Siguldas kalnu maratons 2020

Sveicināti Siguldas kalnu maratonā 2020! Lai iepazītos ar nolikumu vai pieteiktu dalību, skat. izvēlnes zemāk:

 • ...

  Info

   

  Vieta:Sigulda, Svētku laukums
  Datums:26. septembris, 2020
  Starta laiks:10:00
  Rīko:Biedrība Kalnkāpēju sporta centrs
  Sadarbībā ar:IK Adventure Company
  E–pasts:info @ raid.lv
  Tālrunis:+371 2962 4863

   

   

   

   

   

   

   

  Sigulda - tā ir Gaujas senleja ar stāviem slaloma kalniem, kuru nogāžu augstumu starpība sasniedz 80 metrus. Tās ir Gaujas Nacionālā parka takas, šur tur - trepes, iespaidīgi skati un tīra daba.
  Siguldas kalnu maratons nav ierobežots ar klasiskā asfalta maratona kanoniem. Mums ir sava filozofija, kādam jābūt skrējienam, kas izaicina un pārbauda kā fizisko, tā psiholoģisko gatavību. Maratona trase tradicionāli ik gadu tiek mazliet mainīta, lai būtu interesantāk, savādāk.
  Laipni lūdzam Siguldā!

  Jaunumi

  12.07. Atklāta pamatinformācija un dalībnieku reģistrācija! Tuvojoties sacīkstei publicēsim detalizētāku informāciju par dažādiem sacīkstes norises aspektiem. Tāpēc sekojiet info mājaslapā, daudz aktualitāšu varēs atrast arī RAID.lv profilā Facebook.

  ...

  SKM tradīcija: visi pilnās maratona distances (70 km) veicēji saņem ekskluzīvas kalēja Jāņa Bankas kaltas piemiņas medaļas. Katra medaļa ir unikāls meistara roku darbs!

  ITRA reitinga punkti

  Kopš 2008. gada SKM maratona distance ir iekļauta pasaulslavenā Monblāna maratona (UTMB®) kvalifikācijas skrējienu listē, trase tiek sertificēta atbilstoši kalnu maratonu pasaules standartiem. No 2014. gada kalnu maratonu sertifikāciju pasaulē pārrauga International Trail Running Association (ITRA). 2015. gadā ieviesta jauna kalnu maratonu gradācijas sistēma, pēc kuras attiecīgo skrējienu finišētāji saņem kvalifikācijas punktus no 1 līdz 6 (iepriekš - 1-4). Minētie kvalifikācijas punkti ir būtiski skrējējiem, kas vēlas piedalīties pasaules vadošajos kalnu maratonos, kuros tiek pielaisti tikai dalībnieki ar noteiktu pieredzi, un ko vistiešākajā veidā apliecina savāktie kvalifikācijas punkti.

  Arī 2020. gada SKM 35 km un 70 km trases tiks sertificētas ITRA, saņemot, attiecīgi, 2 un 3 punktus.

 • ...

  Nolikums

   

  1. Distance

  1.1. Siguldas kalnu maratons 2020 (turpmāk - Sacīkste) notiek pa dažādas kvalitātes takām un celiņiem, apvidū ar reljefu, ar dažādiem dabiskiem un mākslīgiem šķēršļiem.

  1.2. Sacīkste notiek trīs distancēs – kalnu krosa (15 km), pusmaratona (35 km) un maratona (70 km). Detalizēti distanču parametri:

  DistanceReālais garums*Kāpuma metri*ApļiTrases konfigurācija
  15 km - kalnu kross14-16 km600-750 m1skat. sadaļā TRASE
  35 km - pusmaratons34-36 km1500-1800 m2skat. sadaļā TRASE
  70 km - maratons68-72 km3200-3500 m4skat. sadaļā TRASE

  * piezīme: garums un kāpuma metri norādīti orientējoši, jo trases konfigurāciju var ietekmēt taku stāvoklis sacensību laikā; iespējama atsevišķu posmu slēgšana, aizstāšana u.tml.

  1.3. Distance ir marķēta ar sarkanbaltu lentu un virzienu norādēm (bultām). Būtiskos distances punktos izvietoti tiesneši.

