņskrējieniem nav pieejama Pirtnieka kalna nogāze, kas atrodas Bobsleja un kamaniņu trases slēgtajā teritorijā (skat. attēlu): izmantojiet kādu no apvedceļiem/takām. 

  06.07. Atklāta pamatinformācija un dalībnieku reģistrācija! Tuvojoties sacīkstei publicēsim detalizētāku informāciju par dažādiem sacīkstes norises aspektiem. Tāpēc sekojiet info mājaslapā, daudz aktualitāšu varēs atrast arī RAID.lv profilā Facebook.

  ...

  SKM tradīcija: visi pilnās maratona distances (70 km) veicēji saņem ekskluzīvas kalēja Jāņa Bankas kaltas piemiņas medaļas. Katra medaļa ir unikāls meistara roku darbs!

  Latvijas čempionāts taku skrējienos 2019

  SKM 70 km distancē jau otro gadu pēc kārtas vienlaikus notiks arī Latvijas čempionāts taku skriešanā (trail running). Labākie pašmāju atlēti bez tradicionālajām SKM kaltajām medaļām sadalīs arī papildus medaļu komplektus no Latvijas Vieglatlētikas savienības.

  ITRA reitinga punkti

  Kopš 2008. gada SKM maratona distance ir iekļauta pasaulslavenā Monblāna maratona (UTMB®) kvalifikācijas skrējienu listē, trase tiek sertificēta atbilstoši kalnu maratonu pasaules standartiem. No 2014. gada kalnu maratonu sertifikāciju pasaulē pārrauga International Trail Running Association (ITRA). 2015. gadā ieviesta jauna kalnu maratonu gradācijas sistēma, pēc kuras attiecīgo skrējienu finišētāji saņem kvalifikācijas punktus no 1 līdz 6 (iepriekš - 1-4). Minētie kvalifikācijas punkti ir būtiski skrējējiem, kas vēlas piedalīties pasaules vadošajos kalnu maratonos, kuros tiek pielaisti tikai dalībnieki ar noteiktu pieredzi, un ko vistiešākajā veidā apliecina savāktie kvalifikācijas punkti.

  Arī 2019. gada SKM 35 km un 70 km trases ir sertificētas ITRA, saņemot, attiecīgi, 2 un 3 punktus.

 • ...

  Nolikums

   

  1. Distance

  1.1. Siguldas kalnu maratons 2019 (turpmāk - Sacīkste) notiek pa dažādas kvalitātes takām un celiņiem, apvidū ar reljefu, ar dažādiem dabiskiem un mākslīgiem šķēršļiem.

  1.2. Sacīkste notiek trīs distancēs – kalnu krosa (15 km), pusmaratona (35 km) un maratona (70 km). Detalizēti distanču parametri:

  DistanceReālais garumsKāpuma metriApļiTrases konfigurācija
  15 km - kalnu kross14,5 km700 m1skat. sadaļā TRASE
  35 km - pusmaratons35,3 km1700 m2skat. sadaļā TRASE
  70 km - maratons70,4 km3400 m4skat. sadaļā TRASE

  1.3. Distance ir marķēta ar sarkanbaltu lentu un virzienu norādēm. Būtiskos distances punktos izvietoti tiesneši.

  1.4. Rezultātu fiksēšana tiek veikta, izmantojot elektronisko laika kontroles sistēmu.

  1.5. Maratona (70 km) distance vienlaikus ir arī Latvijas čempionāts taku skrējienos 2019. 

  2. Dalībnieki

  2.1. Pusmaratona un maratona distancē var piedalīties dalībnieki no 18 gadu vecuma, kalnu krosa distancē – no 16 gadiem.

  2.2. Katrs dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli, par ko reģistrējoties sacensību centrā pirms starta parakstās. Organizatori nodrošina mediķu klātbūtni sacīkstes laikā neatliekamās palīdzības sniegšanai. Sacīkstes laikā, konsultējoties ar mediķiem,  organizatoriem ir tiesības nepielaist pie starta vai noņemt no trases jebkuru dalībnieku, kura veselības stāvoklis izraisa šaubas par spēju veikt vai turpināt distanci.
  Apdrošināšana (veselības, nelaimes gadījumu) ir pašu dalībnieku ziņā.

  2.3. Dalībnieki katrā distancē dalās sieviešu un vīriešu klasēs, kā arī vecuma grupās:

  VīriešiSievietesDzimšanas gadsPiezīmes
  V16S162002. – 2003.Var startēt tikai kalnu krosa (15 km) distancē.
  V18S181999. – 2001.
  V21S211980. – 1998.
  V40S401970. – 1979.
  V50S501960. – 1969.
  V60S60līdz 1959. gadam (ieskaitot)

  2.4. Reģistrējoties dalībnieks izvēlas ieskaites distanci. Šajā distancē viņš var cīnīties par balvām. Veicot citu distanci, rezultāts tiks fiksēts, taču ārpus konkursa (AK).

