Sezonas lielais piedzīvojums – LAR 2017

Sezonas pirmā sacīkste un lielākā piedzīvojumu deva RAID.lv labākajās tradīcijās - sacīkste Latvia Adventure RAID 2017, saīsināti - LAR 2017, notiks 9.-11. jūnijā. Divas klases: EXPERT - 44 stundu piedzīvojums jeb divas naktis trasē; SPORT - 16 stundas, viena nakts. Labā ziņa tiem, kas bīstas nakts tumsas - jūnijā, tuvojoties saulgriežiem, naktis ir īsas.

LAR 2017 būs pilns vasarai ierasti disciplīnu spektrs - velo, trekings, daudz aktivitāšu uz ūdens - vairāki laivu posmi, uzdevums ar plostošanu, daudz peldēšanas, arī purvi, virvju un citu šķēršļu uzdevumi. Norises vieta, ko, kā ierasts, atklāsim vien nedēļu pirms starta, atrodas uz austrumiem no Rīgas. Bagāta ar kultūrvēsturisko mantojumu, teikām un leģendām. Nu ko, radīsim vēl vienu stāstu!?
Sacīkstes info un pieteikšanās - šeit.

Jūras bangas pret Liepājas Z molu: leģendārs peldēšanas posms sacīkstē VX Latvija 2005.

Par RAID.lv

Zem izvēlnes SACĪKSTES atrodama informācija par visiem mūsu šī gada pasākumiem. Šobrīd publicēta pilna informācija par piedzīvojumu sacīksti Latvia Adventure RAID 2017, kas notiks jūnija sākumā. Informācija par ASICS Siguldas kalnu maratonu 2017 tiks publicēta 15. maijā, bet pieteikšanās uz 24 stundu klasiku Bike Adventure RAID 2017 tiks atvērta uzreiz pēc LAR 2017 noslēguma.

Tiekamies piedzīvojumos... mežā!
Tavs RAID.lv

9.-11. jūnijs
Lasīt vairāk...

26.-27. augusts
Info sekos...

30. septembris
Info sekos...