  1.4. Rezultātu fiksēšana tiek veikta, izmantojot elektronisko laika kontroles sistēmu.

  2. Dalībnieki

  2.1. Pusmaratona un maratona distancē var piedalīties dalībnieki no 18 gadu vecuma, kalnu krosa distancē – no 16 gadiem.

  2.2. Katrs dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli, par ko reģistrējoties sacensību centrā pirms starta parakstās. Organizatori nodrošina mediķu klātbūtni sacīkstes laikā neatliekamās palīdzības sniegšanai. Sacīkstes laikā, konsultējoties ar mediķiem,  organizatoriem ir tiesības nepielaist pie starta vai noņemt no trases jebkuru dalībnieku, kura veselības stāvoklis izraisa šaubas par spēju veikt vai turpināt distanci.
  Apdrošināšana (veselības, nelaimes gadījumu) ir pašu dalībnieku ziņā.

  2.3. Dalībnieki katrā distancē dalās sieviešu un vīriešu klasēs, kā arī vecuma grupās:

  VīriešiSievietesDzimšanas gadsPiezīmes
  V16S162003. – 2004.Var startēt tikai kalnu krosa (15 km) distancē.
  V18S182000. – 2002.
  V21S211981. – 1999.
  V40S401971. – 1980.
  V50S501961. – 1970.
  V60S60līdz 1960. gadam (ieskaitot)

  2.4. Reģistrējoties dalībnieks izvēlas ieskaites distanci. Šajā distancē viņš var cīnīties par balvām. Veicot citu distanci, rezultāts tiks fiksēts, taču ārpus konkursa (AK).

  2.5. Ja kādā grupā ir mazāk par trim dalībniekiem, esošie tiek pievienoti nākamajai vecuma grupai pēc sekojoša principa: S/V16 –> S/V18 –> S/V21 <– S/V40 <–S/V50 <–S/V60. 

  3. Pieteikšanās

  3.1. Iepriekšēja pieteikšanās - līdz 2020. gada 23. septembrim. Pieteikuma anketa un dalības maksas informācija – Sacīkstes mājaslapas sadaļā REĢISTRĀCIJA. Ja kādas neskaidrības, papildus info var saņemt zvanot - 29624863.

  3.2. Dalības maksā ietilpst: distances sagatavošana, tiesnešu darbs, laika kontroles čipa īre, numurs, uzkodas un dzērieni trasē un pēc finiša, balvu fonds, citi organizatoriski izdevumi.

  4. Starts

  4.1. Pirmsstarta reģistrācija notiek Sacīkstes centrā - Siguldas Svētku laukumā, 2020. gada 26. septembrī no 7.00 līdz 9.30. Finišs atrodas turpat, bet starts tiek dots no starta zonas, kas atrodas Ziediņa kalna pakājē (nogāze Svētku laukuma Gaujas pusē).

  4.2. Dalībnieks saņem numuru, kurš jāpiesprauž priekšpusē (krūtis, kāja) un jānodrošina tā skaidra redzamība visas Sacīkstes laikā.

  4.3. Dalībniekam tiek izsniegts laika kontroles čips, kas jānostiprina uz rokas atbilstoši pievienotajai instrukcijai.

  4.4. Plkst. 9.30 tiek atvērta starta zona. Ierodoties starta zonā, dalībniekam obligāti jāiziet cauri marķētam koridoram, kurā atrodas laika kontroles čipa pārbaudes stacija. Tiesnesis pie koridora ieejas pārbauda čipa stiprinājumu. Tālāk dalībnieks, noejot cieši garām pārbaudes stacijai, pārliecinās par čipa pareizu darbību: uz čipa jāiedegas gaismas diodei un jāseko skaņas signālam – pīkstienam.

  4.5. Starts tiek dots plkst. 10.00. Tas ir kopīgs visiem dalībniekiem. Starta shēma un sacensību centra izkārtojuma plāns tiek publicēti mājaslapā, pieejami Sacīkstes centrā.

  5. Sacīkstes gaita

  5.1. Dalībnieks pārvietojas pa marķēto distanci saviem spēkiem. Atrašanās ārpus marķētās distances tiek uzskatīta par izstāšanos.

  5.2. Sacīkstes norises kontrolei distancē izvietoti trases tiesneši un elektroniskās laika kontroles stacijas, kas veic ierakstus garām skrienošo dalībnieku čipos.

  5.3. Ja dalībnieks gūst traumu, kas liedz patstāvīgi nokļūt līdz finišam, jālūdz citiem dalībniekiem ziņot tuvākajam trases tiesnesim, kurš sazināsies ar sacensību centru, organizēs mediķu palīdzību un evakuāciju uz finišu.