  2.5. Ja kādā grupā ir mazāk par trim dalībniekiem, esošie tiek pievienoti nākamajai vecuma grupai pēc sekojoša principa: S/V16 –> S/V18 –> S/V21 <– S/V40 <–S/V50 <–S/V60. 

  3. Pieteikšanās

  3.1. Iepriekšēja pieteikšanās - līdz 2019. gada 25. septembrim. Pieteikuma anketa un dalības maksas informācija – Sacīkstes mājaslapas sadaļā REĢISTRĀCIJA. Ja kādas neskaidrības, papildus info var saņemt zvanot - 29624863.

  3.2. Dalības maksā ietilpst: distances sagatavošana, tiesnešu darbs, laika kontroles čipa īre, numurs, uzkodas un dzērieni trasē un pēc finiša, balvu fonds, citi organizatoriski izdevumi.

  4. Starts

  4.1. Pirmsstarta reģistrācija notiek Sacīkstes centrā - Siguldas Svētku laukumā, 2019. gada 28. septembrī no 7.00 līdz 9.30. Finišs atrodas turpat, bet starts tiek dots no starta zonas, kas atrodas Ziediņa kalna pakājē (nogāze Svētku laukuma Gaujas pusē).

  4.2. Dalībnieks saņem numuru, kurš jāpiesprauž priekšpusē (krūtis, kāja) un jānodrošina tā skaidra redzamība visas Sacīkstes laikā.

  4.3. Dalībniekam tiek izsniegts laika kontroles čips, kas jānostiprina uz rokas atbilstoši pievienotajai instrukcijai.

  4.4. Plkst. 9.30 – karoga pacelšanas ceremonija. Uzreiz pēc tās tiek atvērta starta zona. Ierodoties starta zonā, dalībniekam obligāti jāiziet cauri marķētam koridoram, kurā atrodas laika kontroles čipa pārbaudes stacija. Tiesnesis pie koridora ieejas pārbauda čipa stiprinājumu. Tālāk dalībnieks, noejot cieši garām pārbaudes stacijai, pārliecinās par čipa pareizu darbību: uz čipa jāiedegas gaismas diodei un jāseko skaņas signālam – pīkstienam.

  4.5. Starts tiek dots plkst. 10.00. Tas ir kopīgs visiem dalībniekiem. Starta shēma un sacensību centra izkārtojuma plāns tiek publicēti mājaslapā, pieejami Sacīkstes centrā.

  5. Sacīkstes gaita

  5.1. Dalībnieks pārvietojas pa marķēto distanci saviem spēkiem. Atrašanās ārpus marķētās distances tiek uzskatīta par izstāšanos.

  5.2. Sacīkstes norises kontrolei distancē izvietoti trases tiesneši un elektroniskās laika kontroles stacijas, kas veic ierakstus garām skrienošo dalībnieku čipos.

  5.3. Ja dalībnieks gūst traumu, kas liedz patstāvīgi nokļūt līdz finišam, jālūdz citiem dalībniekiem ziņot tuvākajam trases tiesnesim, kurš sazināsies ar sacensību centru, organizēs mediķu palīdzību un evakuāciju uz finišu.

  5.4. Skrējiena kontrollaiks kalnu krosa un pusmaratona distances veicējiem - 8 stundas.

  5.5. Skrējiena kontrollaiks maratona distances veicējiem - 12,5 stundas. Finišs tiek slēgts 22:30. Beidzamais aplis iespējams jau tumsā, tāpēc ieteicams pieres lukturis!

  5.6. Tā kā maratona distanci veido četri apļi, 3. apļa veikšanai tiek noteikts kontrollaiks - 20:00. Dalībnieki, kas kavē šo kontrollaiku, 4. aplī netiek pielaisti.

  5.7. Trasē ir pieejami dzērienu un uzkodu galdi ik pēc aptuveni 7–10 km. Sacensību centrā izvietotajā starpfinišā būs atsevišķa zona, kur dalībnieki var novietot savus dzērienus un maiņas inventāru.

  5.8. Dalībnieki trasē, ja vēlas, var izmantot trekinga un slēpošanas nūjas.

  6. Apbalvošana

  6.1. Tradicionālās kalēja kaltās SKM medaļas saņem visi 70 km maratona distances veicēji. 

  6.2. Balvas no sacīkstes atbalstītājiem saņem pirmo trīs vietu ieguvēji visās klasēs un grupās. Ja kādā ieskaites grupā ir mazāk par astoņiem dalībniekiem, apbalvota tiek tikai 1. vieta. 