  5.4. Skrējiena kontrollaiks kalnu krosa un pusmaratona distances veicējiem - 8 stundas.

  5.5. Skrējiena kontrollaiks maratona distances veicējiem - 12,5 stundas. Finišs tiek slēgts 22:30. Beidzamais aplis iespējams jau tumsā, tāpēc ieteicams pieres lukturis!

  5.6. Tā kā maratona distanci veido četri apļi, 3. apļa veikšanai tiek noteikts kontrollaiks - 20:00. Dalībnieki, kas kavē šo kontrollaiku, 4. aplī netiek pielaisti.

  5.7. Trasē ir pieejami dzērienu un uzkodu galdi ik pēc aptuveni 7–10 km. Sacensību centrā izvietotajā starpfinišā būs atsevišķa zona, kur dalībnieki var novietot savus dzērienus un maiņas inventāru.

  5.8. Dalībnieki trasē, ja vēlas, var izmantot trekinga un slēpošanas nūjas.

  6. Apbalvošana

  6.1. Tradicionālās kalēja kaltās SKM medaļas saņem visi 70 km maratona distances veicēji. 

  6.2. Balvas no sacīkstes atbalstītājiem saņem pirmo trīs vietu ieguvēji visās klasēs un grupās. Ja kādā ieskaites grupā ir mazāk par astoņiem dalībniekiem, apbalvota tiek tikai 1. vieta. 

  6.3. Apbalvošanas notiek ne ātrāk kā 1 stundu pēc attiecīgās grupas pirmo triju dalībnieku finiša.

  7. Protesti

  6.1. Protestu var iesniegt tikai rakstiski, ne vēlāk kā 1 stundu pēc dalībnieka finiša laika. Iesniedzot protestu, jāiemaksā 30 EUR protesta nauda. Gadījumā, ja protests tiek apmierināts, nauda tiek atgriezta. 

 • ...

  Reģistrācija

   

  Lai pieteiktu dalību sacīkstei, lūdzu, aizpildiet reģistrācijas formu/anketu zemāk un veiciet dalības maksas iemaksu. Dalības maksas informācija un konta rekvizīti skatāmi zemāk, aiz anketas.

  Privātuma politika

  RAID.lv mājaslapas īpašnieks un uzturētājs ir IK Adventure Company. Uzņēmums neievāc nekādu mājaslapas apmeklētāju personīgo informāciju bez to piekrišanas.


  Piesakot dalību Siguldas kalnu maratonā, dalībnieks apzinās, ka:
  1) tas ir publisks pasākums, kurā tiks veikta nekontrolējama foto un video filmēšana ar sekojošu publicēšanu visdažādākajiem mērķiem – masu mediju publikācijām, soctīkliem, personīgām galerijām u.tml.
  2) organizatoriem ir nepieciešami atsevišķi dalībnieku personas dati, lai nodrošinātu maratona korektu norisi un iespēju kontaktēties ar dalībniekiem.
  Informācija, kas par apmeklētājiem tiek iegūta caur reģistrācijas veidlapu, piesakoties mūsu rīkotā pasākumā, tiek apstrādāta atbilstoši tās ieguves mērķim, piemēram, lai piešķirtu korektu starta grupu pēc vecuma un dzimuma vai lai nosūtītu pasākuma pirmsstarta biļetenu un citu svarīgu pasākuma informāciju caur elektronisko pastu u.tml. Pēc pasākuma norises visi dalībnieku personiskie dati, kas nav nepieciešami finiša rezultātu protokolam, tiek automātiski dzēsti 30 dienu laikā.
  IK Adventure Company ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai apmeklētāju personas datu aizsardzība tiktu nodrošināta atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.
  Ja Jums ir kādi papildus jautājumi, lūdzu, sūtiet e–pastu: info @ raid.lv.

  Pieteikuma forma

  Ar sarkanu izceltās – obligāti aizpildāmas formas ailes.
  Ailē Dzīvo var norādīt pilsētu vai novadu, ja vēlaties tikt asociēts ar to.
  Aili Klubs vai komanda var atstāt tukšu, ja nevēlaties publiski pārstāvēt kādu.
  Ja vēlaties pieteikt vairāk kā vienu dalībnieku, spiediet pogu Papildus dalībnieks. Visiem papildus dalībniekiem tiks automātiski piešķirts tas pats klubs/komanda, kas pirmajam.