  6.3. Latvijas čempionāta taku skrējienos 2019 medaļas un diplomi tiek pasniegti trim labākajiem Latvijas atlētiem vīriešu un sieviešu ieskaitē absolūtajā vērtējumā, t.i. nedalot vecuma grupās.

  6.4. Apbalvošanas notiek ne ātrāk kā 1 stundu pēc attiecīgās grupas pirmo triju dalībnieku finiša.

  7. Protesti

  6.1. Protestu var iesniegt tikai rakstiski, ne vēlāk kā 1 stundu pēc dalībnieka finiša laika. Iesniedzot protestu, jāiemaksā 30 EUR protesta nauda. Gadījumā, ja protests tiek apmierināts, nauda tiek atgriezta. 

 • ...

  Reģistrācija

   

  Iepriekšēja pieteikšanās - slēgta!
  Jūs varat vēl pieteikties sacīkstes dienā pirms starta.

  Lai pieteiktu dalību sacīkstei, lūdzu, aizpildiet reģistrācijas formu/anketu zemāk un veiciet dalības maksas iemaksu. Dalības maksas informācija un konta rekvizīti skatāmi zemāk, aiz anketas.

  Privātuma politika

  RAID.lv mājaslapas īpašnieks un uzturētājs ir IK Adventure Company. Uzņēmums neievāc nekādu mājaslapas apmeklētāju personīgo informāciju bez to piekrišanas.


  Piesakot dalību Siguldas kalnu maratonā, dalībnieks apzinās, ka:
  1) tas ir publisks pasākums, kurā tiks veikta nekontrolējama foto un video filmēšana ar sekojošu publicēšanu visdažādākajiem mērķiem – masu mediju publikācijām, soctīkliem, personīgām galerijām u.tml.
  2) organizatoriem ir nepieciešami atsevišķi dalībnieku personas dati, lai nodrošinātu maratona korektu norisi un iespēju kontaktēties ar dalībniekiem.
  Informācija, kas par apmeklētājiem tiek iegūta caur reģistrācijas veidlapu, piesakoties mūsu rīkotā pasākumā, tiek apstrādāta atbilstoši tās ieguves mērķim, piemēram, lai piešķirtu korektu starta grupu pēc vecuma un dzimuma vai lai nosūtītu pasākuma pirmsstarta biļetenu un citu svarīgu pasākuma informāciju caur elektronisko pastu u.tml. Pēc pasākuma norises visi dalībnieku personiskie dati, kas nav nepieciešami finiša rezultātu protokolam, tiek automātiski dzēsti 30 dienu laikā.
  IK Adventure Company ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai apmeklētāju personas datu aizsardzība tiktu nodrošināta atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.
  Ja Jums ir kādi papildus jautājumi, lūdzu, sūtiet e–pastu: info @ raid.lv.

  Pieteikuma forma

   

  Ar sarkanu izceltās – obligāti aizpildāmas formas ailes.
  Ailē Dzīvo var norādīt pilsētu vai novadu, ja vēlaties tikt asociēts ar to.
  Aili Klubs vai komanda var atstāt tukšu, ja nevēlaties publiski pārstāvēt kādu.
  Ja vēlaties pieteikt vairāk kā vienu dalībnieku, spiediet pogu Papildus dalībnieks. Visiem papildus dalībniekiem tiks automātiski piešķirts tas pats klubs/komanda, kas pirmajam.

   

   

  Dalības maksa

  Norādītā dalības maksas summa – no personas.

  DistanceIemaksājot līdz 10.08.Iemaksājot līdz 10.09.Iemaksājot līdz 26.09.Starta dienā uz vietas
  Individuāls pieteikums
  15 kmEUR 20EUR 25EUR 30EUR 40
  36 kmEUR 30EUR 35EUR 40EUR 50
  70 kmEUR 40EUR 45EUR 50EUR 60
  Komandas pieteikums *
  15 kmEUR 18EUR 23EUR 28-
  36 kmEUR 27EUR 32EUR 37-
  70 kmEUR 37EUR 42EUR 47-
  Jaunieši **
  15 kmEUR 15EUR 20EUR 25-
  36 kmEUR 20EUR 25EUR 30-
  70 kmEUR 30EUR 35EUR 40-

  PIEZĪMES:
  *   - JAUNIEŠI – personas, kas dzimušas sākot no 2001. gada 1. janvāra.
  ** - KOMANDAS
  – piesakot vienā pieteikumā vismaz 5 dalībniekus, kas startē zem viena komandas (kluba) nosaukuma, un iemaksājot vienoti dalības maksu. Tiek atzītas kā formālas (piem., skrējēju vai orientēšanās klubi, uzņēmumi), tā neformālas apvienības (piem., ģimenes, draugu kopas).