   

   

  Dalības maksa

  Norādītā dalības maksas summa – no personas.

  DistanceIemaksājot līdz 10.08.Iemaksājot līdz 10.09.Iemaksājot līdz 24.09.Starta dienā uz vietas
  Individuāls pieteikums
  15 kmEUR 20EUR 25EUR 30EUR 40
  36 kmEUR 30EUR 35EUR 40EUR 50
  70 kmEUR 40EUR 45EUR 50EUR 60
  Komandas pieteikums *
  15 kmEUR 18EUR 23EUR 28-
  36 kmEUR 27EUR 32EUR 37-
  70 kmEUR 37EUR 42EUR 47-
  Jaunieši **
  15 kmEUR 15EUR 20EUR 25-
  36 kmEUR 20EUR 25EUR 30-
  70 kmEUR 30EUR 35EUR 40-

  PIEZĪMES:
  *   - JAUNIEŠI – personas, kas dzimušas sākot no 2002. gada 1. janvāra.
  ** - KOMANDAS
  – piesakot vienā pieteikumā vismaz 5 dalībniekus, kas startē zem viena komandas (kluba) nosaukuma, un iemaksājot vienoti dalības maksu. Tiek atzītas kā formālas (piem., skrējēju vai orientēšanās klubi, uzņēmumi), tā neformālas apvienības (piem., ģimenes, draugu kopas).

  Siguldas novada ID kartes īpašniekiem, piesakoties individuāli, tiek piemērota 5 EUR atlaide
  jebkuras izvēlētās distances dalības maksai. Atlaide netiek piemērota, ja dalībnieks saņem jauniešiem vai komandu pieteikumiem piemēroto atlaidi. ID karte obligāti jāuzrāda sacīkstes dienā, saņemot starta paku.

  Konta rekvizīti

  Nosaukums:IK Adventure Company
  Reģ. Nr:40002116651
  Adrese:19-37 Dammes iela, Rīga, LV-1069
  Banka:Swedbank AS
  Kods:HABALV22
  Konta Nr:LV23HABA0551012398822

  Pārskaitot dalības maksu, norādiet "... (vārds, uzvārds vai komandas nosaukums) ... dalības maksa SKM 2020".
  Ja kādi papildus jautājumi, organizatoru tālrunis – 29624863.
  Ja nepieciešams rēķins, rekvizītus sūtiet uz epastu - info @ raid.lv. 

 • ...

  Dalībnieki
   

  Zemāk - pieteiktie dalībnieki uz šo dienu! Ja kādu iemeslu dēļ iepriekš pieteikta dalībnieka vārds nav redzams atbilstošajā grupā (sajaukta distance, nepareizi norādīts dzimšanas gads u.c. kļūdas), sūtiet ziņu uz info @ raid.lv. Tāpat dodiet ziņu, ja vēlaties ieviest korekcijas pieteikumā.

   

   

   

   

  70 km, vīrieši

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Rubīns Elvis LVA
  Caune Kristaps LVA Suntaži
  Ozoliņš Mārtiņš LVA Valmiera Riga Adventure Team
  Gajevskis Valters LVA
  Pūcītis Gatis LVA Mārupe Riga Ironman Team
  Haritonovs Matīss LVA Rīga LifeThroughTrails/Pulsometrs.lv
  Pupurs Andrejs LVA Rīga
  Lazdiņš Āris LVA Alūksne
  Ielītis Ivo LVA Rīga Kurpnīca
  Čehovičs Kristaps LVA Ramata
  Lācis Kaspars LVA Sigulda Velo klubs Sigulda
  Lunts Armands LVA Rīga
  Kadiķis Artūrs LVA Sigulda
  Reinfelds Raivis LVA Talsi Talsu pakalnu sporta klubs
  Kanna Kristaps LVA
  Bāliņš Andris LVA Jelgava
  Krauklis Mārtiņš LVA Sigulda Aperol team
  Apenītis Sandis LVA Sigulda Aperol team
  Raits Didzis LVA Rīga
  Bute Aleksejs LVA Jūrmala
  Rozis Roberts LVA Rīga
  Krievs Haralds LVA 🙂
  Kalējs Aigars LVA Cēsis Virsotne/MARMOT
  Svilpe Klāvs LVA Kuldīga
  Pormeisters Uldis LVA Valka Mežpils
  Čunka Valdis LVA Rīga Mežpils
  Adijāns Kaspars LVA Viļāni Mežpils
  Saukāns Dainis LVA Ikšķile
  Vītols Uldis LVA Rīga
  Freibergs Mārtiņš LVA Rīga SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE

  70 km, sievietes

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Krūmiņliepa Karīna LVA Rīga
  Kunrade Māra LVA Rīga
  Kuļčihina Svetlana LVA
  Kabaļina Elīna LVA Rīga Mežpils

  35 km, vīrieši

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Zariņš Klāvs LVA Saldus
  Šteinbergs Kristaps LVA Rīga Legs Misérables
  Kirilko Nauris LVA Kandava
  Blumbergs Normunds LVA
  Podnieks Martins LVA Dzidriņas Stopinu velo
  Kopmanis Jānis LVA Rīga LSC
  Ābelīte Arnis LVA Salaspils Virsotne /MARMOT
  Hofmanis Nauris LVA Rīga Remoss
  Dābols Mārtiņš LVA Mārupe MDVVV
  Veinbergs Valdis LVA Mārupes nov. MDVVV
  Zālītis Viesturs LVA Rīga MDVVV
  Lauva Kārlis LVA Rīga
  Logins Guntars LVA Balvi Alpha Partners - Pārdošanas Apmācības
  Sūna Kristaps LVA Rīga DNA
  Ozoliņš Gunārs LVA Mežpils
  Žeibe Artūrs LVA Ropaži Lēnām un ar Baudu!
  Gaubšteins Ralfs LVA Ādaži

  35 km, sievietes

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Plakane Guna LVA Riga
  Pupure Jolanta LVA Rīga
  Šale Ivita LVA SSK Bebra
  Zvīdriņa Ilze LVA Riga
  Vārna Inese LVA Talsi Ziemeļkurzeme OK
  Puķīte Laura LVA Supervaroņi / Ozons
  Kabaļina Kristīne LVA Iecava Mežpils

  15 km, vīrieši

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Tīds Gatis LVA
  Freibergs Andis LVA
  Kvālis Emīls LVA Mārupes Dunkani
  Brauns Ivars LVA Sigulda Jūras Vilks
  Stonka Kārlis LVA Gulbene
  Veinbergs Varis LVA Mārupes nov. MDVVV
  Rudzītis Mārtiņš LVA Sigulda Aperol team
  Starcevs Gatis LVA Sigulda Aperol team
  Jermacāns Ainārs LVA Turaida Aperol team
  Kampars Uģis LVA Rīga Mārupes Dunkani
  Limanāns Dainis LVA Biksti RIEKSTI

  15 km, sievietes

  UzvārdsVārdsValstsDzīvoKlubs / Komanda
  Birnbauma Līga LVA Rīga
  Vilcāne Kristīne LVA Baldone
  Elmere Evija LVA Mārupes Dunkani
  Antipova Diāna LVA Rīga
  Loce Linda LVA Rīga Jūras Vilks
  Gaigala Iluta LVA Cēsis Ok Meridiāns
  Lagzdiņa Margita LVA Rīga
  Apsēna Kristīne LVA Rīga Remoss
  Veinberga Diāna LVA Mārupes nov. MDVVV
  Oša-Večena Elīza Ilze LVA Rīga Mārupes Dunkani
  Romanova Valentīna LVA Rīga
  Tuča Zane LVA
  Peciņa Linda LVA Rīga Daudz laimes Vārda dienā!
  Ķeirāne Maira LVA Mežpils

 • ...

  Trase

   

  Sacīkste notiek trīs distancēs – kalnu krosa (15 km), pusmaratona (35 km) un maratona (70 km).

  Trase tiks publicēta 10. septembrī.

   

  SKM 2019

  Priekšstatam vai treniņu nolūkiem iepriekšējā gada trases konfigurācija skatāma GPSies.com karšu vietnē, saites – zemāk. Turpat iespējams ielādēt GPS trekus dažādos formātos. Pieejamas arī aplikācijas gan Android, gan iPhone mobilajām ierīcēm.

  A – mazais aplis, 14,5 km. Interaktīva karte šeit.

  B – lielais aplis, 21,0 km. Interaktīva karte šeit.