  Siguldas novada ID kartes īpašniekiem, piesakoties individuāli, tiek piemērota 5 EUR atlaide
  jebkuras izvēlētās distances dalības maksai. Atlaide netiek piemērota, ja dalībnieks saņem jauniešiem vai komandu pieteikumiem piemēroto atlaidi. ID karte obligāti jāuzrāda sacīkstes dienā, saņemot starta paku.

  Konta rekvizīti

  Nosaukums:IK Adventure Company
  Reģ. Nr:40002116651
  Adrese:19-37 Dammes iela, Rīga, LV-1069
  Banka:Swedbank AS
  Kods:HABALV22
  Konta Nr:LV23HABA0551012398822

  Pārskaitot dalības maksu, norādiet "... (vārds, uzvārds vai komandas nosaukums) ... dalības maksa SKM 2019".
  Ja kādi papildus jautājumi, organizatoru tālrunis – 29624863.
  Ja nepieciešams rēķins, rekvizītus sūtiet uz epastu - info @ raid.lv. 

 • ...

  Dalībnieki
   

  Zemāk - pieteiktie dalībnieki uz šo dienu! Ja kādu iemeslu dēļ iepriekš pieteikta dalībnieka vārds nav redzams atbilstošajā grupā (sajaukta distance, nepareizi norādīts dzimšanas gads u.c. kļūdas), sūtiet ziņu uz info @ raid.lv. Tāpat dodiet ziņu, ja vēlaties ieviest korekcijas pieteikumā.

   

   

   

   

  70 km, vīrieši

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Caune Kristaps LVA Suntaži
  Danovskis Alvis LVA
  Jakovļevs Vitālijs LVA Cēsis www.endo.lv
  Sūna Kristaps LVA Rīga
  Bartuševics Oskars LVA Ventilators
  Rozis Roberts LVA Rīga
  Zālītis Kristaps LVA Grundzāle AVANTŪRISTS
  Kulpe Valdis LVA Ikšķile Latvijas Finieris
  Kadiķis Artūrs LVA Sigulda
  Ielītis Ivo LVA Rīga Kurpnīca
  Kūms Jānis LVA Rīga Inov-8 | OSveikals.lv
  Kanna Kristaps LVA Vecumnieki ASK PATRIA
  Vilnis Edijs LVA Jūrmala VSK Noskrien
  Raits Didzis LVA Rīga
  Čehovičs Kristaps LVA Ramata
  Urtāns Jurģis LVA Jēkabpils novads VANAGI
  Actiņš Aigars LVA Rīga 3A
  Trofimenko Igors LVA
  Trofimenko Juris LVA Rīga
  Čunka Valdis LVA Rīga Aldaris GO
  Bremze Edgars LVA Tīnūži Izturība
  Pauriņš Uģis LVA Tīnūži Izturība
  Spūlis Aivars LVA Ogre Izturība
  Opolais Intars LVA Tīnūži Izturība
  Andersons Renarts LVA Vecdaugava Dīkdienis
  Strods Sentis LVA Jelgava
  Bleiers Jānis LVA Dīkdienis
  Silgals Kalvis LVA Rīga SURIKATI
  Bāliņš Andris LVA Jelgava
  Jasāns Alberts LVA Rūjiena
  Blūms Raivis LVA Mazsalaca Juno Runners
  Vadzis Artūrs LVA Drusti
  Gabrāns Valdis LVA Rīga
  Drešmanis Andris LVA VSK Noskrien
  Reinfelds Raivis LVA Talsi Talsu Pakalnu Sporta Klubs
  Kokorevičs Edgars LVA Valmiera VSK Burkānciems&CO
  Jegorovs Igors LVA Sigulda
  Zilgalvis Matīss LVA Rīga
  Rozītis Jānis LVA
  Peičs Edgars LVA Sigulda Individuāli
  Saukāns Dainis LVA Ikskile
  Jasliņš Reinis LVA Rīga Jaunmārupe skrien!
  Andersons Jānis LVA Rīga
  Lūsis Māris LVA Tukums Skrienošie Lūši
  Pupurs Andrejs LVA Rīga
  Bundzinieks Aigars LVA Vaive
  Plaudis Mārtiņš LVA Sigulda VSK Noskrien
  Gailis Emīls LVA Rīga Selonija
  Šnepste Jānis LVA Rīga VSK Noskrien
  Kalējs Aigars LVA Cēsis Virsotne/MARMOT
  Vingris Kaspars LVA Carnikava Virsotne/MARMOT
  Rubīns Elvis LVA Rīga
  Stepanovs Jevgeņijs LVA Rīga DzSK Lokomotīve
  Jēgers Mārcis LVA Riga Jēgeru klans / Psyhopath 13
  Aboltins Elmars LVA Riga
  Brālitis Ainārs LVA Rīga Supervaroņi
  Lunts Armands LVA Rīga VSK Noskrien
  Rubīns Ivo LVA Jelgava
  Ozoliņš Mārtiņš LVA Valmiera Riga Adventure Team
  Krūmiņš Mārtiņš LVA Fraternitas Livonica
  Vītols Jānis LVA Rīga VSK Noskrien
  Lupkins Vents LVA Smiltene
  Adijāns Kaspars LVA Viļāni SPB RUN/Brooks/Aldaris GO
  Mirķis Jānis LVA RĪGA UGUNS KOKS
  Mirķis Toms LVA RĪGA UGUNS KOKS
  Avotiņš Māris LVA Rīga
  Sūna Kristaps LVA Rīga DNA
  Pūcitis Artis LVA Ādaži SSK Bebra
  Ūdris Aigars LVA Rīga BB
  Čeksters Aigars LVA Inčukalns VSK Noskrien
  Svilpe Klāvs LVA Kuldīga
  Pae Andres EST Tartu Suusahullud
  Haritonovs Matīss LVA Rīga LifeThroughTrails
  Sedlenieks Ivars LVA Pulvera laboratorija - ProMed
  Pulveris Mārtiņš LVA Pulvera laboratorija - ProMed
  Kešāns Aldis LVA Rīga Pirmā ultra.
  Lapiņš Edgars LVA Rīga Accenture
  Gajevskis Valters LVA
  Vēberis Intars LVA Rīga ultrataka.lv
  Grāmatnieks Jānis LVA Jūrmala ultrataka.lv
  Cīrulis Ainārs LVA Mārupe ultrataka.lv
  Kumpiņš Ainārs LVA Stokholma ultrataka.lv
  Pormeisters Uldis LVA Rīga/Valka ultrataka.lv
  Biktimirovs Konstantīns LVA Rīga ultrataka.lv
  Smiltnieks Olafs LVA Olainfarm
  Ozoliņš Reinis LVA Nereta Dūša Tupelēs
  Niķis Mārtiņš LVA Rīga
  Fokerots Gusts LVA Upeslejas
  Dzenis Juris LVA Sigulda Sigulda
  Vadzis Imants LVA Drusti
  Kuzmins Sergejs LVA Rēzekne SK Magnen