   

  Lielais aplis sakrīt ar mazo, vienīgā atšķirība - lielajam pievienota papildus 6+ km cilpa (Krimuldas galā).
  Trases apļu veikšanas secība pa distancēm:

  15 km:      A
  35+ km:   A + B
  70+ km:   A + B + B + A

  Piezīme. GPS ierīces un online karšu dzinēji izmanto dažādus GPS treku optimizēšanas algoritmus, tāpēc gan distances garums, gan augstuma metri var atšķirties no uzrādītajiem.

   

 • ...

  Rezultāti

  Sacīkstes rezultāti būs pieejami pēc finiša!

   

  SKM 2019

  Pilni finiša protokoli un spliti katrā distancē (xlsx): res_final_SKM19
  Pārslēgties starp lapām var tabulas loga kreisajā pusē apakšā.

  SKM 2019 vīru pjedestāls – Ainārs Kumpiņš (1), Artūrs Vadzis (2), Jānis Kūms (3).


  SKM 2019 dāmu pjedestāls – Irita Puķīte (1), Indra Muižniece (2), Ieva Mauliņa (3).

   

  Visi maratona uzvarētāji

  2019Puķīte IritaKumpiņš Ainārs
  2018Švilpe AneteRonimoiss Andris
  2017Švilpe AneteVadzis Artūrs
  2016Kirilova VivianaRumbenieks Andis
  2015Puķīte IritaPuriņš Mārtiņš
  2014Puķīte IritaRumbenieks Arnis
  2013Lina DacePuriņš Mārtiņš
  2012Zālīte IngaPuriņš Mārtiņš
  2011Kažemāka AnitaGrinius Gediminas / LT
  2010Traniņa DaceKrūmiņš Jānis
  2009Leitāne MāraKazakevičs Igors
  2008Liepiņa AnitaVeics Artūrs
  2007Traniņa DaceKazakevičs Igors
  2006**Sietiņsone LāsmaMežulis Ansis
  2005*Ozola BaibaKursinskis Kaspars
  2004*Ozola BaibaKursinskis Kaspars

  Piezīmes:
  * – notika Daugmalē, Baldones paugurainē
  ** – notika Ogrē, Zilajos kalnos

   

  SKM 2018

  Pilni finiša protokoli un spliti katrā distancē (xlsx): res_skm2018_full

  Pārslēgties starp lapām var tabulas loga kreisajā pusē apakšā.

   

  SKM 2017

  Pilni finiša protokoli katrā distancē (xls): res_skm2017_full

   

  SKM 2016

  Pilni finiša protokoli pa grupām katrā distancē (xls): rez_skm2016_all

  Absolūtais rangs maratonā – 70 km, ITRA standarts (xls): res_mar16_70km_itra

  Absolūtais rangs pusmaratonā – 35 km, ITRA standarts (xls): res_mar16_35km_itra

 • ...

  Foto / Video

   

  Piedāvājam ieskatu foto un video, kas pieejami Internetā no beidzamo gadu Siguldas kalnu maratoniem.

  Foto

  2019. Galerija no FotoMan.lv/Mareka Gaļinovska:
  https://www.facebook.com/FotoMan.lv/photos/?tab=album&album_id=2790526367701576

  2018. Galerija no FotoMan.lv/Mareka Gaļinovska: 
  https://www.facebook.com/pg/FotoMan.lv...

  2018. Apraksts/fotostāsts LSM.lv, autors - Matīss Vevagaris: https://www.lsm.lv/raksts...

  2017. Maratona uzvarētājas Anetes Švilpes blogs: https://aneteskrien.wordpress...

  2017. Galerija no skriešanas fotomeistara Kārļa Pakārkļa: http://skriesim.lv/gallery...

  2017. Apraksts ar foto/video LSM.lv, autors - Matīss Vecvagaris: https://www.lsm.lv/raksts...

  2016. Albums no Ralfa Jumiķa: https://photos.google.com/share...

  2016. Žurnāla Taku Skrējējs fotogalerija FB: https://www.facebook.com/TakuSkrejejs...

  Video

  2016. Lielisks videostāsts, ko uzņēmis Arnis Kuzmanis: https://www.facebook.com/Arnis.Kuzmanis...

  2016. Finišē Līga Līce (70 km, 3. vieta starp dāmām), video autors Mareks Gaļinovskis: https://www.facebook.com/mareks.galinovskis...

  2016. 10 minūtes pirms starta... video autors Mareks Gaļinovskis: https://www.facebook.com/mareks.galinovskis...

Sacīksti
atbalsta

atb_sigulda_aizrauj150

atb_sigdiz150