  70 km, sievietes

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Mastitskaya Svetlana BLR
  Zīriuse Inta LVA VSK Noskrien / Noskrien Cēsis
  Lapiņa Ilze LVA Rīga Ziemeļkurzeme OK
  Aumeistere Ance LVA Rīga
  Kabaļina Elīna LVA Iecava
  Apsalone Madara LVA Rīga
  Līce Līga LVA Sigulda
  Kunrade Māra LVA Rīga
  Kirilova Viviana LVA Rīga VSK Noskrien Vāveres
  Čerņevska Lauma LVA Rīga VSK Noskrien Vāveres
  Puriņa Santa LVA Rāmava
  Kāpiņa Inga LVA Sigulda VSK Noskrien Vāveres
  Muižniece Indra LVA
  Jurķe Daina LVA Rīga Supervaroņi
  Pucena Māra LVA Kuldīga
  Vītola Alma LVA Pulvera laboratorija - ProMed
  Baliko Nellija LVA Riga
  Puķīte Irita LVA Saulkrasti ultrataka.lv
  Mauliņa Ieva LVA Rīga SK Briksnis

  35 km, vīrieši

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Blumbergs Normunds LVA Saulkrasti
  Kirilko Nauris LVA
  Auziņš Armands LVA Āgenskalns Riga Runners
  Upītis Kalvis LVA OMG, Kalvim jau 30
  Boginskis Sergejs LVA Rīga MikroTik
  Hofmanis Nauris LVA Jelgava REMOSS
  Ozoliņš Arvīds LVA Rīga Latvijas Finieris
  Šķudītis Aivars LVA Rīga Latvijas Finieris
  Sukackas Svajunas LTU Klaipėda
  Vēzītis Kaspars LVA Jūrmala
  Bulāns Ģirts LVA Riga Supervaroņi
  Konošonoks Gints LVA Tukums Engures sportam/Sporta patriots
  Kashirin Roman LVA Riga Tele2 SSC
  Leitis Roberts LVA Sigulda
  Žagata Mikus LVA Marienburgas Vilki
  Urtāns Markus LVA Jēkabpils novads VANAGI
  Saule Jānis LVA Sigulda
  Lācis Kaspars LVA Sigulda
  Zumbergs Miķelis LVA Dundaga VSK Noskrien
  Spuriņš Pēteris LVA Rīga AB3D
  Zirnis Māris LVA Rīga
  Verdens Žans LVA Zaķumuiža
  Šmits Edijs LVA Rīga Enkurs
  Rundzāns Artūrs LVA Selonija
  Grīviņš Pēteris LVA Rauna SURIKATI
  Precinieks Fadejs LVA Ropažu novads
  Brauns Ivars LVA Sigulda Lynxdojo
  Freibergs Andis LVA Ogre
  Zariņš Klāvs LVA Saldus
  Laveiķis Andis LVA TRUE STORY
  Martinez Ruben ESP
  Kļimenkovs Jānis LVA
  Raipalis Uldis LVA Rīga Supervaroņi/Gentlemen's Club/Jokera vergi
  Treijs Roberts LVA Sigulda NoskrienZiemu.lv
  Vadzis Mārtiņš LVA Drusti
  Pušņins Ivo LVA Sigulda
  Brammanis Dāvis LVA Cēsis
  Klepers Uldis LVA Smiltene Virsotne/MARMOT
  Ābelīte Arnis LVA Salaspils Virsotne/MARMOT
  Mālbergs Arnis LVA Līči VSK Noskrien
  Nāgelis Jānis LVA Olaine Mona
  Kaufmanis Toms LVA Beverīnas novads
  Germovs Arvīds LVA Mārupe
  Ķemers Jānis LVA Baloži Riga Adventure Team
  Kaušs Gatis LVA Rīga Riga Adventure Team
  Sukonovs Roberts LVA Rīga Supervaroņi
  Torre Iñigo ESP
  Freibergs Mārtiņš LVA Rīga VSK Noskrien
  Kuģenieks Edgars LVA Rīga RIEKSTI
  Bērziņš Gints LVA Ikšķile AKMENSDIZAINS.lv
  Grebins Vadims LVA Rīga GREBINS
  Mušperts Gvido LVA Rīga
  Kūliņš Uģis LVA Saulkrasti ultrataka.lv
  Mūrnieks Agnis LVA Rīga OVI
  Damroze Oskars LVA Ogre ASK Patria
  Dakša Ģirts LVA Tukums
  Danče Nauris LVA Mārupe
  Dūdiņš Dzintars LVA Sigulda Mansardi/Siguldas maratona klubs
  Liepiņš Rimants LVA Engures novads Sirnubuks.lv I Engures sportam
  Cimermanis Oskars LVA Smiltene

  35 km, sievietes

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Audere Silva LVA Priekuļi
  Gailīte Ingūna LVA Koknese SSK Bebra
  Tilta-Kūma Zane LVA Rīga Inov-8 | OSveikals.lv
  Urtāne Ērika LVA Jēkabpils novads VANAGI
  Alkšere Baiba LVA Rīga
  Dobule Ieva LVA Ikšķile Izturība
  Damroze Darja LVA Rīga Scenic Trail 2020 (Switzerland)
  Vārna Inese LVA Laidze Ziemeļkurzeme OK
  Austriņa Nora LVA Rīga SURIKATI
  Upmace-Grīviņa Ieva LVA Rauna SURIKATI
  Blūma Dace LVA Kocēni Juno Runners
  Loce Linda LVA Rīga Lynxdojo
  Plakane Guna LVA Rīga
  Chekel Yuliya BLR Chip 'n' Dale Crew
  Grizāne Agita LVA VSK Noskrien
  Zvīdriņa Ilze LVA Rīga
  Krūmiņliepa Karīna LVA Rīga VSK noskrien
  Pupure Jolanta LVA
  Žukovska Santa LVA Rīga Supervaroņi
  Birģele Santa LVA Rīga Supervaroņi
  Spundiņa Antra LVA Rīga
  Priedīte Sandra LVA Rīga
  Dzelme Lita LVA Rīga
  Troņenkova Kristīne LVA Mārupe
  Kokoreviča Inese LVA Valmiera VSK Burkānciems & co
  Kalniņa Raimonda LVA Upeslejas
  Eigenfelde Ina LVA Sigulda Mansardi/Siguldas maratona klubs

  15 km, vīrieši

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Petzāle Mārcis LVA Cēsis Peak Body
  Bērziņš Andris LVA Rīga
  Zalāns Dāvids LVA Rīga www.davidszalans.lv
  Plots Gatis LVA Sigulda
  Dazarts Māris LVA Kuldīga marisraksta.com
  Kaniscevs Maksims LVA
  Zudrags Kaspars LVA Rīga Latvijas Finieris
  Brovackis Jevgenijs LVA Rīga Latvijas Finieris
  Līdums Sandris LVA Rīga Latvijas Finieris
  Bikse Edgars LVA Rīga Latvijas Finieris
  Bitenieks Alvis LVA Rīga Latvijas Finieris
  Ziediņš Sandis LVA Rīga Maratona klubs
  Žeibe Artūrs LVA Ropaži Run for Fun
  Urtāns Donats LVA Jēkabpils novads VANAGI
  Verdenhofs Atis LVA Salaspils Enkurs
  Bērziņš Mārtiņš LVA Rīga
  Topecs Artūrs LVA Rīga SURIKATI
  Vasiļjevs Konstantīns LVA Rīga Dion SportLab
  Ruttulis Mārtiņš LVA Rīga Ieskriet kontrollaikā
  Reiniks Renārs LVA Rīga
  Tīds Gatis LVA Rīga
  Vasiļjevs Andrejs LVA
  Bormanis Mairis GBR Smiltene
  Ertmanis Kārlis LVA Ādaži
  Loginovs Deniss LVA Rīga
  Jansons Kaspars LVA Rīga IK''Auseklis"
  Krastiņš Mintauts LVA Jūrmala
  Apsītis Oskars LVA
  Pušņins Arno LVA Sigulda
  Pušņins Lukass LVA Sigulda
  Jarohovičs Gatis LVA Sigulda Green Grass
  Lešinskis Edgars LVA Turaida Siguldas Maratona klubs
  Balodis Aivars LVA Baloži
  Sluga Arnis LVA Kalnciems Virsotne/MARMOT
  Blūmiņš Artūrs LVA Jaunolaine Virsotne/MARMOT
  Rudzroga Edgars LVA Aizpute
  Limanāns Dainis LVA Biksti RIEKSTI
  Upenieks Arturs LVA Olaine Olaine
  Vilsons Uldis LVA Rīga
  Dzelme Gints LVA Rīga Riga Adventure Team
  Misters Juris LVA Rīga Riga Adventure Team
  Knipšis Ilmārs LVA Rīgas rajons
  Kvālis Emīls LVA Rīga Mārupes Dunkani
  Poliņš Dāvis LVA Rīga Supervaroņi
  Jermaks Teo LVA RĪGA UGUNS KOKS
  Jermaks Hugo LVA RĪGA UGUNS KOKS
  Stukuls Jurģis LVA SK Katrīna
  Deičmanis Mārtiņš LVA Rīgā
  Valatka Andrius LTU Prienai OK "Šilas"
  Jermacāns Ainārs LVA Turaida Akmensdizains.lv
  Zālītis Viesturs LVA Rīga
  Parmi Priidik EST Tartu Villaare OÜ
  Nīmanis Reinis LVA Ogre
  Spaliņš Dainis LVA Lejasciems
  Lelis Edgars LVA Mārupe
  Gaņģītis Gatis LVA Stūnīši ultrataka.lv
  Levins Artūrs LVA Olainfarm
  Ķeņģis Mārtiņš LVA
  Skabeiķis Saulis LVA Mārupē Buldozeri.lv
  Medvids Juris LVA Baložos Buldozeri.lv
  Vārpiņš Kaspars LVA Rīga
  Jansons Andris LVA Saulkrasti
  Rudzītis Mārtiņš LVA SIGULDA
  Starcevs Gatis LVA SIGULDA
  Elksnis Ainārs LVA Rīga Biksēs pavasaris
  Čerņavskis Andris LVA Rīga
  Graudiņš Alvis LVA Ventspils
  Seipulis Andris LVA Lubānas novads Jaunā Spriedze

  15 km, sievietes

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Grausa Kristīne LVA Salacgrīva Vision of Mass
  Balanasa Kristīne LVA Sigulda Virsotne/MARMOT
  Apsēna Kristīne LVA Rīga REMOSS
  Stiller Paulina DEU Hamburg
  Vilcāne Kristīne LVA Baldone Baldones skriešanas komanda
  Kuka Kristīne LVA Lēdmane Lēdmane
  Greiškāne Daiga LVA Jelgava
  Tītmane Dace LVA
  Kabaļina Kristīne LVA Iecava
  Romanova Valentīna LVA Rīga Run for fun
  Bērziņa Jana LVA
  Shchekina Natalya RUS Novosibirsk
  Vilkotite Ramona LVA Rīga
  Rutkovska Simona LVA Rīga
  Jakuša Anda LVA Baloži
  Katlapa Agnese LVA Ineši Ineši
  Germova Rigonda LVA Mārupe
  Ķemere Zane LVA Baloži Riga Adventure Team
  Elmere Evija LVA Rīga Mārupes Dunkani
  Vilka Laura LVA RĪGA UGUNS KOKS
  Lūse Inese LVA RĪGA UGUNS KOKS
  Timma Zane LVA SK Katrīna
  Kristapsone Sintija LVA
  Ūdre Zaiga LVA Rīga BB
  Pužule Baiba LVA Rīga
  Eriņa Maruta LVA Rīga Individ.
  Snipke Ance LVA Rīga
  Liepa Laura LVA SIGULDA
  Ozoliņa Santa LVA Rīga OZO S&C
  Moistus Andra EST OZO S&C
  Čerņavska Betija LVA Rīga
  Hauka Linda LVA
  Linde Dace LVA
  Bērziņa Dace LVA
  Dambe-Krastkalne Madara LVA Sigulda IND.

 • ...

  Trase

   

  Sacīkste notiek trīs distancēs – kalnu krosa (15 km), pusmaratona (35 km) un maratona (70 km).

   

   

  SKM 2019

  Trases konfigurācija skatāma GPSies.com karšu vietnē, saites – zemāk. Turpat iespējams ielādēt GPS trekus dažādos formātos. Pieejamas arī aplikācijas gan Android, gan iPhone mobilajām ierīcēm.

  A – mazais aplis, 14,5 km. Interaktīva karte šeit.

  B – lielais aplis, 21,0 km. Interaktīva karte šeit.

   

  Lielais aplis sakrīt ar mazo, vienīgā atšķirība - lielajam pievienota papildus 6+ km cilpa (Krimuldas galā).
  Trases apļu veikšanas secība pa distancēm:

  15 km:      A
  35+ km:   A + B
  70+ km:   A + B + B + A

  Piezīme. GPS ierīces un online karšu dzinēji izmanto dažādus GPS treku optimizēšanas algoritmus, tāpēc gan distances garums, gan augstuma metri var atšķirties no uzrādītajiem.

   

 • ...

  Rezultāti

   

  Pilni finiša protokoli un spliti katrā distancē (xlsx): res_final_SKM19

  Pārslēgties starp lapām var tabulas loga kreisajā pusē apakšā.

   

  SKM 2018

  Pilni finiša protokoli un spliti katrā distancē (xlsx): res_skm2018_full

  Pārslēgties starp lapām var tabulas loga kreisajā pusē apakšā.

   

   

   

   

  SKM 2017

  Pilni finiša protokoli katrā distancē (xls): res_skm2017_full

   

  SKM 2016

  Pilni finiša protokoli pa grupām katrā distancē (xls): rez_skm2016_all

  Absolūtais rangs maratonā – 70 km, ITRA standarts (xls): res_mar16_70km_itra

  Absolūtais rangs pusmaratonā – 35 km, ITRA standarts (xls): res_mar16_35km_itra

 • ...

  Foto / Video

   

  Piedāvājam ieskatu foto un video, kas pieejami Internetā no beidzamo gadu Siguldas kalnu maratoniem.

  Foto

  2018. Galerija no FotoMan.lv/Mareka Gaļinovska: 
  https://www.facebook.com/pg/FotoMan.lv...

  2018. Apraksts/fotostāsts LSM.lv, autors - Matīss Vevagaris: https://www.lsm.lv/raksts...

  2017. Maratona uzvarētājas Anetes Švilpes blogs: https://aneteskrien.wordpress...

  2017. Galerija no skriešanas fotomeistara Kārļa Pakārkļa: http://skriesim.lv/gallery...

  2017. Apraksts ar foto/video LSM.lv, autors - Matīss Vecvagaris: https://www.lsm.lv/raksts...

  2016. Albums no Ralfa Jumiķa: https://photos.google.com/share...

  2016. Žurnāla Taku Skrējējs fotogalerija FB: https://www.facebook.com/TakuSkrejejs...

  Video

  2016. Lielisks videostāsts, ko uzņēmis Arnis Kuzmanis: https://www.facebook.com/Arnis.Kuzmanis...

  2016. Finišē Līga Līce (70 km, 3. vieta starp dāmām), video autors Mareks Gaļinovskis: https://www.facebook.com/mareks.galinovskis...

  2016. 10 minūtes pirms starta... video autors Mareks Gaļinovskis: https://www.facebook.com/mareks.galinovskis...

Sacīksti
atbalsta

atb_sigulda_aizrauj150

atb_idz120

atb_sigdiz150